18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stalker w prawdziwym życiu

Kakutniaczek • 2012-09-26, 23:15
Czarnobyl, Czarnobyl, Czarnobyl - niektórzy coś tam narzekali...ok :roll:
Witajcie ! grający !

Stalker w życiu prawdziwym :-) zajawkowicze zza wschodniej granicy już bawią się w Stalkera w prawdziwym życiu :-)
Miłego !










Reszta jak zwykle w komentarzach :-)

konował

2012-09-27, 14:52
danis008 napisał/a:




łał normalnie szał ciał to wszystko na co ciebie stać? twój stary to pederasta a twoja matka to dz**ka bukmacherska dymana przez szwabskie nasienie a żeby było mało twoja stara robi za chodnik w wesołym miasteczku i daje z połykiem . ps ma szpetny ryj i nie umie brać do ryja ;)

wracając do tematu walisz kapucyna przy pokemonach twój stary i twoja matka robili ciebie przy tabaludze i muminkach nie mówię już że twój stary daje nasienie buce.

ps2. a twoja matka to shemale :)

ps3. twój stary konobij i konował :)





panie mądry w dupie mam znaki interpunkcyjne na tego typu stronach pisze stylem wolnej amerykanki i ch*j ci do tego jak się nie podoba to idź opie**ol buce :anegdotka:




A twoja kudłata stara zna język wookie RRRRRrrrrrRRR!!!!!!

KetchupLudojad

2012-09-27, 15:50
Wystarczy jechać na stalkera do nysy. LARP ASG

danis008

2012-09-27, 15:53
konował napisał/a:




A twoja kudłata stara zna język wookie RRRRRrrrrrRRR!!!!!!




a twoja stara rozmawia z rybami

Kirk666

2012-09-27, 17:30
Fake. w zonie nie ma kobiet :D

javal

2012-09-27, 18:35
Tylko im brakuje prawdziwych potworów, powinni zatrudnić kilka niemek i problem rozwiązany.

konował

2012-09-27, 18:47
danis008 napisał/a:




a twoja stara rozmawia z rybami



a twoja klaszczę czołem.

danis008

2012-09-27, 20:33
konował napisał/a:



a twoja klaszczę czołem.





a twoja stara je pośladami

konował

2012-09-28, 01:51
danis008 napisał/a:





a twoja stara je pośladami



A twoja ma włosy na zębach.

Kakutniaczek

2012-09-28, 12:26
danis008 napisał/a:

ale gówno co wy do ch*ja wafla z tej strony k***a robicie ? k***a źle się dzieje z tą stroną to była jedyna strona sadystyczna z brakiem zasad a teraz to k***a co jest ? wrzucacie takie gówna co ma nijak do sadyzmu zasnąć można i zjechać autora za taki szajs .



Słuchaj sraczka - jak Ci się nie podoba to nie komentuj i idź gdzie indziej, gdzie banda ludzi Twojego pokroju będzie się jarać ilością k***, ch*jów, twoich starych oraz całej reszty śmieci której wrzucasz w komentarzach.

@konował - nie karm trolla.

konował

2012-09-28, 15:03
Troll czy po prostu idiota po prostu chciałem się pokłócić :D

danis008

2012-09-28, 22:27
Kakutniaczek napisał/a:



Słuchaj sraczka - jak Ci się nie podoba to nie komentuj i idź gdzie indziej, gdzie banda ludzi Twojego pokroju będzie się jarać ilością k***, ch*jów, twoich starych oraz całej reszty śmieci której wrzucasz w komentarzach.

@konował - nie karm trolla.




ssij mi jaja asfalcie pie**olony i pozdrów matkę która wywija u mnie na parkiecie i robi pałę jak głupia tylko powiem ci prawdę robi słabo :anegdotka:

konował napisał/a:



A twoja ma włosy na zębach.





a twoja ma gówno w buzi :anegdotka:

konował

2012-09-30, 02:55
danis008 napisał/a:




ssij mi jaja asfalcie pie**olony i pozdrów matkę która wywija u mnie na parkiecie i robi pałę jak głupia tylko powiem ci prawdę robi słabo :anegdotka:





a twoja ma gówno w buzi :anegdotka:



a twoja nie ma dzieci.

Kakutniaczek

2012-10-10, 10:55
danis008 napisał/a:




ssij mi jaja asfalcie pie**olony i pozdrów matkę która wywija u mnie na parkiecie i robi pałę jak głupia tylko powiem ci prawdę robi słabo :anegdotka:





a twoja ma gówno w buzi :anegdotka:




Brzeszczot w dupie

2015-09-13, 00:37
śmiechy chichy tutaj, a niebawem tak będzie, tylko, ze nie ustawiane. Wojna idzie III wojna światowa.