18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawiedliwość po polsku

Anal_Intruder_69 • 2023-03-18, 22:57
Pierwszy film przedstawia cwaniaków "kilku na jednego".


Drugi film przedstawia jak tatusiek ze swoimi kumplami dopadli ch*jków


Wg mnie i tak za lekko, ale zawsze coś.

Jakość ch*jowa, ale nie znalazłem innych nagrań...

DużyKutas

2023-03-19, 10:10
Twierdzi że nie ejst cipą, dlatego zwołał kumpli.

kevlarus

2023-03-19, 10:49
Jakim k***a trzeba być k***a debilem aby dokumentować dowód swojego przestępstwa, a później dzielić się z innymi, czego efektem jest publikacja w internecie. Po drugie takie k***y co jednego biją w trzech powinni zeżreć gówno, albo szklankę.

Gazownik

2023-03-19, 10:52
Można bez policji? Można

dżonyłojlker

2023-03-19, 11:44
lesku73 napisał/a:

Co ty chłopaczku możesz wiedzieć co było kiedyś, kiedyś to tatusiowie lub starsi bracia łapali takich suchoklatesów i łamali im paluszki i chude rączki, wybijali ząbki i kończyły się kariery cwaniaczków nie przestrzegających zasad osiedlowych



Opowiedz dziadku jak to było za cara :facepalm3:

Ueizkvhwkzkx

2023-03-19, 12:31
na każdego kozaka znajdzie się większy kozak :P

Bejker

2023-03-19, 13:25
Jak można obrazić się o to, że ktoś kogoś nazwie cipą ...skoro większość i tak ch*ja ma. Trzeba mieć dystans... najlepsze jest to, że na to reagują najbardziej c**y

bogujawleński

2023-03-19, 14:02
Wj***ć bez świadków ...a nie samemu się podpie**olić notabene z filmem , który Cię obciąża
Dla takich p*zdeuszów grupa waginera i na front

kocur

2023-03-19, 14:34
lesku73 napisał/a:

Co ty chłopaczku możesz wiedzieć co było kiedyś, kiedyś to tatusiowie lub starsi bracia łapali takich suchoklatesów i łamali im paluszki i chude rączki, wybijali ząbki i kończyły się kariery cwaniaczków nie przestrzegających zasad osiedlowych



w dupiebyłeś w nogach spałeś.



krasnal_hałabała napisał/a:

I prawidłowo, dobrze staruchy zrobili szczylom. Tylko jedna rzecz mnie nurtuje, szczyle młodego napie**alali z całej pety a tatusiowie szczyli napie**alali lekko i to widać, nie rozumiem, sam ojcem nie jestem, więc może ktoś się wypowie, czy jak chłop się doczekuje gówniaka to się delikatniejszy robi do tego stopnia, że nawet wpie**ol ludziom spuszcza lekko? Chodzi tutaj o to, że żona go uczy jak gówniaka trzymać, żeby mu krzywdy nie zrobił i tak zostaje w każdym aspekcie? Czy bardziej chodzi o to, że jak chłop ma rodzinę, to się martwi, że jak za mocno przypie**oli jakiemuś zjebowi, to go zamkną?
Co ciekawe, zauważyłem też, że gangusy średniego szczebla, jak mają powyżej 35 lat, i idą odzyskać długi, to cały czas miedzy sobą pie**olą, "tylko żeby nas nie poniosło" i w ogóle jakieś boomerskie teksty. Może to ma związek z tym, że mężczyzna w pewnym wieku ma mniej testosteronu, za to wydziela mu się estrogen w większych dawkach... Nie mam pojęcia, nie mniej dobrze zrobili, powinni tylko deskoterapię zastosować i napie**alać gnębicieli mocniej, bo oni mieli wyj***ne w powstrzymywanie się, jak napie**alali dzieciaka.



ja tam napie**alam jeszcze mocniej. Friends,Family Forever.

yosiek4

2023-03-19, 15:57
Butle z piwa denkiem w dupę i niech biega na golasa po ulicy udając pawia...

ZieleTDH

2023-03-19, 16:30
Co oni mają z tym Całowaniem buta? kolejna sytuacja całuj buta. Pucybut nabiera nowego znaczenia

jazeck

2023-03-19, 17:54
Pato warszafka czy poznaiufka? na krakowie z maczetami przynajmniej latają...

koolowsky

2023-03-19, 22:25
dwie patole. pierwszy za frajer nie dostał.

Jokerd

2023-03-19, 23:37
Skrzek007 napisał/a:

Dobre! Ale warunkiem by taka nauczka była skuteczna jest choćby śladowe uczucie do rodzicieli.. Coś, o co coroz trudniej podejrzewać dziesiejszą gówniarzerię.



Czy ja wiem? Dostal lekki prewencyjny wpie**ol, w sumie to do wpie**olu to sporo brakuje. Ale na tyle ze szczoch zapamięta zeby jego syna nie tykać.
Napie**alanie ojca przez ojca jest bez sensu - to taki brak ponoszenia konsekwencji przez szczocha. Sprawca zebral łomot i tak powinno zostac. Brawo dla ojca

Szary_Jeleń

2023-03-20, 01:44
Zbrodnia i Kara - po polsku.