18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Srajfon iks

~Velture • 2017-12-23, 08:40
Wraz z premierą nowego srajfona 8 i srajfona X jabłko wprowadziło system rozpoznawania twarzy zamiast dotychczasowych czytników linii papilarnych.

Zajebisty sposób na zbieranie kolejnych danych.

Producent twierdzi, że odblokowanie twarzą jest praktycznie niemożliwe przez inną osobę i prawdopodobieństwo wynosi jeden do miliona.

Także tego. Polecam wam Xperię.


goldroger1234

2017-12-23, 08:48
ciekawe jakbym przystawil swoja dupe do ich telefonu to tez by sie odblokowalo.....

mygyry

2017-12-23, 09:08
Velture napisał/a:

Zajebisty sposób na zbieranie kolejnych danych.


Wyobrażacie sobie co by było gdyby policja obwieściła, że dla naszego bezpieczeństwa, będzie każdemu robić zdjęcie, pobierać odciski palców, monitorować gdzie się znajdujemy, gdzie i co kupujemy? Były by demonstracje, wrzask, JP HWDABC, i chjuj wie co jeszcze a ludzie w tych marszach na swoich srajfonacch odciskali by palce, robili sobie fotki, oznaczali gdzie są i demonstrowali swoje poglądy nie zdając sobie sprawy, że robią dokładnie to przeciw czemu strajkują, ot taki paradoks...

Halman

2017-12-23, 09:41
a k***a zajebiście prosto nie można tego odblokowywać zdjęciem właściciela? to ktoś przewidział?

~Velture

2017-12-23, 09:43
@mygyry
Bo obecne pokolenie to banda zj***nych kretynów.
W necie dobrowolnie podają o sobie tak ogromne ilości danych osobowych, że głowa mała.

Tak na szybko podam przykład jak głupi są ludzie.
Jakiś czas temu wynajmowałem pewnej lasce mieszkanie w warszawie.
Były problemy z płatnościami. Założyłem sobie lipne konto na fejsie aby ją odszukać.
Znalazłem w dosłownie minutę.
Laska pie**oliła, że nie ma hajsu bla bla bla bla bla.
Jak poszedłem ją wyj***ć z mieszkania to powiedziałem, że na koncert w Krakowie hajs miała aby wyjechać, na dyskoteki i kluby miała hajs i na wiele innych rzeczy.
Ta do mnie "Skąd pan wie, że byłam w Krakowie i w tej i tamtej dyskotece?"
No k***a p*zdo chwaliłaś się tym na FB. Sama z własnej woli publicznie mówiłaś gdzie jeździsz.

HAL9000/2 napisał/a:

a k***a zajebiście prosto nie można tego odblokowywać zdjęciem właściciela? to ktoś przewidział?


Nie można zdjęciem.

To robi siatkę twojej twarzy w 3D.
Z fotką nie przejdzie. Musieliby mieć odlew twojego ryja.

du...........ck

2017-12-23, 10:04
ja ma Xiaomi i jestem bardzo zadowolony

siwybis

2017-12-23, 12:59
Zabezpieczenie dla debili, podobnie jak odcisk palca. Ktoś zdziwiony? Już na prostym przykładzie tłumaczę. Łapie cię policja za zbrodnię posiadania pół grama (tu wpisać co kto lubi) a w telefonie masz korespondencję z kilkoma kolegami z podobnym hobby oraz namiar na lokalnego Panoramixa. Telefon zaszyfrowany silnym hasłem i po sprawie a tutaj wystarczy mordę podłożyć lub palec docisnąć i "Ouuuu... Panie Andrzeju, co tu się porobiło" :)

kalijanek

2017-12-23, 13:53
up@ ty to taki geniusz zbrodni trochę jestes prawda?

Nejm

2017-12-23, 14:10
Oooo niee! Brat bliźniak odblokował telefon za pomocą zabezpieczenia, które rozpoznaje twarz! Jak to możliwe?! Na szczęście Bóg zeslal nam w swej lasce Xiaomi w wielkiej cebuli aby nikt już nie musial kupowac tych zlych smartfonow. :trollencjusz:

Maxi96

2017-12-23, 14:10
Velture napisał/a:

@mygyry
Bo obecne pokolenie to banda zj***nych kretynów.
W necie dobrowolnie podają o sobie tak ogromne ilości danych osobowych, że głowa mała.

