18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzeczka w lesie

Karamba_Polska • 2020-11-01, 07:15
Koleś zapomniał że nie jest w internecie.


Juzwa

2020-11-01, 12:20
Znawca_Cipek napisał/a:

Ogrodzony linkami, chciales powiedziec?



Częstokołem z zaostrzonych zbrojeniówek.

eliveruss

2020-11-01, 14:58
Sam jestem motocyklistą, choć preferuję cruisery. Wk***iają mnie motop*zdy, które jeżdżą po prywatnych terenach, niższą lasy, pola, straszą zwierzynę, nie mówiąc już o ulicznych motop*zdach typu "lubię zapie**alać", co kupi 20 letniego "litra" za 5k z krzywymi lagami, odkręci manetę i jara się, że "jego motór pojadzi dwieście", a po zakrętach nie potrafi jeździć i siedząc na motocyklu wygląda jak kaczucha. Potem pruje taki debil ponad stówą w zabudowanym i dziwi się, że go w lusterkach nie widzą. Motop*zda z filmiku zasługuje na porządny wpie**ol. Gościu mu słusznie zwrócił uwagę, a ten wyleciał z łapami z partyzanta, a nawet nie miał odwagi zdjąć kasku. I takie p*zdy reprezentują motocyklistów potem... A żem się wk***ioł tero, aż ino mje się akcent zmieniol na ślunski, mimo że jo z pomorza.

cerber2306

2020-11-01, 15:34
bankowo ta moto p*zda to murzyn

Pandemio-psychoza

2020-11-01, 16:57
eliveruss napisał/a:

Sam jestem motocyklistą, choć preferuję cruisery. Wk***iają mnie motop*zdy.. .



Nie oglądam TV od lat. Jedną z przyczyn była moja bezsilność i wkurzenie po akcji "motocykle są wszędzie".
Jakiś szef klubu moto czy coś w tym rodzaju do kamery w głównym wydaniu wiadomości TVP powiedział coś co nie spotkało się z żadną krytyką redaktora, ale z potakiwaniem i zrozumieniem.
A ten tępy ciul powiedział coś takiego:
"Kierowcy powinni bardziej uważać i częściej patrzeć w lusterka. Bo jak jedziemy po ulicy ponad 200 na godzinę to na prawdę nas słabo widać i mogą nam krzywdę zrobić".

St...........on

2020-11-01, 18:33
Juzwa napisał/a:

Linka w lesie, ale taka pordzewiała, żeby nie błyszczała się w słońcu. No i nie prostopadle do drogi tylko pod kątem. Większy efekt. Ja nie wieszam linek w lasach, bo mój las jest ogrodzony i żaden piździec na motorku nie wjedzie.



No i prawidłowo.

klawyzwawy

2020-11-01, 19:26
Pandemio-psychoza napisał/a:

Do gazu motoc**y co hałasują i śmierdzą w lesie.
A tu jeszcze pobił kolesia za zwrócenie uwagi i się tym chwali menda.



Ty debilu, co Ci taki motorek złego robi? wycinają lasy hektarami, jeżdżą ciężkimi sprzętami, a Ty beczysz o crossa. :D :D :D

archymaster

2020-11-01, 19:34
klawyzwawy napisał/a:

Ty debilu, co Ci taki motorek złego robi? wycinają lasy hektarami, jeżdżą ciężkimi sprzętami, a Ty beczysz o crossa.



toć on pewnie nie umie nawet biegu w crossie wrzucić , wyj***ł by w ściane jak taka motop*zdeczka hyhy

przemo3251

2020-11-01, 20:27
TranzystorWyklęty napisał/a:

Ten na motocyklu zamiast zlekceważyć pieniacza postanowił zakozaczyć i bez powodu mu zaj***ć rękawicą z ochraniaczami będąc w kasku. Bohater. Nie dziwię się, że motocyklistów tak tępią po takich akcjach.



Rekawiczki nie mają ochraniaczy. Ewentualnie naszyty dodatkowy materiał ale to i tak jest miekkie. Chroni jedynie przed przecięciem. Uderzenie jak z gołej ręki

polakwrocek

2020-11-01, 23:17
Następnym razem nie będzie kolesia... tylko rozciągnięta żyłka na wysokości głowy o wytrzymałości 100kg...

Tr...........ty

2020-11-01, 23:26
przemo3251 napisał/a:

Rekawiczki nie mają ochraniaczy.



Wydaje ci się, że się znasz. Dwa pierwsze z brzegu przykłady rękwic Foxa na crossa/enduro
O szosowych nawet nie wspominam






NataliaW

2020-11-02, 00:08
Piękny ból dupy u komentujących. Piwo dla autora postu, nawet jeśli sam nie lubi motocyklistów.
Wiadomo takie crosy to niszczą cały ekosystem i przez nie jest całe zło na świecie...

aleextra

2020-11-02, 08:38
Mnie rozśmieszyło... :)
Zrujnował mu dzień haha.

Grymson

2020-11-03, 02:30
Pandemio-psychoza napisał/a:

Do gazu motoc**y co hałasują i śmierdzą w lesie.
A tu jeszcze pobił kolesia za zwrócenie uwagi i się tym chwali menda.



Nie zesraj się dzbanie