18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spruła się do pijanego

~Sunday • 2022-08-23, 11:59

Położyli gościa spać.

0rion

2022-08-27, 02:12
SupremeLeader napisał/a:

Przestałeś cenzurować swoje własne wypowiedzi, mamy progres pedałku. Te dwadzieścia sekund wystarczyło mi żeby zobaczyć jak baba pcha łapy pod pijanego i wiekszego faceta, jakiego więcej kontekstu się tu spodziewasz? Upośledzony jakiś jesteś?



niby skad wiesz co sie dzialo przed tym? pewnie naj***ny sie rzucal jak padalec to wylapal na p*zde i zakonczyl balet. w 20 sekund cie robili to cie z deka nie doj***li - ssaj pale, moze pomoze.

:cumshot:

Themiki

2022-08-27, 04:34
Beeedo jeszcze robic porzadek angole z tymi asfaltami myśle, tak łatwo jak we francji im nie pójdzie

SupremeLeader

2022-08-27, 09:42
0rion napisał/a:

ssaj pale, moze pomoze.



Tobie pedałku pomaga??? Domyślałem się że jesteś "ciepły" do tego debil, bo wciąż nie rozumiesz o czym piszemy. Czy na nagraniu ciemniaku od ssania ku*asów widzisz żeby chłopaczek wchodził między babę a pijanego gdy ta pchała się z łapami? Czy może widzisz że czekał aż sytuacja się odwróciła? Żeby to zobaczyć wystarczy ten krótki filmik bez śledzenia ich losów na dwa pokolenia wstecz i bez jakiego k***a kolwiek znaczenia co działo się chwilę wcześniej tęczowy chłopaczku.

0rion

2022-08-27, 17:51
SupremeLeader napisał/a:

Tobie pedałku pomaga??? Domyślałem się że jesteś "ciepły" do tego debil, bo wciąż nie rozumiesz o czym piszemy. Czy na nagraniu ciemniaku od ssania ku*asów widzisz żeby chłopaczek wchodził między babę a pijanego gdy ta pchała się z łapami? Czy może widzisz że czekał aż sytuacja się odwróciła? Żeby to zobaczyć wystarczy ten krótki filmik bez śledzenia ich losów na dwa pokolenia wstecz i bez jakiego k***a kolwiek znaczenia co działo się chwilę wcześniej tęczowy chłopaczku.



naj***ne maz w tej twojej glowce - widac ze nigdy z podstawowki nie wyszedles. mozg chyba zostawiles w kolejce po browary buraku. z tego co ona mowi "dont ever grab my wrist like that again" (imbecylku jak nie rozumiesz to sobie przetlumacz) kazdy debil z wyjatkiem ciebie domysli sie ze widocznie cos jej musial zrobic wiec reakcja mlodego byla prawidlowa rzuca sie jak padalec to ch*j mu na ryj. a ty, fajo do szczania, wykastrowany kundelku nawet bys palcem nie kiwnal bo jestes prawiczkiem co siedzi w domu i bije kuca wgl to ch*j ci na imie niewiem po co znizam sie do twojego poziomu zaraz gownem przesmierdne. j***l cie pies xd :doggy:

SupremeLeader

2022-08-27, 18:02
0rion napisał/a:

naj***ne maz w tej twojej glowce - widac ze nigdy z podstawowki nie wyszedles. mozg chyba zostawiles w kolejce po browary buraku. z tego co ona mowi "dont ever grab my wrist like that again" (imbecylku jak nie rozumiesz to sobie przetlumacz) kazdy debil z wyjatkiem ciebie domysli sie ze widocznie cos jej musial zrobic wiec reakcja mlodego byla prawidlowa rzuca sie jak padalec to ch*j mu na ryj. a ty, fajo do szczania, wykastrowany kundelku nawet bys palcem nie kiwnal bo jestes prawiczkiem co siedzi w domu i bije kuca wgl to ch*j ci na imie niewiem po co znizam sie do twojego poziomu zaraz gownem przesmierdne. j***l cie pies xd



Mocne słowa jak na ciotę. I kiedy debilu była ta reakcja? Co? Kiedy zareagował? A gównem to już dawno przesmiardles jak ci cwe*u narzeczony dał ku*asa z dupy do japy.

izurial

2022-09-11, 10:04
SupremeLeader napisał/a:

Białorycezrzyk k***a jego mać.



kolejny incel stulejarz... ile masz lat patusie, że obrażanie czyjejś matki uważasz za fajne?

SupremeLeader

2022-09-11, 21:17
izurial napisał/a:

kolejny incel stulejarz... ile masz lat patusie, że obrażanie czyjejś matki uważasz za fajne?



Gdzie niedorobiony imbecylu napisałem że uważam że obrażanie czyjejś matki jest fajne? Zacytuj mi p*zdusiu gdzie to napisałem. Za głupi jesteś żeby załapać do czego się odniosłem? Nie nazywaj mnie incelem bo nie jestem twoim starym pajacu.