18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Srajfon iks

~Velture • 2017-12-23, 08:40
Wraz z premierą nowego srajfona 8 i srajfona X jabłko wprowadziło system rozpoznawania twarzy zamiast dotychczasowych czytników linii papilarnych.

Zajebisty sposób na zbieranie kolejnych danych.

Producent twierdzi, że odblokowanie twarzą jest praktycznie niemożliwe przez inną osobę i prawdopodobieństwo wynosi jeden do miliona.

Także tego. Polecam wam Xperię.


~PowerBoBass

2017-12-23, 16:02
Hoofner napisał/a:

podczas formatowania mu wysuwałem płytę by nie mógł zrobić formata.



Jaką płytę mu wysuwałeś przy formatowaniu? Główną chyba :lol:

KillerLaugh

2017-12-23, 16:36
Może nazywa się ajfon X, bo nie tyle rozpoznaje twarz, co dodatkowy chromosom?

ko11

2017-12-23, 16:38
@siwybis no jeżeli taka sytuacja niepewna się może zdarzyć, klikasz 5x przycisk on/off i telefon informuje o zagrożeniu ewentualne zapisane kontakty i po takiej operacji nie odblokujesz palcem czy twarzą, tylko wpisaniem kodu. I tak jest w iPhonie, nie wiem jak androidki

St...........on

2017-12-23, 19:04
Taki wrzask k***a był jak ktoś lipne info puścił, że będą nas "chip'ować", a Ci sami debile sami sie zachip'owali i jeszcze za to zapłacili.... Fuck the logic!

KlinikaAborcyjna

2017-12-23, 19:31
Velture napisał/a:

@mygyry

Tak na szybko podam przykład jak głupi są ludzie.
Jakiś czas temu wynajmowałem pewnej lasce mieszkanie w warszawie.
Były problemy z płatnościami. ............Jak poszedłem ją wyj***ć z mieszkania to.......


.



Skoro to była laska i były problemy z płatnościami to trzeba było odebrać zapłatę w naturze :doggy: a dopiero potem ją wypie**olić

mygyry

2017-12-23, 20:00
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Skoro to była laska i były problemy z płatnościami to trzeba było odebrać zapłatę w naturze a dopiero potem ją wypie**olić


Trzeba ją było wypie**olić przed wypie**oleniem :krejzi:

~Velture

2017-12-23, 20:43
mygyry napisał/a:


Trzeba ją było wypie**olić przed wypie**oleniem :krejzi:


Jak chcę iść na grzyby to chodzę do lasu.

Ba...........yk

2017-12-23, 21:29
mygyry napisał/a:


Wyobrażacie sobie co by było gdyby policja obwieściła, że dla naszego bezpieczeństwa, będzie każdemu robić zdjęcie, pobierać odciski palców, monitorować gdzie się znajdujemy, gdzie i co kupujemy? Były by demonstracje, wrzask, JP HWDABC, i chjuj wie co jeszcze a ludzie w tych marszach na swoich srajfonacch odciskali by palce, robili sobie fotki, oznaczali gdzie są i demonstrowali swoje poglądy nie zdając sobie sprawy, że robią dokładnie to przeciw czemu strajkują, ot taki paradoks...



Trafnie :!:

:wodka:

Velture napisał/a:


Jak chcę iść na grzyby to chodzę do lasu.



A nie na Pigalak? :D
Dawno pod Miernottem w nocy nie miałem okazji przechodzić. Tam chyba grzybiary to wymarły i teraz jakaś mafia trzyma k***y za ryja?

yurys

2017-12-23, 22:59
Tam wszyscy są identyczni, u nich się to niestety nie sprawdzi...

wojtekpwse

2017-12-24, 19:30
Na iphony psiaczą Janki ktorych na nie nie stac to jedyny powod dla czego kest,, ch*jowy”, nie bojcie sie i bez iphonow tez wszystkich prześwietlą a swoja droga to zajebisty sprzet.

wciazszukam

2017-12-27, 19:04
Byłem na święta u teściów i zobaczyłem w telewizorze (sam nie posiadam bo mnie nie stać), że reklamują testy genetyczne, żeby nam powiedzieć co możemy jeść i jak żyć. Jeśli ktoś jest na tyle głupi, żeby zrobić sobie takie testy, wrzucić w sieć swoje odciski palców i skan twarzy w 3d to wraz ze swymi danymi, nr telefonu itd, to chyba naprawdę obecni ludzie są jak stado owiec, żeby nie powiedzieć baranów.

Ja wiem, że możni tego świata wprowadzali to chytrze, bo stopniowo, ale na ten moment, jeśli któryś będzie potrzebował przeszczepu, to znajdują dawcę w kilka godzin, jeśli nie minut. Szeregowi mieszkańcy Ziemi są dla władców tylko kolejnym zasobem odnawialnym i jeśli ktoś tego nie widzi i się przed tym nie zabezpiecza, ten debil.