18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stary, opuszczony, radziecki szpital w Legnicy

woland • 2013-06-20, 21:46

Niesamowicie klimatyczny filmik z wyprawy do opuszczonego sowieckiego szpitala. W internecie można też znaleźć mnóstwo świetnych galerii z tego szpitala :)

Krótki opis tego miejsca z forgotten.pl:
Opuszczony szpital sowiecki w Legnicy. Niesamowite miejsce, wielki kompleks budynków, kilka oddziałów - od chirurgii (sale operacyjne są!), poprzez psychiatrię, ortopedię i inne oddziały... Wielkie, długie na pół kilometra korytarze, które sprawiają takie wrażenie jakby nigdy się nie kończyły - coś niesamowitego - dosłownie nie widać ich końca! Oczywiście mnóstwo sal, pomieszczeń, mieszkań, zakamarków, przejść podziemnych, piwnic. Jest także ogromny BASEN pływacki, prawdziwe KINO, sklepy, apteka, kuchnia, stołówka, sala konferencyjna, a także kościółek. Na zapleczu szpitalnego kościółka znajduje się chłodnia na ciała i PROSEKTORIUM - jest tam stół do robienia sekcji zwłok, a nad nim typowa lampa. Przerażające miejsce. Zdecydowanie najbardziej niesamowity opuszczony szpital jaki można zobaczyć w naszym kraju. Teren jest prywatny, jest ochrona, są psy.

jacekmatys

2013-06-20, 22:15
Za nutę,co wprowadza klimat jakby się Jezus miał narodzić...Piwo!

Tricc

2013-06-21, 02:33
Jaka to nuta w tle ?

Kvinto

2013-06-21, 02:40
Ten sam szpital był filmie "Mała Moskwa" i jest dokładnie taki sam.
Polecam obejrzeć ten film o największym sowieckim garnizonie wojskowym wysuniętym na zachód.

kuba7575

2013-06-21, 03:02
"W internecie można też znaleźć mnóstwo świetnych galerii z tego szpitala"

to czemu nie wstawiłeś w komentarzach?

Messor

2013-06-21, 04:17
k***a, jeden dzień 2 filmy z mojego miasta. Co do ch*ja się tu wyprawia?:O

sopi112

2013-06-21, 07:01
Link do nutki, która leci w tle, jakby ktoś chciał


:) .

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-21, 07:07
Miejsce pewnie jest wybitnie urokliwe, ale niestety o filmie tego powiedzieć nie można :(
Jakieś to takie wszystko zamglone i niewyraźne :(

Drogi autorze może jednak uraczył byś nas kilkoma fotkami?
Pewnie nie tylko ja będę Ci wdzięczny :)

joystik1337

2013-06-21, 08:14
Zajebiste. Znając moją psychikę to by mi odpie**oliło po przekroczeniu progu tego szpitala, po pięciu minutach byłoby - o k***a, gonią mnie :D

Apatia

2013-06-21, 08:26
Żarówki powykręcali, a kołdry zostawili. Fuck logic. :|

chikatilo

2013-06-21, 09:41
@woland a skrobnij do mnie pw plz jak udało Ci się dostać do środka, swego czasu garnąłem się tam w drodze do szklarskiej poręby zaliczając wszystkie urokliwe miejsca, których w tamtych okolicach jest sporawo ale niestety stróż nie dał się namówić na wejście po zrobienie zdjęć... nie chciał flaszki... baaa... 100 PLN też nie chciał.

Piscake

2013-06-21, 10:04
@up

Masz nawet na filmiku w prawym dolnym rogu jak tam się można dostać. 1000zł polskich. :D

Corey_09

2013-06-21, 11:29
Nigdy nie ogarniam, co do k***y, robi w tak wielki pomieszczeniu wanna na środku?