18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Michalkiewicz o Platformie Obywatelskiej

yaya923 • 2012-11-05, 00:24
Fragment wykładu Michalkiewicza. W swoim sarkastycznym przedstawia funkcjonowanie PO ;D, warto obejrzeć.




AHAHAHA_NO

2012-11-05, 09:22
o widzę, że ~Angel znowu wywala temat w którym ktoś nie zgadza się z jedynie słuszną linią partii.

lepussy

2012-11-05, 09:26
yaya923 napisał/a:

szkoda, bo na głównej widze dużo filmików o tematyce politytcznej.



Fajna wyliczanka Angel

A co do polityki to szkoda, bo jakby nie patrzeć dzisiaj jest ona subtelnie sadystyczna, a przez takie tematy jak ten ludzie mają okazje się trochę poduczyć i poznać ludzi, którzy głoszą różne, wartościowe poglądy.

Niestety nie mogę wrzucić kolejnej wypowiedzi ponieważ jest już w serwisie, więc dam linka do mojego starego tematu, który niestety wylądował w sucharach, a również nawiązuje tematu. Jeżeli kogoś zainteresował ten temat to proszę oglądnąć wideo w linku poniżej.

http://www.sadistic.pl/stanislaw-michalkiewicz-o-politycznej-stronie-kryzysu-vt132609.htm

Girlock

2012-11-05, 09:34
Ludzie ten temat nie powinien być w sucharach!, wręcz przeciwnie. Ja rozumie, że można bać się o niechciane samobójstwo ale bez jaj. PIWO LECI! NA GŁÓWNĄ! Film co ma ponad 40 piw w sucharach?, żenada.

SharpSe

2012-11-05, 12:53
Arashel napisał/a:


Czyli co...? W imię jakieś j***nej jedności mamy wszyscy pozwalać się robić w ch*ja?


I jakoś żadnego nie przegrał. Więc wychodzi na to że jednak jego wywody mają dość spore obiektywne i prawdziwe zaplecze.


Wiesz że KUL od dawna jest jedyną uczelnią którą ręce władzy nie sięgają? To źle że uczysz się tego co jest prawdą a nie tego co poseł Biedroń zdecydował?


Za zaliczenie? On nie jest wykladowcą tam...


Ale namieszales. Wykladowca KUL? A jednak zgadlem bez ogladania. Nie komentuje. Debile.

Ork.Fajny

2012-11-05, 20:47
To raczej ty tutaj piszesz coś co niby brzmi po polsku ale nie ma sensu w języku polskim żadnego...

SharpSe

2012-11-05, 21:23
Arashel napisał/a:

To raczej ty tutaj piszesz coś co niby brzmi po polsku ale nie ma sensu w języku polskim żadnego...



Dobra dobra. Wracaj do swoich Atomowek.

Ork.Fajny

2012-11-06, 05:18
Az tak boli że Brawurka nauczyła mnie lepiej się wysławiać...?