18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stary, opuszczony, radziecki szpital w Legnicy

woland • 2013-06-20, 21:46

Niesamowicie klimatyczny filmik z wyprawy do opuszczonego sowieckiego szpitala. W internecie można też znaleźć mnóstwo świetnych galerii z tego szpitala :)

Krótki opis tego miejsca z forgotten.pl:
Opuszczony szpital sowiecki w Legnicy. Niesamowite miejsce, wielki kompleks budynków, kilka oddziałów - od chirurgii (sale operacyjne są!), poprzez psychiatrię, ortopedię i inne oddziały... Wielkie, długie na pół kilometra korytarze, które sprawiają takie wrażenie jakby nigdy się nie kończyły - coś niesamowitego - dosłownie nie widać ich końca! Oczywiście mnóstwo sal, pomieszczeń, mieszkań, zakamarków, przejść podziemnych, piwnic. Jest także ogromny BASEN pływacki, prawdziwe KINO, sklepy, apteka, kuchnia, stołówka, sala konferencyjna, a także kościółek. Na zapleczu szpitalnego kościółka znajduje się chłodnia na ciała i PROSEKTORIUM - jest tam stół do robienia sekcji zwłok, a nad nim typowa lampa. Przerażające miejsce. Zdecydowanie najbardziej niesamowity opuszczony szpital jaki można zobaczyć w naszym kraju. Teren jest prywatny, jest ochrona, są psy.

Walassss

2013-06-21, 13:24
@up

szlachta.

Matush5

2013-06-21, 14:08
Widac, że Polacy tam byli nawet przed wojenne tabletki wpie**olili xD

tranzystor

2013-06-21, 14:09
Corey_09 napisał/a:

Nigdy nie ogarniam, co do k***y, robi w tak wielki pomieszczeniu wanna na środku?



Żeby wykąpać w niej ludzi o zmniejszonej możliwości ruchowej, których przywozi się na wózku lub łóżku, oraz żeby sanitariusze mieli lepszy dostęp do takiej osoby znajdującej się w wannie.

Nihlatlak

2013-06-22, 02:03
Ku..wa, 4 lata mieszkałem w Legnicy i nigdy o tym nie słyszałem, a piłem na polance oddalonej 100 m od tego szpitala.

KondziuWonder

2013-09-08, 19:24
Byłem, zwiedziłem i polecam! Miejsce Byłem, zwiedziłem i polecam! Miejsce po prostu urywa dupę, szczególnie po zmroku ;)