18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanie na środku wypadek czyni

Pantilion • 2018-09-26, 07:16
Po kiego ch*ja on tak stanął? Od 0:18s


~Velture

2018-09-26, 07:24
Zawsze się zastanawiam po ch*j ci ludzie się zatrzymują w takich sytuacjach zamiast dać w p*zdę...

Trociny zamiast mózgu czy terpentyna?

panar3

2018-09-26, 09:09
Auto zatrzymane zgodnie z przepisami. Białe (kierowca ameba i j***ny debil) gnało zbyt szybko i finito. Poz tym zgadzam się z przedmówcą - czemu nie dał "w p*zdę"? Może to baba była i ch*j by to dało? :-)

drattius

2018-09-26, 09:55
panar3- wróć do szkoły, kupiłeś prawko ? Gówno wiesz o przepisach

dashadow

2018-09-26, 10:24
panar3 napisał/a:

Auto zatrzymane zgodnie z przepisami. Białe (kierowca ameba i j***ny debil) gnało zbyt szybko i finito. Poz tym zgadzam się z przedmówcą - czemu nie dał "w p*zdę"? Może to baba była i ch*j by to dało? :-)



nie wsiadaj nigdy za kółko, bo luźne łącza w twoim czerepie tworzą niebezpieczeństwo

bloodwar

2018-09-26, 18:46
W takim momencie decydują ułamki sekund na reakcje, trzeba mieć odruch Pawłowa na każdą możliwą sytuację (poślizg - nie hamujemy, poślizg przednionapędowcem - prostujemy koła, poślizg tylnonapędowcem - dajemy w p*zde, wahadło przyczepki - dajemy w p*zde, przygasanie silnika - w p*zde, pojazd na kolizyjnym - w p*zde) ale takie odruchy ma się po LATACH jazdy i setkach tysięcy kilometrów wyjeżdzonych + kilkunastu takich sytuacjach rocznie. Panienka która ma prawo jazdy od roku i jeździ raz na miesiąc 4 kilometry (jak trzeba pijanego chłopaka podrzucić albo jak ojciec z łaski swojej da auto żeby do szkoły podjechać bo ma zakończenie roku i w szpilkach iść jest cięzko) takich odruchów w oczywisty sposób nabyć nie ma kiedy

skrimek

2018-09-26, 22:13
Sprawdzał hamulce, pozdrawiam.

Dupaapud

2018-09-26, 22:42
@Pantilion i ty wcale nie jesteś fantastico...

ehhh k***a trzeba być młotem jak h*j żeby się nie zorientować, że jedziesz cieciu na tej samej śpiewce...

k***a, sadol ci płaci za te h*jowe opisy czy jak?

wojtasbbi

2018-09-26, 23:01
Up


To już nie chodzi o identyczny sposób pisania. Tylko o identyczna częstotliwość wrzucania filmików.

brn91

2018-09-26, 23:51
Jak to po co? miał zielone i kasa mu była potrzebna

Tryper

2018-09-27, 00:05
"Po kiego ch*ja on tak stanął? Od 0:18s" - to była pewnie jakaś suka.

panar3

2018-09-27, 01:20
Podoba mi się jak się zesraliście, durne pajace, :-D Łykacie jak c**a spermę wszystko co wam rzucić, nawet durny ochłap. Palcie gumę frajerzy. Nawet nie umiecie odróżnić żartu od sarkazmu, A ty, drattius, nie masz pojęcia o czym pie**olisz, podobnie zresztą jak niejaki dashadow. Gówno wiecie i jaracie się analizą filmiku jak gimbole. Prawilniacy zasrani.

TB303

2018-09-27, 01:26
panar3 napisał/a:

Podoba mi się jak się zesraliście, durne pajace, :-D Łykacie jak c**a spermę wszystko co wam rzucić, nawet durny ochłap. Palcie gumę frajerzy. Nawet nie umiecie odróżnić żartu od sarkazmu, A ty, drattius, nie masz pojęcia o czym pie**olisz, podobnie zresztą jak niejaki dashadow. Gówno wiecie i jaracie się analizą filmiku jak gimbole. Prawilniacy zasrani.


Każdy dureń jak palnie coś głupiego i zostanie zjechany, broni się sarkazmem/ironią. Klamka zapadła.

dashadow

2018-09-27, 07:23
panar3 napisał/a:

Podoba mi się jak się zesraliście, durne pajace, :-D Łykacie jak c**a spermę wszystko co wam rzucić, nawet durny ochłap. Palcie gumę frajerzy. Nawet nie umiecie odróżnić żartu od sarkazmu, A ty, drattius, nie masz pojęcia o czym pie**olisz, podobnie zresztą jak niejaki dashadow. Gówno wiecie i jaracie się analizą filmiku jak gimbole. Prawilniacy zasrani.



tylko skończony debil próbowałby się teraz bronić sarkazmem. no i tylko skończony debil tak zrobił.

Wiewór

2018-09-27, 08:38
Zatrzymał się i powie milicji, że tak sobie stał a jakiś pojeb w niego wjechał.