18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzeczka w lesie

Karamba_Polska • 2020-11-01, 07:15
Koleś zapomniał że nie jest w internecie.


wertuqq

2020-11-01, 07:36
A wystarczyło rozciągnąć linkę.

Pandemio-psychoza

2020-11-01, 07:57
Do gazu motoc**y co hałasują i śmierdzą w lesie.

A tu jeszcze pobił kolesia za zwrócenie uwagi i się tym chwali menda.

notak

2020-11-01, 08:01
fajnie wyłapał, nawet zabawne

xXx5226

2020-11-01, 08:02
Jeden głupszy od drugiego...

Juzwa

2020-11-01, 08:06
wertuqq napisał/a:

A wystarczyło rozciągnąć linkę.



Linka w lesie, ale taka pordzewiała, żeby nie błyszczała się w słońcu. No i nie prostopadle do drogi tylko pod kątem. Większy efekt. Ja nie wieszam linek w lasach, bo mój las jest ogrodzony i żaden piździec na motorku nie wjedzie.

Znawca_Cipek

2020-11-01, 08:53
Juzwa napisał/a:

Linka w lesie, ale taka pordzewiała, żeby nie błyszczała się w słońcu. No i nie prostopadle do drogi tylko pod kątem. Większy efekt. Ja nie wieszam linek w lasach, bo mój las jest ogrodzony i żaden piździec na motorku nie wjedzie.



Ogrodzony linkami, chciales powiedziec? :D

zdun

2020-11-01, 08:58
Pandemio-psychoza napisał/a:

Do gazu motoc**y co hałasują i śmierdzą w lesie.
A tu jeszcze pobił kolesia za zwrócenie uwagi i się tym chwali menda.



zluzuj portki bo kleksa puścisz.

Lolo18

2020-11-01, 09:04
Smierdzi fejkiem.

Jestem_na_nie

2020-11-01, 09:43
Ci szmaciarze na tych głośnych motorkach są wyjątkowo irytujący, jak już kolega powiedział najlepsza na nich jest linka. Nie zmienia to faktu że te wideo jest śmieszne, tak śmieszne że wygląda na ustawione.

Noside

2020-11-01, 10:24
Zgaduję, że Szanowny Pan Motocyklista nie jechał na wytyczony tor dla motorów, tylko chciał swoim piździkiem ryć runo leśne i pola. Tak, jestem uprzedzony. Z dużą dozą uzasadnienia. Zajmowałem się kilka lat dworkiem w lesie. Blisko do morza, drzewka, zwierzątka, do najbliższej wsi cztery kilometry na przełaj, czyli w piwnicy była spiżarnia i kilka stojaków z różnymi buteleczkami. Cisza, spokój, świeże powietrze i okazyjnie sztormy dla urozmaicenia. Urozmaiceń, niestety, było więcej - prosta droga przez las zachęcała bardzo do zapuszczania się w tamte rejony w celu skakania sobie przez górki na skraju lasu, robienie bączków w polu i okazyjne zapuszczanie się na skraj wydm na takich właśnie sprzętach. Bramka na drodze? Znaki? Prośby? Policja? Zapomnijcie. Nawet znaki oznajmiające polowanie w trakcie takich debili nie odstraszały. Jakiejś eskalacji specjalnie nie było, właściciel i drugi pracownik zastanawiali się nad różnymi pułapkami, ale chcieli być dyskretni i skończyło się na gadaniu przy flaszce. Chciałbym powiedzieć, że każdy ma prawo mieć hobby, tylko zapie**alanie po krzakach i rycie dziur w ziemi to nie jest hobby.

Tr...........ty

2020-11-01, 11:27
notak napisał/a:

fajnie wyłapał, nawet zabawne



Ten na motocyklu zamiast zlekceważyć pieniacza postanowił zakozaczyć i bez powodu mu zaj***ć rękawicą z ochraniaczami będąc w kasku. Bohater. Nie dziwię się, że motocyklistów tak tępią po takich akcjach.

SirMajkel

2020-11-01, 11:40
lubię po torze polatać crosikiem, ale takich gamoni co pierdzą od rana pod oknami i rozwalają wszystkie ścieżki leśne to gardzę ostro.

Xian5

2020-11-01, 12:03
Hahaha ale mu dobrze wykruwil