18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stalker w prawdziwym życiu

Kakutniaczek • 2012-09-26, 23:15
Czarnobyl, Czarnobyl, Czarnobyl - niektórzy coś tam narzekali...ok :roll:
Witajcie ! grający !

Stalker w życiu prawdziwym :-) zajawkowicze zza wschodniej granicy już bawią się w Stalkera w prawdziwym życiu :-)
Miłego !










Reszta jak zwykle w komentarzach :-)

VanGreeg

2012-09-27, 09:10
Piecowa popelina, nawet nie zrobili wersji na konsole... ;-)

ssssss-94

2012-09-27, 09:21
gdyby było cos takiego tylko ze w metrze 2033 to by było zajebiscie, zbieram kase i jade :P .

le...........65

2012-09-27, 09:29
Przecież mamy takie strzelanki ASG ze świetnym terenem w klimacie Stalkera. Obadajcie w necie ZONA NYSA. W Nysie właśnie jest grupa organizująca takie akcje i z roku na rok cieszą się zajebistym powodzeniem. Szkoda tylko, że Nysa jest tak w ciul na południe :/

bezimienny90

2012-09-27, 11:14
danis aż wstyd że masz tyle lat co ja i sie tak zachowujesz.

konował

2012-09-27, 11:19
danis008 napisał/a:

ale gówno co wy do ch*ja wafla z tej strony k***a robicie ? k***a źle się dzieje z tą stroną to była jedyna strona sadystyczna z brakiem zasad a teraz to k***a co jest ? wrzucacie takie gówna co ma nijak do sadyzmu zasnąć można i zjechać autora za taki szajs .



Za to ty k***a j***ny w dupę pie**olony w ch*j mega ,,sadysto" same k***a flaki i chore filmy wrzucasz. Zwłaszcza te o jakimś idiocie gurgo-recenzje. No faktycznie to jest w ch*j sadystyczne.

Ja pie**ole, wk***iają mnie takie podludzie którzy sami ch*ja wrzucili dla tej strony, ale krytykować to pierwsi.

rocky

2012-09-27, 11:23
danis008 to po prostu nowa nick "marik1234" :mrgreen:

danis008

2012-09-27, 11:34
konował napisał/a:



Za to ty k***a j***ny w dupę pie**olony w ch*j mega ,,sadysto" same k***a flaki i chore filmy wrzucasz. Zwłaszcza te o jakimś idiocie gurgo-recenzje. No faktycznie to jest w ch*j sadystyczne.

Ja pie**ole, wk***iają mnie takie podludzie którzy sami ch*ja wrzucili dla tej strony, ale krytykować to pierwsi.




tak pokemonie zasrany będę krytykował co mi się zachce o każdej porze i godzinie i takie gówno co ledwo z dupska matki wyszło nie będzie mi tu pie**olić farmazonów . idź wracaj do lizania się z bobrem wiewióro pie**olona pie**oli mi tu farmazony wielki sadysta i fan pokemonów z mordą jak masło idź rozmyślać ile takie gówna jak ty leci z dupska frajerze :anegdotka:

l__s2

2012-09-27, 13:17
danis008

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????

masz k***a kilka znaków interpunkcyjnych, bo to co piszesz to za ch*ja sensu nie ma

konował

2012-09-27, 13:24
danis008 napisał/a:




tak pokemonie zasrany będę krytykował co mi się zachce o każdej porze i godzinie i takie gówno co ledwo z dupska matki wyszło nie będzie mi tu pie**olić farmazonów . idź wracaj do lizania się z bobrem wiewióro pie**olona pie**oli mi tu farmazony wielki sadysta i fan pokemonów z mordą jak masło idź rozmyślać ile takie gówna jak ty leci z dupska frajerze :anegdotka:



ch*j ci w dupę maskotko pedała, kto powiedział że jestem wielkim sadystą?? Nigdy se takiej ulotki nie dawałem k***i synu pie**olony czarci pomiocie ze mnie taki pokemon jak z ciebie matko jebca k***a twoja mać. Coś z ciebie za dz**ka jak nawet jeża gołą dupą zabić nie potrafisz. Idź oglądaj swoje Diczimony szmato. A i twoja matka to ch*j.

Sz...........an

2012-09-27, 13:38
l__s2 napisał/a:

danis008

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????

masz k***a kilka znaków interpunkcyjnych, bo to co piszesz to za ch*ja sensu nie ma



On nie używa interpunkcji bo klawiatura nie jego. Pożyczył a kolega za użycie klawisza liczy 1 zł.

Stew

2012-09-27, 13:51
O k***a. Wchodzę tutaj i myślę "Fajny temat!".

Włączam komentarze, a tam jakieś pie**olone gimbusy się kłócą kto więcej wrzucił na sadola i kto jest większym pokemonem... Sadistic spada na psy. Kiedyś wojny w komentarzach przynajmniej były śmieszne/poparte argumentami, a teraz dwie p*zdy jadą po swoich starych.

Ja mam 2 tematy założone z czego jeden ch*jowy :D ale ch*j Wam do tego. Ja odpalam sadistica z przyjemnością, żeby poczytać fajne artykuły, czasem coś skomentować.

Ale jak widzę takich jak Wy, to mi się odechciewa... Za "wypie**alać" jest warn, dlatego Wam tego nie powiem :-)

Keepo

2012-09-27, 14:03
danis008 napisał/a:

ale gówno co wy do ch*ja wafla z tej strony k***a robicie ? k***a źle się dzieje z tą stroną to była jedyna strona sadystyczna z brakiem zasad a teraz to k***a co jest ? wrzucacie takie gówna co ma nijak do sadyzmu zasnąć można i zjechać autora za taki szajs .


Hłopaku skoro nie ma rzadnyh zasad to po hój pjerdolisz o nih ?

danis008

2012-09-27, 14:11
konował napisał/a:



ch*j ci w dupę maskotko pedała, kto powiedział że jestem wielkim sadystą?? Nigdy se takiej ulotki nie dawałem k***i synu pie**olony czarci pomiocie ze mnie taki pokemon jak z ciebie matko jebca k***a twoja mać. Coś z ciebie za dz**ka jak nawet jeża gołą dupą zabić nie potrafisz. Idź oglądaj swoje Diczimony szmato. A i twoja matka to ch*j.




łał normalnie szał ciał to wszystko na co ciebie stać? twój stary to pederasta a twoja matka to dz**ka bukmacherska dymana przez szwabskie nasienie a żeby było mało twoja stara robi za chodnik w wesołym miasteczku i daje z połykiem . ps ma szpetny ryj i nie umie brać do ryja ;)

wracając do tematu walisz kapucyna przy pokemonach twój stary i twoja matka robili ciebie przy tabaludze i muminkach nie mówię już że twój stary daje nasienie buce.

ps2. a twoja matka to shemale :)

ps3. twój stary konobij i konował :)

l__s2 napisał/a:

danis008

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????

masz k***a kilka znaków interpunkcyjnych, bo to co piszesz to za ch*ja sensu nie ma





panie mądry w dupie mam znaki interpunkcyjne na tego typu stronach pisze stylem wolnej amerykanki i ch*j ci do tego jak się nie podoba to idź opie**ol buce :anegdotka:

marcinsud

2012-09-27, 14:34
W ch*j starta czasu bieganina z atrapami po lesie idę oglądać zdjęcia kotów