18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Starszy braciszek

Anal_Intruder_69 • 2021-10-01, 10:45
Starszy braciszek z uśmiechem na ustach bawi się z Loaloa. Chyba już dokończył dzieło po latach, bo na szczęście od jakiegoś czasu mamy z nim spokój :krejzi:


rozstrzeliwanie

2021-10-01, 18:22
Cdoq napisał/a:

Już wkrótce nowy materiał na hardzie z oprawcą młodego w roli głównej.



co to na hardzie bo ja nie w temacie jakies gore forum dark net z cp?

Jerzy_Owsik

2021-10-01, 19:28
lukotoni napisał/a:

Odkąd zostałem kochajacym tatą mojej 2 letnia córeczkei. Jestem przeszczęsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL!
Odkąd zostałem kochajacym tatą mojej 2 letnia córeczkei. Jestem przeszczęsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL!



nie zesraj się.... ch*j kogo obchodzą twoje prywatne sprawy

skoorviel

2021-10-01, 21:20
lukotoni napisał/a:

Odkąd zostałem kochajacym tatą mojej 2 letnia córeczkei. Jestem przeszczęsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL!



Przestań pie**olić, bo piszesz jakbyś był kochany tatuśku już naj***ny, dzieci wykąpane, nakarmione i bajka przeczytana że już chlejesz?

zbynekmaslanka

2021-10-02, 00:56
lukotoni napisał/a:

Odkąd zostałem kochajacym tatą mojej 2 letnia córeczkei. Jestem przeszczęsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL!
Odkąd zostałem kochajacym tatą mojej 2 letnia córeczkei. Jestem przeszczęsliwym człowiekiem. Spokój i harmonia, wzdziecznosc za zdrowie. LeczI kiedy widze takiego typa znecajacego sie nad bezbronnym małym dzieckiem. To mam ochote... WZIASC MACZETE I NAPIER... GO PO GŁOWIE. NAKUR.. MLOTEM, LAMAC RECE I NADZIAC NA PAL!



No to k***a idz pomagać , mało to dzieci w domach dziecka, biednych chorych . Jakbyś zobaczył takie coś odwróciłbyś wzrok i udał że nic nie widzisz ,a pozniej sp***olił do swojej nory zeby oglądać seriale i walić do nich konia w kącie

yoyobart

2021-10-02, 08:43
krew gówniakowi nie popłynęła uszami, oczy z orbit nie wyszły, materiał ch*jowy, nie ma piwa

PatMar95

2021-10-02, 19:03
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Daj już spokój młodemu. Nie wystarczy ci, że jest podduszany?



dokładnie, grunt że siedzi już cicho jak zemdleje xd