18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spruła się do pijanego

~Sunday • 2022-08-23, 11:59

Położyli gościa spać.

Vinyl

2022-08-23, 14:24
Co ona mówi, że co on disrespected?

grudzin7

2022-08-23, 15:07
Jak naj***ny coś odwalał to od razu lepa na mordę. A jeśli nie odwalał tylko po prostu kazał starej k***ie wypie**alać to po co ten simp się wpie**ala?

Sraj1

2022-08-23, 15:16
Vinyl napisał/a:

Co ona mówi, że co on disrespected?



Płeć Uprzywilejowaną.

Semakiel

2022-08-23, 16:49
Spędziłem swoje kilka lat na tej wysranej wyspie i powiem Wam, że tam się odpie**alają takie numery w każdy weekend i w każdym pubie.Bez wyjątku. A baby, jak ta na filmie są gorsze niż naj***ni angole. A naj***ni angole są chyba gorsi niż ukry w biedrze.

Tr4iToR

2022-08-23, 18:04
Semakiel napisał/a:

Spędziłem swoje kilka lat na tej wysranej wyspie i powiem Wam, że tam się odpie**alają takie numery w każdy weekend i w każdym pubie.Bez wyjątku. A baby, jak ta na filmie są gorsze niż naj***ni angole. A naj***ni angole są chyba gorsi niż ukry w biedrze.



amen, bylem w ie i doczynienia i z irolami i z anglikami. masakra. taki zachod tak do przodu ze az sie cofnal i zachowuja sie jak malpy. A miejscowa znana, chyba prom albo pomiedzy anglia-francja albo irlandia-francja.

parapsychol

2022-08-23, 18:48
wyglada na pijacka scene na promie

0rion

2022-08-23, 20:55
SupremeLeader napisał/a:

Białorycezrzyk k***a jego mać.



to jego matka imbecylu.

hardowski

2022-08-23, 23:02
Semakiel napisał/a:

Spędziłem swoje kilka lat na tej wysranej wyspie i powiem Wam, że tam się odpie**alają takie numery w każdy weekend i w każdym pubie.Bez wyjątku. A baby, jak ta na filmie są gorsze niż naj***ni angole. A naj***ni angole są chyba gorsi niż ukry w biedrze.



Kuuurwa, skala porównawcza, a ukry w biedrze pewnie, są gorsze niż orki na ukrainie... :szydera:

SupremeLeader

2022-08-24, 04:31
0rion napisał/a:

to jego matka imbecylu.



Imbecyl to cię spłodził lamusie. Jak mamusia prowokowała to grzecznie czekał zamiast kazać jej odpuścić, rycerzykowac zaczął jak się okazało że mamusia przegięła. Napiszę ci to matole jeszcze raz BIAŁORYCEZRZYK!

Alonso

2022-08-24, 09:47
Ten w pomarańczowej koszulce zachował się nie fair uderzając kolegę z drużyny.

owoc

2022-08-24, 21:53
Co ona chciała mu tym balonem wpie**olić?

0rion

2022-08-26, 16:46
SupremeLeader napisał/a:

Imbecyl to cię spłodził lamusie. Jak mamusia prowokowała to grzecznie czekał zamiast kazać jej odpuścić, rycerzykowac zaczął jak się okazało że mamusia przegięła. Napiszę ci to matole jeszcze raz BIAŁORYCEZRZYK!



ch*jorycerzyk - tak samo jak ty i twoj stary. kontext masz wyssany z dupy incelu bo chyba nie z tego 20 sekundowego filmiku. wracaj lepiej bic kuca :wali:

SupremeLeader

2022-08-26, 18:33
0rion napisał/a:

ch*jorycerzyk - tak samo jak ty i twoj stary. kontext masz wyssany z dupy incelu bo chyba nie z tego 20 sekundowego filmiku. wracaj lepiej bic kuca



Przestałeś cenzurować swoje własne wypowiedzi, mamy progres pedałku. Te dwadzieścia sekund wystarczyło mi żeby zobaczyć jak baba pcha łapy pod pijanego i wiekszego faceta, jakiego więcej kontekstu się tu spodziewasz? Upośledzony jakiś jesteś?