18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stan techniczny radiowozu.

Vankotek • 2017-09-03, 23:23
Kolejne nagranie ukazujące niedociągnięcia tych, którzy nakładają na nas kary za dokładnie takie same rzeczy.
Szanowni kierowcy pamiętajcie, że jeśli zostaniecie zatrzymani do kontroli drogowej, warto obejrzeć radiowóz dokładnie. Jeśli znajdziecie takie kwiatki, to kontrola jest nielegalna, a kierowca radiowozu musi dostać mandat.

:idzwch*j:

Podj***ne z fb.

Desper

2017-09-04, 11:46
MaszAyahuaskę napisał/a:

Ale Wy jesteście ułomni... Mandatów się nie przyjmuje... Wniosek do grodzkiego, a później, to już z górki... ;)



k***a ale ty jesteś ułomny :idzwch*j: 1. Sądów grodzkich nie ma. 2. Dostaniesz w większości przypadków w pierwszej instancji wyrok nakazowy bez przesłuchania sprawcy wykroczenia.

Lu...........kP

2017-09-04, 11:55
MIhau_ napisał/a:


Olej go. Odjedź. Uciekaj. Powodzenia, przypominam tylko, że po nowelizacji KK ucieczka jest przestępstwem, a w ustawie o SPB i BP jest mowa o wykorzystaniu BP celem zatrzymania lub unieruchomienia pojazdu. Pozdrawiam :)



A bo widzisz, chłopcze, trzeba wiedzieć jak olewać. Jak się jest niedorobionym ćwokiem, każdy Cię r*cha jak chce ;)
nawet policjant z suki ze złomu :)

Pan_Adolf

2017-09-04, 11:57
od razu niesprawny...może te 1,6mm bieżnika tam było :D

MIhau_

2017-09-04, 12:15
LudekP napisał/a:



A bo widzisz, chłopcze, trzeba wiedzieć jak olewać. Jak się jest niedorobionym ćwokiem, każdy Cię r*cha jak chce ;)
nawet policjant z suki ze złomu :)


Slucham zatem tajemnic. Zatrzymuje cie policjant jadacy takim radiowozem i slucham dalej. Co robisz?

jantar.

2017-09-04, 12:29
MaszAyahuaskę napisał/a:

Ale Wy jesteście ułomni... Mandatów się nie przyjmuje... Wniosek do grodzkiego, a później, to już z górki... ;)



Do tego sądu grodzkiego, co w obecnej RP nie istnieje?

:idzwch*j: :lodowka: :samoboj:

~DMT

2017-09-04, 12:37
Desper, jantar., nie umiecie, więc nie zasługujecie na taką wiedzę...

voidinfinity

2017-09-04, 13:01
Hanej napisał/a:

Jeśli znajdziecie takie kwiatki, to kontrola jest nielegalna, a kierowca radiowozu musi dostać mandat.



Dobry bait. Nie powiem.

Lu...........kP

2017-09-04, 13:27
MIhau_ napisał/a:


Slucham zatem tajemnic. Zatrzymuje cie policjant jadacy takim radiowozem i slucham dalej. Co robisz?



Sądzisz, że przedstawię Ci w jednym zdaniu przepis na życie?
Odsyłam Cię w takim razie do świetnej Książki Pereca "Życie - instrukcja obsługi"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/34835/zycie-instrukcja-obslugi

Gdy zatrzymuje mnie policja, moje zachowanie zależy od tego, co jest powodem zatrzymania :)

Wiewór

2017-09-04, 13:56
szpajder napisał/a:

velture specjalisto w każdym temacie. Masz rację, ale radiowóz k***a powinien być w 100% sprawny, tak jak policjant powinien być w 100% trzeźwy. Bo twój samochód sprawdzą i przy złym stanie zabiorą dowód. A twój tok rozumowania prowadzi nas ku temu, że wszystko im wolno. Nie k***a! Mają świecić j***nym przykładem.

Przecież to ty broniłeś "rutynowych" kontroli. To jak będę przestrzegał prawa, to będą mnie zatrzymywać, czy nie będą?
(moralność pani dulskiej)



Czego znowu nie zrozumiałeś?
Złamał prawo = zatrzymali go.

MIhau_

2017-09-04, 14:28
LudekP napisał/a:



Sądzisz, że przedstawię Ci w jednym zdaniu przepis na życie?
Odsyłam Cię w takim razie do świetnej Książki Pereca "Życie - instrukcja obsługi"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/34835/zycie-instrukcja-obslugi

Gdy zatrzymuje mnie policja, moje zachowanie zależy od tego, co jest powodem zatrzymania :)


Czyli pie**olisz zadałem proste pytanie, chciales przycwniakowac i nie wyszlo.

zMiEnNy_NiCk

2017-09-04, 17:38
[quote="Velture"]
Proszę wytłumacz mi w jaki sposób kontrola jest nielegalna jeśli radiowóz nie jest sprawny technicznie.
Z chęcią wysłucham twojego pie**olenia tęczowy bojowniku o lepsze jutro dla sebixów w szrotach.
Weź mi k***a to opowiedz zakładając, że musisz to wytłumaczyć jak debilowi - powoli i bardzo szczegółowo.
Dlaczego kontrola drogowa jest NIELEGALNA jeśli przeprowadzają ją policjanci jadący autem które nie spełnia warunków przejścia badań technicznych.

Słucham.[/quote

Przecież Ci napisał że chodzi o jakieś "kwiatki"

Lu...........kP

2017-09-04, 19:19
MIhau_ napisał/a:


Czyli pie**olisz zadałem proste pytanie, chciales przycwniakowac i nie wyszlo.



Zadam Ci podobne pytanie, ciemnaczku:

Co zrobisz, gdy wtorek? hehe :) )

MIhau_

2017-09-04, 19:30
LudekP napisał/a:



Zadam Ci podobne pytanie, ciemnaczku:

Co zrobisz, gdy wtorek? hehe :) )


Opisalem ci sytuacje. Zatrzymuja cie do kontroli takim radiowozem. Co robisz? Jak ich olewasz?

Lu...........kP

2017-09-04, 23:31
Nic nie robię, mój samochód jest sprawny.

MisticEyeJejeje

2017-09-05, 00:17
Bo wy tłusto włose mondrane ten radiowóz w swietle prawa nie powinien brać udziału w jakich kolwiek czynnościach porządkowych tym bardziej znajdować sie na ulicy.Idąc tym torem policjanta też nie powinno tam być chyba żę przyjechał rowerem. i na zdrowy rozum jak zamierzasz sprzątać to zacznij od własnego podwórka, i do was sadoli też sie to tyczy bo wylewany płacz na tym portalu jest śmieszny banda ludzi udających kogoś innego kin zupełności są naprawdę .PiS