18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Michalkiewicz o Platformie Obywatelskiej

yaya923 • 2012-11-05, 00:24
Fragment wykładu Michalkiewicza. W swoim sarkastycznym przedstawia funkcjonowanie PO ;D, warto obejrzeć.




wiesiors4

2012-11-05, 00:31
Wiem, że ten komentarz się przejadł, ale tu pasuje i piszę go z całkowitą powagą a nie dla piw: szykuje się kolejne samobójstwo. Na pewno szybko go uciszą... :roll:
Bardzo mądry człowiek, nie bojący się głosić swych poglądów i nie owijający w bawełnę.

antyk77

2012-11-05, 00:40
Za Pana Stanisława piwko obowiązkowo leci.

the_satyr

2012-11-05, 01:02
dziwne, że jeszcze mu samobójstwa nie popełnili.

!Timon

2012-11-05, 01:13
O i to byłby dobry Dyktator.
Konserwatywny liberał jak JKM. ale bardziej wyważony.

Magik2501

2012-11-05, 01:37
Dajcie spokój z tymi samobójstwami. Nie jestem tuskofanem żadnym, ale przesadzacie. Nie popełnia się samobójstwa niektórym ludziom. Popełnić można tym niemedialnym, nieznanych, nie wzbudzającym zbyt wiele emocji. Michalkiewiczowi to nie grozi. Tak samo Kaczyńskiemu itp. Uciszyć mogą jakiegoś profesorka, co odkryje kolejny dowód na to, że oficjalne śledztwo w Smoleńsku jest ch*ja warte.


A za Michalkiewicza zawsze piwko!

Groem

2012-11-05, 03:03
Strasznie działają media... Zapytajcie znajomych o tego Pana i co ciekawe mimo jego licznych wykładów wiele osób go nie kojarzy natomiast zdecydowana większość zna artykuły pudla typu np. "Co Weronika Rosati pokazała tydzień temu w Krakowie"

Okash

2012-11-05, 04:06
Powinien publicznie ogłosić, że nie ma absolutnie zamiaru popełniać samobójstwa. Dla obrony.
Kilku tak zrobiło.

Piwko oczywiście.

pudel89

2012-11-05, 04:54
up - to nieszczęśliwy wypadek mu się wtedy przydarzy.

SharpSe

2012-11-05, 07:18
TV Trwam. Tam byl blyskotliwa osoba ale zeby na Sadolu to scierwo?

lepussy

2012-11-05, 07:23
gwindak napisał/a:

TV Trwam. Tam byl blyskotliwa osoba ale zeby na Sadolu to scierwo?



Masz coś konkretnego do powiedzenia na temat tego wartościowego człowieka czy jesteś kolejną owieczką, która szuka poklasku i jednocześnie się ośmiesza? Z grzeczności mógłbym zapytać skąd to określenie i dlaczego tak mówisz, ale :idzwch*j: Chamstwem na chamstwo.

Polecam przesłuchanie wykładów S. Michalkiewicza na temat obecnej polityki ogólnoświatowej jak i poszlakach co do agentury w Polsce.

Tu cały wykład - www youtube com/watch?v=XS0K0MopU2k - wstawic kropki



Dobrze, że i tu pojawiają się takie materiały, warto słuchać takich ludzi.

SharpSe

2012-11-05, 07:40
lepussy,

Nie nie mam nic wartosciowego do powiedzenia na temat tego czlowieka. Przez takich ludzi jak on Polska jest podzielona. Antysemita pelna gemba jak tylko mu media pozwalaja. Wiele procesow. Wiraszka slowny. Nawet nie odpalam tego filmu ale domyslam sie ze ze KUL albo jakijs prywatnej uczelni. Tyklo tam moze miec swoich poplecznikow. Za zaliczenie oczywiscie.

Nic osobiscie do ciebie nie mam. Pzdr Polaku.

Ork.Fajny

2012-11-05, 08:19
gwindak napisał/a:

Przez takich ludzi jak on Polska jest podzielona.


Czyli co...? W imię jakieś j***nej jedności mamy wszyscy pozwalać się robić w ch*ja?

gwindak napisał/a:

Antysemita pelna gemba jak tylko mu media pozwalaja. Wiele procesow.


I jakoś żadnego nie przegrał. Więc wychodzi na to że jednak jego wywody mają dość spore obiektywne i prawdziwe zaplecze.

gwindak napisał/a:

Nawet nie odpalam tego filmu ale domyslam sie ze ze KUL albo jakijs prywatnej uczelni.


Wiesz że KUL od dawna jest jedyną uczelnią którą ręce władzy nie sięgają? To źle że uczysz się tego co jest prawdą a nie tego co poseł Biedroń zdecydował?

gwindak napisał/a:

Tyklo tam moze miec swoich poplecznikow. Za zaliczenie oczywiscie.


Za zaliczenie? On nie jest wykladowcą tam...

~Angel

2012-11-05, 08:47
Hokus pokus, czary mary POLITYKA DZIAŁ SUCHARY :hitler:

http://www.sadistic.pl/sadzeszczyn-jak-poprawnie-zakladac-tematy-vt55762.htm#445631

Faper Noster napisał/a:

2) Dopasowanie zawartości do działu
Każdy materiał powinien być umieszczony w dziale dla siebie przeznaczonym. Nie jest to częsty problem, jednak należy zaznaczyć że:
- animowane obrazki wrzucamy do działu -> Czarne Fotki
- klipy audio będące filmikami z jednym statycznym obrazkiem jako wypełniaczem -> Inne Czarności
- sceny nagości, w tym kobiece piersi -> odpowiedni dział w Humor Hard
- materiały mogące obrazić uczucia religijne innych osób -> Humor Hard, dział Inne Hardy
- materiały niemające śmieszyć, dziwić czy szokować (np. film z interesującej imprezy masowej, relacje z podróży) -> Klop [Hyde Park]
- tematy polityczne -> Suchary


yaya923

2012-11-05, 09:01
szkoda, bo na głównej widze dużo filmików o tematyce politytcznej.