18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Starszy braciszek

Anal_Intruder_69 • 2021-10-01, 10:45
Starszy braciszek z uśmiechem na ustach bawi się z Loaloa. Chyba już dokończył dzieło po latach, bo na szczęście od jakiegoś czasu mamy z nim spokój :krejzi:


ifheowna

2021-10-01, 10:46
Zaj***łbym skośnego jak psa.

Anal_Intruder_69

2021-10-01, 10:52
ifheowna napisał/a:

Zaj***łbym skośnego jak psa.



Daj już spokój młodemu. Nie wystarczy ci, że jest podduszany?

Jesse.Pinkman

2021-10-01, 10:53
Pewnie kiedyś sam był tak podduszany i już dawno mu się z mózgu jajecznica zrobiła.

Elryk

2021-10-01, 11:52
To jest jakiś nowy challenge? Coś dużo tych filmików ostatnio

Autor

2021-10-01, 12:02
Jak zdąży, to kiedyś podrośnie i mam nadzieję, ze wypłaci mu należne...

Mzimu

2021-10-01, 12:08
Karma wraca, w końcu ktoś mu tak ściśnie jaja i dociśnie szyję kolanem - OBY!
j***ny sk***iel.

jjuice

2021-10-01, 12:23
ch*j wie o co poszyło. może młody nabrał narkotyków na kreskę i nie chciał oddać, a może pukał mu pannę na boku? nie wyciągał bym pochopnych wniosków

Bourbonable

2021-10-01, 13:19
jjuice napisał/a:

ch*j wie o co poszyło. może młody nabrał narkotyków na kreskę i nie chciał oddać, a może pukał mu pannę na boku? nie wyciągał bym pochopnych wniosków



Albo kredytów nabrał i teraz rodzina musi spłacać. Świat jest poj***ny.

Cdoq

2021-10-01, 15:36
Już wkrótce nowy materiał na hardzie z oprawcą młodego w roli głównej.

lukotoni

2021-10-01, 16:01
Odkąd zostałem kochajacym tatą mojej 2 letnia córeczkei. Jestem przeszczęsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL!

Odkąd zostałem kochajacym tatą mojej 2 letnia córeczkei. Jestem przeszczęsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL! :evil:

jjuice

2021-10-01, 16:05
lukotoni napisał/a:

Odkąd zostałem kochajacym tatą mojej 2 letnia córeczkei. Jestem przeszczęsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL!
Odkąd zostałem kochajacym tatą mojej 2 letnia córeczkei. Jestem przeszczęsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL!



poczekaj az zacznie sie pruc

trytodie

2021-10-01, 16:33
lukotoni napisał/a:

Odkąd zostałem kochajacym tatą mojej 2 letnia córeczkei. Jestem przeszczęsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL!


Jesteś więc psychopatą, który powinien profilaktycznie siedzieć w oddziale zamkniętym. Prędzej czy później kogoś zajebiesz z takimi pobudkami

ifheowna

2021-10-01, 16:51
[quote="Anal_Intruder_69"]Daj już spokój młodemu. Nie wystarczy ci, że jest podduszany?[/quo

:oops:

lysy_83

2021-10-01, 17:36
lukotoni napisał/a:

częsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL!



a słownika nie masz ochoty BRAŚĆ od czasu do czasu?