18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

sprzątanie ulic

master0romus • 2013-06-01, 12:00
Poznań 30 maja 2013 roku, centrum, raczej zaniedbana, ruchliwa, bardzo rzadko sprzątana ulica Garbary.

Dziś o 6 rano obudził mnie bardzo głośny hałas, wyglądam przez okno a tam trzy wielkie wozy do sprzątania ulicy jeżdżą kilkukrotnie w jedną i drugą stronę pucują ją aż do połysku. Na ulicy pusto, brak jakichkolwiek samochodów, w tym mojego, który był tam zaparkowany.

Dzwonię na policję, a tam dowiaduję się, że mam się zgłosić na komisariat. Na komisariacie w holu kolejka wkurzonych ludzi, którym odholowano samochody tego dnia z powodu przejścia procesji oraz specjalnie zorganizowany na tę okoliczność stolik do wystawiania mandatów i dwie panie policjantki sprawnie obsługujące petentów, wyposażone z standardową gadkę i zdjęcia znaków zamontowanych przy wjeździe z obu stron ulicy, które podobno od kilku dni ostrzegają, że 30.05.2013 na ulicy jest zakaz parkowania. Znaki mają może 30cm na 30cm i jeśli się tam jeździ codziennie nie sposób ich zauważyć. Żadnych innych informacji.

Wynik całej operacji to 100 zł mandatu za złe parkowanie i 1 punk karny oraz 400 zł za odholowanie samochodu na parking pod Poznaniem, gdzie nie sposób się dostać (nie jeździ tam żadna komunikacja, tylko taksówką i to w drugiej strefie). Do tego, cały dzień stracony a moja dziewczyna z naszym 10 miesięcznym dzieckiem udupiona w domu bo wózek trzymamy w bagażniku aby nie targać go na trzecie piętro po schodach. A mieliśmy zaplanowane aby rano się spakować i jechać na cały dzień w odwiedziny za miasto do rodziców.

Jak chodzą z kolędą zbierać kasę, to każdy jest indywidualnie poinformowany z dokładnością co do minuty kiedy do niego przyjdą. Ale, jak idzie procesja, to każdy powinien sam wiedzieć, że będą samochody odholowywać. Masakra!

xts

2013-06-01, 12:07
na kolana i modlić się k***a, a nie jakieś wyjaździki w głowie

poganinie

rachu3n3

2013-06-01, 12:27
@up

aż nie wiem co napisać...


... tępaku j***ny.

NieWiemZeWiem

2013-06-01, 12:39
@UP a ja mysle ze to byl sarkazm lub cos...
Tak na powaznie trzeba tego grobelnego udupic...on 14 lat? jest prezydentem przeciez k***a tam sa takie ustawki ze o h*j banda wiesniakow. Ja mieszkam 200m od granic poznania i nie moge glosowac ale "TEJ Poznaniaku jesli to czytasz nie glosuj na grobelnego....bo śmierdzi"

xts

2013-06-01, 12:49
rachu3n3 napisał/a:

@up

aż nie wiem co napisać...


... tępaku j***ny.



hehehe pewnie należysz do tych, co odpisują na posty antka emigranta na onecie lub innych podobnym wynajętych trolli myśląć, że to prawda

tępaczku

RockyWood

2013-06-01, 12:57
ale znak 30x30 cm? są takie w ogóle?

Smutas

2013-06-01, 13:41
Autor wrzuty zapewne sam by wypucował chodnik przed domem jakby tam miała być manifestacja pedałów.

master0romus

2013-06-01, 13:57
Cytat:

Autor wrzuty zapewne sam by wypucował chodnik przed domem jakby tam miała być manifestacja pedałów.



Hejter czy zagorzały Katol ? Nie ważne .. W każdym bądź razie wypucowałbym go pierwszorzędnie, żebyście razem z chłopakiem spokojnie mogli przejść nie dotykając swoimi pedalskimi łapami mojego auta ;)

urtel

2013-06-01, 14:38
nie wiem na ch*j coś macie w TYM momencie do katolików, ich wina, że debile chcieli zarobić i mieli bardzo ładną okazje do tego? Zrzucajmy winę za źle zamontowane znaki na katolików!

altruistka

2013-06-01, 15:50
Jeśli znaki naprawdę miały po 30cm to możesz się odwołać, bo minimalny wymiar wynosi 40x40cm - czyli znaki były niezgodnie z przepisami.

cl...........er

2013-06-01, 16:08
Chyba wiem, gdzie znajduje się ten parking, bo codziennie koło niego chodzę do roboty - parking PERS'a przy ulicy Sucholeskiej w Suchym Lesie.
I da się tam dostać komunikacją miejską i to w pierwszej strefie - autobus nr 68 z dworca PKP na PODOLANY - od przystanku do parkingu jest niecałe 10 minut piechotą :wink:

siwers3

2013-06-01, 18:39
Daj zdjęcie tych znaków.

Pan_Generał

2013-06-01, 21:09
Sam jestem katolem, ale to jest sk***ysyństwo. No cóż, lemingi głosują, i macie swojego prezydenta :lol:

Sick_Stick

2013-06-01, 21:10
PO CZYNACH, nie po słowach moja droga UBecjo! :)

Bo jak ja nałoże laczki to będzie źle...!

Diesel9.1

2013-06-01, 21:11
przyznaj sie ze masz pretensje do plebana ze Ci slubu nie dał, skoro masz dzieciaka i masz dziewczynę a nie żonę...