18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare auta nie wjadą do centrów polskich miast

Pat.wi • 2017-02-25, 13:23
Politycznych absurdów ciąg dalszy. 2 dni temu (czwartek 23.02) świnie przy korycie odbyło się pierwsze pie**olenie o emisji spalin. Mówiąc w prost, świnie chcą oddychać jeszcze czystszym powietrzem, dlatego chcą zakazać starymi autami wjeżdżać do centrum miast. Na chwilę obecną jest to 16 głównych miast w Polsce.
Tłumacząc ze świńskiego, oznacza to że jeżeli masz starsze auto niż 2005 (Standard Euro 4 - bo o tym mowa w żargonie świńskim - powstał w 2005 roku i i producenci aut do tego roku raczej nie zwracali na to uwagi) rok to raczej nie pojedziesz sobie do centrum na zakupy, a nawet ZABRONIĄ Ci podjechać sobie do domu jeżeli mieszkasz w centrum (z nieoficjalnego źródła wiem, że mieszkańcy którzy będą chcieli sobie wjechać na własne podwórko przed domem albo na parking przed blokiem będą musieli płacić haracz miesięczny bądź roczny który pozwoli wjechać do centrum zaparkować sobie auto pod domem/blokiem). Sprawa jest dość poważna, ponieważ średni wiek auta w polsce wynosi 14 lat...

Od siebie podpowiem że jeżeli dalej będziemy głosować na świńskie odłamy polityczne (PO, PIS i spółka) to mogę dać sobie głowę uciąć że za 10 lat ludzie z nadwagą będą mieli zakaz wstępu do centrum bo będzie to szkodzić "promocji" miasta i tak jak dzisiaj na papierosach, tak na słodyczach będą informacje "odpychające" np jak ta:

manson__

2017-02-25, 13:28
Czyli polskie wojsko będzie składało się wyłącznie z piechoty.. :kawa:

Herhard

2017-02-25, 13:29
Co się musi wydarzyć żeby społeczeństwo przestało wybierać od lat te same świńskie ryje?

OxY

2017-02-25, 13:30
Te świnie to już same nie wiedzą jak i skąd skubać hajs od obywateli. Próbują na wszystkie sposoby. Te naklejki to pal licho, mogliby sprzedawać równie dobrze narkotyki i też sobie naklejać takie naklejki. Jak zechcę to po to sięgnę i żadna naklejka mnie nie odstraszy :D

Pac

2017-02-25, 13:42
Bardzo dobrze. Czystsze powietrze, handlarze przestaną na każdym skwerku robić komis i sprowadzać 20 letnie graty dla 500+, poprawi się bezpieczeństwo w miastach, rozładują korki, komunikacja miejska stanieje i poprawi jakość usług (bo więcej chętnych).

Przecież polaków trzeba za mordę trzymać. Przeciętny jeździ starym gratem, z którego leje się olej, sondy w wydechu nie widział nigdy, zostawia za sobą kłęby dymu, podłoga do połowy przeżarta rdzą, ale jak ktoś mu to wytknie to robi zamach na jego wolność. Prędzej z głodu zdechnie niż nieweźmie kredytu na auto na które go nie stać, nie mówiąc już o utrzymaniu go w dobrym stanie technicznym.

Podobny zakaz jest w Berlinie od lat, jeździsz gratem = płać opłatę środowiskową.
Przyzwoite auto miejskie z tego rocznika da się kupić do 8 tysięcy.

Bycie biednym to nie przymus, a wybór, twój wybór. ;-)

Essent

2017-02-25, 13:54
Co wy od tych ŚWIŃ chcecie??Kotlety i bekon smakuje?

Pat.wi

2017-02-25, 14:00
@Up

Po części również masz rację, ale podam przykład z mojej rodziny. Dziadek który ma prawie 80 lat na karku (swoją drogą lepiej się trzyma niż niejeden 60cio latek) w 2000 roku zakupił swój samochód marzeń z salonu, dba o niego lepiej niż o własną żonę, a wszystkie rzeczy robi nawet szybciej niż wytyczne od producenta. To auto nie ma standardu o którym chodzi politykom i jak ustawa wejdzie w życie, nie będzie mógł podjechać do domu swoim autem, tylko będzie musiał albo zapłacić słone pieniądze, albo chodzić pieszo ponad kilometr do domu. Na emeryturze nie jest wstanie zaoszczędzić na tyle dużo żeby kupić nowsze auto z standardem euro 4, a kredytu nie weźmie bo banki udzielają kredytów kredytobiorcy, tak aby ostatnia rata kredytu była przed 76 rokiem życia.
Ja sam posiadam auto z 2002 roku Opel Astra G na gazie i jest dużo bardziej ekologiczna niż diesel którego można kupić w salonach ...