Tak na szybko podam przykład jak głupi są ludzie.
Jakiś czas temu wynajmowałem pewnej lasce mieszkanie w warszawie.
Były problemy z płatnościami. Założyłem sobie lipne konto na fejsie aby ją odszukać.
Znalazłem w dosłownie minutę.
Laska pie**oliła, że nie ma hajsu bla bla bla bla bla.
Jak poszedłem ją wyj***ć z mieszkania to powiedziałem, że na koncert w Krakowie hajs miała aby wyjechać, na dyskoteki i kluby miała hajs i na wiele innych rzeczy.
Ta do mnie "Skąd pan wie, że byłam w Krakowie i w tej i tamtej dyskotece?"
No k***a p*zdo chwaliłaś się tym na FB. Sama z własnej woli publicznie mówiłaś gdzie jeździsz.




St...........on

2017-12-23, 14:34
Asus ZenFone 3 polecam ;)

Hoofner

2017-12-23, 15:03
spora część kupuje a reszta ma jabłko w dupie niedługo za darmo będą rozdawać by przeskanować twarze.
Ja od 1 laptota mam zaklejoną kamerkę czemu ??
Założyłem kiedyś sieć na osiedlu po czym udostępniłem stare dobre Deluxe Ski Jump 2 jeden plik był programem który pozwalał mi wchodzić na inne kompy i z nich korzystać tak jak mi się podoba a drugim była gra.
Nigdy nie uszkadzałem komputerów ani nie czytałem ich wiadomości bo mi to nie było potrzebne zazwyczaj bawiłem się w pokaż Error tylko po to by wk***iać ludzi.
Jeden koleś się domyślił że ma ''coś '' to podczas formatowania mu wysuwałem płytę by nie mógł zrobić formata.
mieć znowu 9 czy 10 lat to były czasy.

b0r000

2017-12-23, 15:12
Velture napisał/a:

Także tego. Polecam wam Xperię.



A idź mi w cholerę z tym badziewiem
Kiedyś potrafili zrobić telefon ale od serii Z coś się poszło j***ć
Xperie S mam jeszcze w szafie w pełni sprawną w całości, gdyby nie to że nie dotrzymuje tempa obecnym wymaganiom niektórych aplikacji dalej bym jej pewnie używał)
Obecna Z3C se stwierdziła że pora na to żeby klej trzymający ekran zaczął puszczać po 2 latach użytkowania (gdzie nie była podtapiana bo ryzykować zalania nigdy nie chciałem) a serwis mi mówi że muszą wymienić ekran na nowy bo nie podkleją (ekran w pełni sprawny nie porysowany) nowy 300-400 (zależy który serwis)
Także wielki murzyński ch*j tym skośnookim sk***ysynkom

mygyry

2017-12-23, 15:44
b0r000 napisał/a:

Xperie S mam jeszcze w szafie w pełni sprawną w całości, gdyby nie to że nie dotrzymuje tempa obecnym wymaganiom niektórych aplikacji dalej bym jej pewnie używał)


To jest właśnie clou programu, skoro postęp technologiczny nie jest tak szybki, żeby zachęcić konsumenta do regularnego kupowania nowego, to wystarczy go zmusić, wypuszczając na rynek oprogramowanie i aplikacje, które nie są kompatybilne ze sprzętem który ma zaledwie 2 lata a wszystkie te "nowe" modele to w większości stary model w nowym opakowaniu, ewentualnie większym wyświetlaczem i inną baterią, plus możliwość obsługi nowych aplikacji i programów. Iphone wspiął się na wyżyny marketingu, bo zamiast ograniczać się tylko do oprogramowywania to jeszcze zmienia wtyczki, ładowarki i inne gadżety.
Zasadniczo co kto lubi, ja osobiście nie mam smartfona, ale jak ktoś lubi czy potrzebuje to przecież czemu nie?