18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzeczka w parku

~Velture • 2017-10-14, 07:08
Tak się kończy bezstresowe wychowanie.
Tacy właśnie lecą na ulicę niczym małe płaczki kiedy ich kandydat w wyborach przegra.

Szkoda, że to UK a nie USA bo byłaby szansa na niezły materiał na harda.


Dzisiaj

2017-10-14, 09:13
moze i jestem poj***ny ale nigdy w zyciu nie smialbym chocby pomyslec zeby uderzyc lub chocby popchnac policjanta kiedy bylem w ich wieku...


sir_Alex

2017-10-14, 09:45
JP na 98 %... bo trochę się boje :amused:


BKKWK

2017-10-14, 10:21
Jaka generacja, taki szacunek do autorytetu. Swoją drogą, jakim "szacunkiem" musi cieszyć się policja w Wielkiej Brytanii, skoro wdają się w dyskusję z gówniażami zamiast po równo sprzedać wszystkim po dawce gazu lub prądu. Taki odpowiednik naszej straży miejskiej.

Br...........ń

2017-10-14, 10:39
powinni użyć gazu i paralizatorów, a na dziewczynki wibratorów

biala20

2017-10-14, 11:14
Pies to AUTORYTET?! Buahahahaha! Poprawiłeś mi humor z rana! Większość z nich to ludzkie odpadki, zakompleksione pedałki, bez pomysłu na życie! Liczą, że mundur i broń zrobią z nich kogoś na poziomie! Kończą jako alkoholicy i ćpuny bez rodziny!

kr...........81

2017-10-14, 11:31
pałami gówniaków po łbach i szybko nauczyli by się rozumu mamusia z tatusiem nie wychowała to policyjna pała to zrobi

dla takiego śmiecia jak ty mieszkającego w kartonie pod mostem nic nie jest autorytetem

Pies to AUTORYTET?! Buahahahaha! Poprawiłeś mi humor z rana! Większość z nich to ludzkie odpadki, zakompleksione pedałki, bez pomysłu na życie! Liczą, że mundur i broń zrobią z nich kogoś na poziomie! Kończą jako alkoholicy i ćpuny bez rodziny!

klasz

2017-10-14, 11:34
@biała20 Po co lansujesz się na JP0.000001%?

Siberian_Meat_Grinder

2017-10-14, 12:03
biala20 napisał/a:

Pies to AUTORYTET?! Buahahahaha! Poprawiłeś mi humor z rana! Większość z nich to ludzkie odpadki, zakompleksione pedałki, bez pomysłu na życie! Liczą, że mundur i broń zrobią z nich kogoś na poziomie! Kończą jako alkoholicy i ćpuny bez rodziny!



a wiesz jak wygląda rzeczywistość waszych PDW i innych patloskich pseudokozaczeń? :amused:


Mitur1988

2017-10-14, 12:07
Teraz nasuwa się jedno pytanie. Dlaczego do ciemnoskórych tak się nie rzucają a do białych tak? Co nie zmienia faktu ze gównażeria przegięła pałę rzucając się do policji...

Jo...........23

2017-10-14, 12:57
@2Up, 3up, 4up

Chłopaki ze Związków Zawodowych Policji?
Kiedy robicie akcję prostutucyjną przeciwko Rządowi PiS?

BenderXXX

2017-10-14, 13:15
@biala20

Patologia na SADISTICU?! Buahahahaha! Poprawiłaś mi humor z rana! Większość z nich to ludzkie odpadki, zakompleksione pedałki, bez pomysłu na życie! Liczą, że zasiłki i 500+ zrobią z nich kogoś na poziomie! Kończą jako alkoholicy i ćpuny bez rodziny!

Attero132

2017-10-14, 14:21
Ale trzeba przyznać że obalenia fajne :D

ToPrzeciezJa

2017-10-14, 14:23
A ja napiszę trochę z innej beczki: wielce k***a bohaterzy, ostoja prawości i moralności w Anglii, anioły, które bronią bezpieczeństwa kraju kładą na glebe jakieś dzieciaki. Gratulacje k***a brawurowej interwencji, nic tylko medale przyznać. Szkoda tylko, że czarni i muzułmanie robią sobie z nimi co chcą, ocierają się ku*asami o policjantki, wyświewają policjantów, wytykają palcami. Nie uważacie, że jest to swoistego rodzaju wyżycie się, bo jedynie z białymi dziećmi ( co widać ) sobie mogą poradzić? Problemów w swoim kraju powinni chyba szukać zgoła gdzie indziej.

DużyKutas

2017-10-14, 14:40
Dzisiaj napisał/a:

moze i jestem poj***ny ale nigdy w zyciu nie smialbym chocby pomyslec zeby uderzyc lub chocby popchnac policjanta kiedy bylem w ich wieku...



Musisz być bardzo stary jeżeli jesteś z czasów kiedy ludzie wolniej ewoluowali społecznie, w obecnych czasach są przypadki gdzie dzieci handlują różnym towarem, od broni, przez narkotyki po dywany tureckie z przemytu, tak kiedyś też handlowali bo nie mieli takiego zabezpieczenia rodzicielskiego w postaci mleka pod nosem ale też kiedyś nie było tak opresyjnego ustroju totalitarnego jeżeli chodzi o interes pewnej wąskiej grupy społecznej co odbija się na wcześniej wymienionych dzieciakach, skutkiem tego jest nienawiść do Policji, JP i cehawudepy. Jedni mówią że Policję trzeba szanować i dzieci gangusy tępić, drudzy mówią że walić policję i szanować dzieci ulicy. A prawda jest taka że Policja to kolesiostwo które z powołania jest jak w każdych innych zawodach, czyli jakieś 5-10% a reszta to wyrzutki społeczne bez ambicji bądź interesanci biznesowi co w przełożeniu na lata służby i tak kończy się kolesiostwem, nadużywaniem swoich uprawnień, współpraca z półświatkiem a jak wiemy nawet liczne morderstwa dokonywane przez funkcjonariuszy czego przykładem może być Olewnik jak i wiele innych do których dochodzi zbyt często na ich służbie aby nazwać to przypadkiem bądź wypadkiem, Policja okazuje wobec ludzi którym mieli służyć wyjątkową agresję co w efekcie działa w dwie strony. Tak bardzo jak Policja będzie naciskać na ludzi, tak ludzie będą nienawidzić policji. Przecież to jest podobna zależność jak w fizyce, w końcu żyjemy i jesteśmy częścią świata więc człowiek rozumny powinien wiedzieć i przewidzieć taki rezultat działań. To samo tyczy się drugiej strony, że im bardziej nienawidzi się policji tym bardziej zanikają granicę tolerancji co przekłada się na naruszanie wzajemnie swoich egzystencji w rozumieniu warunków życia, jakby to wyjaśnić, to mógłbym to oprzeć na prostym zdaniu. Dlaczego Policja ściga mnie za sprzedaż czegoś kto chciał to ode mnie kupić jeżeli skutki tych działań nie mają wpływu żadnego na trzecie osoby, a do tego jeszcze mam płacić haracz w postaci VAT'u że dałem komuś coś za coś a na końcu płacić drugi haracz za to że mam więcej niż miałem. Policja w tym przypadku jest narzędziem którym posługuje się ten totalitarny twór, który jest uciemiężeniem dla zwykłych ludzi.