18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Starszy sasiad

Sayagin666 • 2013-08-15, 07:57
Razem z zona nie widzielismy naszego sasiada juz dni. Bardzo mily staruszek mieszkajacy samotnie. Zaniepokojeni wraz zona postanowilismy sprawdzic co sie dzieje poniewaz od domu sasiada zaczal zalatywac bardzo nieprzyjemny zapach. Poszlismy zobaczyc o co chodzi ale przed furtka sasiada zona sie zatrzymala i powiedziala :
- Idz sam sprawdzic, ja sie boje...
Wszedlem na podworko, podeszlem do drzwi, byly zamkniete. Zerknalem przez okno i nic. Obszedlem krzaki, i zerknalem przez okno kuchenne. Potwierdzily sie nasze najgorsze obawy...
Do domu wprowadzily sie kebaby...

Devilyn

2013-08-16, 11:43
Razem z żoną nie widzieliśmy naszego sąsiada już parę dni. Bardzo miły staruszek mieszkający samotnie. Zaniepokojeni postanowiliśmy sprawdzić co się dzieje - ponieważ z okolic domu sąsiada zaczął zalatywać bardzo nieprzyjemny zapach. Poszliśmy zobaczyć o co chodzi ale przed furtka sąsiada żona się zatrzymała i powiedziała :
- Idź sam sprawdzić, ja się boje...
Wszedłem na podwórko i podszedłem do drzwi, były zamknięte. Zerknąłem przez okno i nic. Obszedłem krzaki i zajrzałem przez okno kuchenne. Potwierdziły się nasze najgorsze obawy...
Do domu wprowadzili się ciapaci...

Tu macie po Polsku ... autor chyba z mIRCa korzystał w przeszłości i j***li go na ircu za kodowanie więc się odzwyczaił literek "ą ę ł ó" ;) )

Sayagin666

2013-08-20, 17:19
Devilyn napisał/a:

Razem z żoną nie widzieliśmy naszego sąsiada już parę dni. Bardzo miły staruszek mieszkający samotnie. Zaniepokojeni postanowiliśmy sprawdzić co się dzieje - ponieważ z okolic domu sąsiada zaczął zalatywać bardzo nieprzyjemny zapach. Poszliśmy zobaczyć o co chodzi ale przed furtka sąsiada żona się zatrzymała i powiedziała :
- Idź sam sprawdzić, ja się boje...
Wszedłem na podwórko i podszedłem do drzwi, były zamknięte. Zerknąłem przez okno i nic. Obszedłem krzaki i zajrzałem przez okno kuchenne. Potwierdziły się nasze najgorsze obawy...
Do domu wprowadzili się ciapaci...

Tu macie po Polsku ... autor chyba z mIRCa korzystał w przeszłości i j***li go na ircu za kodowanie więc się odzwyczaił literek "ą ę ł ó" ;) )



grammar police k***a ;) taka mala podpowiedz w jednym z moich poprzednich postow - "jak to sie u nas mowi tomato/tomejto" na zmywaku w uk niemam czasem polskich czcionek, zalezy z ktorego zmywaka akurat klikam na sadisticu :D