18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzeczka w parku

~Velture • 2017-10-14, 07:08
Tak się kończy bezstresowe wychowanie.
Tacy właśnie lecą na ulicę niczym małe płaczki kiedy ich kandydat w wyborach przegra.

Szkoda, że to UK a nie USA bo byłaby szansa na niezły materiał na harda.


SpeedyG

2017-10-14, 16:36
Bezstresowe wychowanie robi swoje, dzieciaki myślą że są nie wiadomo kim i wszystko się im należy.

Dzikiżółw

2017-10-14, 18:00
Na komisariacie wszyscy młodzi pod ścianę, gacie w dół żeby teraz był wstyd i solidarnie wpie**ol od każdego policjanta, po razie. Nie zależnie od płci. Równouprawnienie i wpie**ol też równy.

Sarkazm1

2017-10-14, 18:55
Jestem ciekaw czy dożyję czasów kiedy zawód policjanta będzie respektowany wśród społeczeństwa.

BrianGriffin

2017-10-14, 22:06
biala20 napisał/a:

Pies to AUTORYTET?! Buahahahaha! Poprawiłeś mi humor z rana! Większość z nich to ludzkie odpadki, zakompleksione pedałki, bez pomysłu na życie! Liczą, że mundur i broń zrobią z nich kogoś na poziomie! Kończą jako alkoholicy i ćpuny bez rodziny!



O mamy na sali przer*chaną przez pół osiedla karynę, której sensem życia będzie zdobycie świeżaka dla tego gówna, co wysrała :lol:

Klusekcs

2017-10-14, 22:53
Nie jest to wina nowej generacji tylko w dzisiejszych czasach każdy ma możliwość nagrywania i wrzucania filmów w przeciągu kilkudziesięciu sekund.
Najlepsze jest to, że takie sebixy i karyny(@biala20) jak coś im się stanie to zaraz na komendę lecą czy jest klasyk 'i didyn du nufing'.
Ostatnio jak mnie przeszukiwali narkotykowi to sobie normalnie pogadałem z nimi, ponieważ to też są normalne osoby.
Jeżeli chce się łamać zasady to trzeba normalnie przyjmować karę, a nie odpie**alać cyrk i płakać - 0:37 laska na ziemi kopnęła policjanta na początku, a potem problem o co chodzi...

seru88

2017-10-15, 02:15
STOP!!! pie**oleniu o gownie! ta lalka odj***la taniec godów tak zajebisty ze mozecie sp***alac do kibla rypac kluske łokciem! k***a bandapedalow wziela sie za komentowanie!! nikt jej nie kazal pod kara smierci tego robic wiec pokazuje co ppotrafi prawdziwa kobieta zrobic w wolnym czasie! kto nie docenia kobiet z takim talentem niech zostawi ksenofobiczny komentarz! :D

TheByQ

2017-10-15, 05:10
@seru88 A ty o czym pie**olisz?

Ali_G

2017-10-15, 08:28
Typowy post Velture:
Tak się kończy bezstresowe wychowanie kuuurwaaa kiedyś to było :D

Siberian_Meat_Grinder

2017-10-15, 10:12
Jod123 napisał/a:

@2Up, 3up, 4up

Chłopaki ze Związków Zawodowych Policji?
Kiedy robicie akcję prostutucyjną przeciwko Rządowi PiS?



hah tych pięciu wyśmiewanych angielskich gówniaków zrobiło w jednej akcji przeciwko policji więcej, niż cała polska scena JP100% razem wzięta przez ostatnie 10 lat :)

(a tak btw - idź pociągnij koledze spod celi)