_R...........s_

2017-02-25, 14:03
Tak pie**olicie jakby kogoś to zaskakiwało. W Polsce głosuje się emocjami, na tego kto lepiej pie**oli, media go wylansują, a ten emocjonalnym przemówieniem naobiecuje raju, oczywiście wyborcy mają w ch*ju życiorys i powiązania swojego wybrańca (najlepszy tego przykład to wynik kukiza, ale dotyczy to wszystkich partii).

No, ale pis daje nam nadzieję, może akurat wszystko trochę jebnie i ludzie przestaną głosować na obecne w sejmie kurestwo i demagogów, a wspaniała narodowokatolicka władza pociągnie za sobą największą pijawkę Polski z watykanu.

ponuryzniwiarz

2017-02-25, 14:06
Pac napisał/a:


Przyzwoite auto miejskie z tego rocznika da się kupić do 8 tysięcy.



że k***a co ? rozwiń proszę myśl bo niezmierne ciekawy jestem.

lakeroll

2017-02-25, 14:30
I się k***a karuzela interpretacji zaczyna co to jest "centrum" :-D ? Codziennie przejeżdżam przez Gdańsk ul. Wały Jagielońskie, do pracy i co teram mam zapie**alać na około obwodnicą? Jaka to ekologia i czystsze powietrze sokor spalę więcej paliwa? Poza tym mój złom chyba da się już jako zabytek zarejestrować, to może będzie obejście.

@Pac, a opłata środowiskowa na co idzie? Pewnie na paliwo do limuzyny merkel :mrgreen: , taka ekologia jak to, że my mamy oszczędzać wodę a całe fabryki wielkich konsorcjów wypie**alają dziennie hektolitry wody i nikt się ich o to nie czepia :lodowka:

sSQNn

2017-02-25, 14:47
@Pac
Tylko trolujesz czy naprawdę jesteś taki pie**olnięty?

voidinfinity

2017-02-25, 14:48
Połasiliście się na pincet+? To macie :amused: Ale dobrze, dobrze - dzięki temu nie będę musiał tyle w korkach stać.

BrianGriffin

2017-02-25, 15:13
Pac napisał/a:

Bardzo dobrze. Czystsze powietrze, handlarze przestaną na każdym skwerku robić komis i sprowadzać 20 letnie graty dla 500+, poprawi się bezpieczeństwo w miastach, rozładują korki, komunikacja miejska stanieje i poprawi jakość usług (bo więcej chętnych).

Przecież polaków trzeba za mordę trzymać. Przeciętny jeździ starym gratem, z którego leje się olej, sondy w wydechu nie widział nigdy, zostawia za sobą kłęby dymu, podłoga do połowy przeżarta rdzą, ale jak ktoś mu to wytknie to robi zamach na jego wolność. Prędzej z głodu zdechnie niż nieweźmie kredytu na auto na które go nie stać, nie mówiąc już o utrzymaniu go w dobrym stanie technicznym.

Podobny zakaz jest w Berlinie od lat, jeździsz gratem = płać opłatę środowiskową.
Przyzwoite auto miejskie z tego rocznika da się kupić do 8 tysięcy.

Bycie biednym to nie przymus, a wybór, twój wybór. ;-)



Kurde, dobry post był i doj***łeś na koniec z tym wyborem biedy....

Pat.wi napisał/a:

@Up
Po części również masz rację, ale podam przykład z mojej rodziny. Dziadek który ma prawie 80 lat na karku...



... nie powinien raczej już jeździć ;-)

sumka

2017-02-26, 03:06
Herhard napisał/a:

Co się musi wydarzyć żeby społeczeństwo przestało wybierać od lat te same świńskie ryje?



Muszą zmądrzeć, niestety trwa demontaż edukacji wiec będzie tylko gorzej.

BrianGriffin napisał/a:



Kurde, dobry post był i doj***łeś na koniec z tym wyborem biedy....



Dobrze napisał, nie znam pracowitych ludzi którzy są biedni i mowie tu o całości bo wiadomo są przypadki osób które się mega opie**alały teraz maja żonę, dziecko a wykształcenie podstawowe no i popie**alaja za grosze.

BrianGriffin

2017-02-26, 12:16
@up

No, skoro nie znasz, to znaczy, że nie ma :-x