18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Stan techniczny radiowozu.

Vankotek • 2017-09-03, 23:23
Kolejne nagranie ukazujące niedociągnięcia tych, którzy nakładają na nas kary za dokładnie takie same rzeczy.
Szanowni kierowcy pamiętajcie, że jeśli zostaniecie zatrzymani do kontroli drogowej, warto obejrzeć radiowóz dokładnie. Jeśli znajdziecie takie kwiatki, to kontrola jest nielegalna, a kierowca radiowozu musi dostać mandat.

:idzwch*j:

Podj***ne z fb.

~Velture

2017-09-03, 23:30
Cytat:

pamiętajcie, że jeśli zostaniecie zatrzymani do kontroli drogowej, warto obejrzeć radiowóz dokładnie. Jeśli znajdziecie takie kwiatki, to kontrola jest nielegalna


Proszę wytłumacz mi w jaki sposób kontrola jest nielegalna jeśli radiowóz nie jest sprawny technicznie.
Z chęcią wysłucham twojego pie**olenia tęczowy bojowniku o lepsze jutro dla sebixów w szrotach.
Weź mi k***a to opowiedz zakładając, że musisz to wytłumaczyć jak debilowi - powoli i bardzo szczegółowo.
Dlaczego kontrola drogowa jest NIELEGALNA jeśli przeprowadzają ją policjanci jadący autem które nie spełnia warunków przejścia badań technicznych.

Słucham.

Vankotek

2017-09-03, 23:38
@up

Ponieważ ten radiowóz jest ich narzędziem pracy i nieodłącznym elementem tej kontroli. To nie jest tylko środek transportu. Stoi na włączonych sygnałach, a oni korzystają z urządzeń w nim zamontowanych. Jeśli auto jest niesprawne, to jest podstawa do podważenia całości kontroli. Tak samo jak niesprawność radaru czy brak odpowiednich dokumentów jest podstawą do odmówienia przyjęcia mandatu. W pierwszej kolejności to kontrola powinna zostać przeprowadzona wobec kierowcy radiowozu i zakończona mandatem oraz odholowaniem auta, które stwarza zagrożenie na drodze.

~Velture

2017-09-03, 23:46
@up
ch*ja. Co ma radar do radiowozu?
Cytat:

Stoi na włączonych sygnałach


No i jak ma sygnały to może. Poczytaj przepisy co wolno na odpalonych bombach.

Radiowóz nadaje się do odebrania dowodziku ale sama kontrola jest legalna.

Dalej czekam na rzeczowy argument poparty dowodami, że kontrola jest nielegalna.

~DMT

2017-09-04, 00:00
Ale Wy jesteście ułomni... Mandatów się nie przyjmuje... Wniosek do grodzkiego, a później, to już z górki... ;)

mateuszsadoltzr

2017-09-04, 00:45
ten co nagrywa ma ch*ja w ryju?

dobra obejrzałem filmik pózniej mówi wyraznie ale na początku sepleni

offduty

2017-09-04, 01:06
Henej pojadę klasykiem ' ale ty gupi jesteś'. Czyli odmówisz dmuchania jak w radiowozie będzie spalone światło mijania? Idź już lepiej spać bo do szkoły nie wstaniesz... Velture, z tego co się orientuję, w radiowozie nie można zatrzymać d. rejestracyjnego

Dr0mg

2017-09-04, 03:57
ale mnie wk***iają takie mendy nie ma się do czego przyj***ć.. to jak by się przyj***ć do śmieciarki że z niej śmierdzi.

DoubleBorger

2017-09-04, 04:42
Widzę ktoś służbowym samochodem nie jeździł. Cwaniak pewnie się znajdzie, który powie "niesprawne auto to nie wsiadam" prawda wygląda tak, że dopóki jeżdzi skręca i hamuje to trzeba jeździć, chyba, że komuś nie potrzebne pieniądze i może udowadniać co powinni przełożeni zapewnić.

Lu...........kP

2017-09-04, 10:06
co to za mendy się pasą pod tym wątkiem?

Trzeba być debilem, albo trollem, żeby nie kumać, że policjant, który się przypie**ala do mojego samochodu, kontroluje np czy data na gaśnicy jest prawidłowa itp pierdoły, a przyjechał jakimś złomem, który stwarza realne zagrożenie na drodze, to wystarczający absurd, żeby go olać.

Serio już tak wam się te błaszczakowe pierdy wpasowały we łby, w tym pispaństwku, że tego nie kumacie?

Wiewór

2017-09-04, 10:25
Hanej napisał/a:

@up

Ponieważ ten radiowóz jest ich narzędziem pracy i nieodłącznym elementem tej kontroli. To nie jest tylko środek transportu. Stoi na włączonych sygnałach, a oni korzystają z urządzeń w nim zamontowanych. Jeśli auto jest niesprawne, to jest podstawa do podważenia całości kontroli. Tak samo jak niesprawność radaru czy brak odpowiednich dokumentów jest podstawą do odmówienia przyjęcia mandatu. W pierwszej kolejności to kontrola powinna zostać przeprowadzona wobec kierowcy radiowozu i zakończona mandatem oraz odholowaniem auta, które stwarza zagrożenie na drodze.


Dawno to nie było takiego idioty :homer:
Nie chcę mi się wdawać w kolejną potyczkę z prawnikiem-filozofem.
Przestrzegaj prawa kretynie to cię nie będą zatrzymywać.
Idź się wyhuśtaj na suchej gałęzi.

InnyName

2017-09-04, 10:31
No nie ma chlapacza :/

Tortuga

2017-09-04, 11:19
A czemu nie szukają tych co im chlapacze ukradli?

MIhau_

2017-09-04, 11:26
LudekP napisał/a:

co to za mendy się pasą pod tym wątkiem?

Trzeba być debilem, albo trollem, żeby nie kumać, że policjant, który się przypie**ala do mojego samochodu, kontroluje np czy data na gaśnicy jest prawidłowa itp pierdoły, a przyjechał jakimś złomem, który stwarza realne zagrożenie na drodze, to wystarczający absurd, żeby go olać.

Serio już tak wam się te błaszczakowe pierdy wpasowały we łby, w tym pispaństwku, że tego nie kumacie?


Olej go. Odjedź. Uciekaj. Powodzenia, przypominam tylko, że po nowelizacji KK ucieczka jest przestępstwem, a w ustawie o SPB i BP jest mowa o wykorzystaniu BP celem zatrzymania lub unieruchomienia pojazdu. Pozdrawiam :)

szpajder

2017-09-04, 11:26
velture specjalisto w każdym temacie. Masz rację, ale radiowóz k***a powinien być w 100% sprawny, tak jak policjant powinien być w 100% trzeźwy. Bo twój samochód sprawdzą i przy złym stanie zabiorą dowód. A twój tok rozumowania prowadzi nas ku temu, że wszystko im wolno. Nie k***a! Mają świecić j***nym przykładem.

Abraxus napisał/a:


Przestrzegaj prawa kretynie to cię nie będą zatrzymywać.

Przecież to ty broniłeś "rutynowych" kontroli. To jak będę przestrzegał prawa, to będą mnie zatrzymywać, czy nie będą?
(moralność pani dulskiej)