18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

staruszka

~Griszon • 2012-11-19, 09:44
wymierza sprawiedliwość za parkowanie na chodniku :-D

seriousman

2012-11-19, 16:26
Czy parkowanie na chodniku jest ch*jowe czy nie to jednak wyjątkowym sk***ysyństwem jest rysować komuś auto bo k***a "powinno być 1,5 metra a jest 1,49". A choćby i nie było w ogóle miejsca no to k***a mać jaka tu adekwatność czynu zachodzi? Takiej cipie stanie się tyle, że musi przejść obok, albo trochę wciągnąć brzuch, a właściciel samochodu jest parę baniek w plecy, a jak ktoś jeszcze porządnie przerysuje to sam lakier nie wystarczy... Zawistne sk***ysyny. Tacy nagle wielce przepisowi, przestrzegający prawa co do litery jak wam szkoda się dzieje.

wexors

2012-11-19, 16:34
@up
"bo to Polska właśnie"

68mustang

2012-11-19, 16:39
Parking on a sidewalk is baaad... m..kay.

susher

2012-11-19, 16:42
@seriousman
Zawistnymi byliby Ci co za ch*jowe parkowanie rzuciliby Mołotowem, Ci co rysują zniżają się do poziomu kierowcy "wdupie wszystkomającego" i w dotkliwy sposób ukazują czym się kończy chamstwo

Pa...........or

2012-11-19, 16:52
połamałbym tej k***ie łapy + jeszcze kręgosłup żeby miała urtudnioną rehabilitację. Widać na filmie że chodnik szeroki i nikt nie musi wciągać brzucha.

Typowe zachowanie ludzi, którzy nic nie mają (poza kompleksami) i potrafią tylko pie**olić o polityce, ewentualnie udzielać porad pilotom jak należy lądować bez widoczności pasa.
Jeśli jej auto przeszkadzało to trzeba dzwonić na policję (po to są) żeby pedał postał mandat, a nie k***a niszczyć czyjąś własność. Widać po komentarzach że tu więcej takiej hołoty.

jumbill napisał/a:

@up
Tyko mandat niczego go nie nauczy a taka ryska być może aczkolwiek nie wszystkich



Czyli jeśli palisz w miejscu publicznym mam prawo podejść i wyj***ć ci z baniaka w ryj? - mandat może cię nic nie nauczy, a prostowanie kichawy z pewnością tak, prawda?

di...........os

2012-11-19, 17:11
Takie stare k***y też płaczą, że im rowerzyści po chodnikach jeżdżą, choć chodnik pomieściłby i armie tych frustratek. Lecz mszczą się później, o dzielne wojowniczki sprawiedliwości: z dumą na twarzy spacerują sobie po drogach dla rowerów.

je...........ę

2012-11-19, 17:51
Stare k***y są najgorsze i jak ten z jeleniem w awatarze wspomniał j***ne matki z dziećmi plaga pie**olona
powinni im zrobić przejścia jak zwierzętom przez autostradę.

Za i przeciw żeby odj***ć wszystkie stare k***y:
Za;
-zajmują kolejki u lekarzy kiedy na prawdę potrzebujący ludzie potrzebują pomocy,
-domagają się super specjalnego traktowania ustąp miejsca bo ja stara kaleka ale jak tesco zrobią promocje na karpia to będzie zapie**alała jak za młodu
-zrzędzą nic im k***a nie pasuje
-obgadują ludzi na głos (idę z laską a za nami dwie dz**ki i mówią o jakie ona ma obcasy przecież to ochydne bla bla bla aż musiałem zwrócić im niekulturalnie uwagę"
-śmierdzą
-są obrzydliwe i ch*j
-są łatwe na manipulację i głosują na ch*jowych kandydatów ;)
-nie da się już r*chać więc są bezużyteczne!!
Przeciw:
-lepią pierogi :)
-za małolata można było wpaść po rentkę

Czyli szybka kalkulacja i wyrok prosty:)

jumbill

2012-11-19, 18:46
jacek197 napisał/a:

Czyli jeśli palisz w miejscu publicznym mam prawo podejść i wyj***ć ci z baniaka w ryj? - mandat może cię nic nie nauczy, a prostowanie kichawy z pewnością tak, prawda?
______________


Tu akurat dałeś zły przykład.Od kiedy nie można palić w miejscu publicznym (mam nadzieje że chodziło ci o papierosy a nie stare baby niszczące samochody )?
Domyślając się co tak naprawdę miałeś na myśli zadając to pytanie odpowiem : Prawa nie masz tak samo jak ta baba niszcząca karoserie samochodu jednakże następnym razem zanim bym zapalił rozejrzał bym sie czy nie czai się gdzieś obok antynikotynowy zbir ;-)

Pa...........or

2012-11-19, 19:00
jumbill napisał/a:


Od kiedy nie można palić w miejscu publicznym



ej no bez jaj