18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawiedliwość po polsku

Anal_Intruder_69 • 2023-03-18, 22:57
Pierwszy film przedstawia cwaniaków "kilku na jednego".


Drugi film przedstawia jak tatusiek ze swoimi kumplami dopadli ch*jków


Wg mnie i tak za lekko, ale zawsze coś.

Jakość ch*jowa, ale nie znalazłem innych nagrań...

masteriron

2023-03-19, 00:37
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Pierwszy film przedstawia cwaniaków "kilku na jednego".
Drugi film przedstawia jak tatusiek ze swoimi kumplami dopadli ch*jków
Wg mnie i tak za lekko, ale zawsze coś.
Jakość ch*jowa, ale nie znalazłem innych nagrań...



ma to sens :)

BambiPMT

2023-03-19, 01:31
JebacPiSForever napisał/a:

Całowanie butów perwers patoli. Dobrze, że mu skarpet nie kazał cerować.



k***a jakiś ślepy. Oni mu kazali robić to samo co młody robił. Przekopka i całowanie butów. Gnojki że względu na wiek mieli taryfę ulgową, nie buntowali ich tak mocno.

czecze

2023-03-19, 01:58
motylekwbrzuchu napisał/a:

To po tych szczypawkach tak się robi. Kiedyś tego nie było.
W następnym filmiku, dziadek z kumplami rencistami, będzie napie**alać ojca tego gówniaka.



tak zawsze było to ze teraz widzisz tego wiecej to zasługa kamerki w telefonie

Sztruks

2023-03-19, 03:07
Co ta patologia ma z „całowaniem butów”? Nie mówię tu o drugiej grupie bo zachowali się jak poprzedni degeneraci

krasnal_hałabała

2023-03-19, 03:36
I prawidłowo, dobrze staruchy zrobili szczylom. Tylko jedna rzecz mnie nurtuje, szczyle młodego napie**alali z całej pety a tatusiowie szczyli napie**alali lekko i to widać, nie rozumiem, sam ojcem nie jestem, więc może ktoś się wypowie, czy jak chłop się doczekuje gówniaka to się delikatniejszy robi do tego stopnia, że nawet wpie**ol ludziom spuszcza lekko? Chodzi tutaj o to, że żona go uczy jak gówniaka trzymać, żeby mu krzywdy nie zrobił i tak zostaje w każdym aspekcie? Czy bardziej chodzi o to, że jak chłop ma rodzinę, to się martwi, że jak za mocno przypie**oli jakiemuś zjebowi, to go zamkną?

Co ciekawe, zauważyłem też, że gangusy średniego szczebla, jak mają powyżej 35 lat, i idą odzyskać długi, to cały czas miedzy sobą pie**olą, "tylko żeby nas nie poniosło" i w ogóle jakieś boomerskie teksty. Może to ma związek z tym, że mężczyzna w pewnym wieku ma mniej testosteronu, za to wydziela mu się estrogen w większych dawkach... Nie mam pojęcia, nie mniej dobrze zrobili, powinni tylko deskoterapię zastosować i napie**alać gnębicieli mocniej, bo oni mieli wyj***ne w powstrzymywanie się, jak napie**alali dzieciaka.

PutinToSmiec

2023-03-19, 05:33
Za gnoja i tak wiecej było bójek .. codziennie takie akcje były na kazdej ulicy wiekszej .. dzis polaczki to lamuski i cipeczki .

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-03-19, 06:26
Szkoda ehh kiedyś było solo jeden na jeden teraz solo 1x na 5x. Zwykłe frajerstwo. Ostatnio widziałem to na swoje oczy, że typka klepali w 5x a jeden nagrywał. Normalnie lekko mi odj***ło.. Wyjąłem batona i pomogłem typowi co leżał prawie nieprzytomny . Tak sp***alali, że telefony, kasę i klucze pogubili. Kasę sobie wziąłem no no czemu nie XD no a telefony i klucze pewnie dalej tam leża :D

Ogórek

2023-03-19, 06:38
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Szkoda ehh kiedyś było solo jeden na jeden teraz solo 1x na 5x. Zwykłe frajerstwo. Ostatnio widziałem to na swoje oczy, że typka klepali w 5x a jeden nagrywał. Normalnie lekko mi odj***ło.. Wyjąłem batona i pomogłem typowi co leżał prawie nieprzytomny . Tak sp***alali, że telefony, kasę i klucze pogubili. Kasę sobie wziąłem no no czemu nie XD no a telefony i klucze pewnie dalej tam leża



Nasz bohaterze.

janiestad666

2023-03-19, 07:16
co te k***y polskie maja z tym "przeproś! przeproś!" ich na prawde satysfakcjonują wymuszone przeprosiny czy to tylko łechtanie kruchego ego ??

P.S. błąd ze tatuś naj***ł dzieciakowi co bił jego synka, powinien jak juz to napie**olić jemu staremu na jego oczach. nie będzie mieć wyroku za bicie małoletniego a jednoczesnie dla kurewki to będzie wieksza trauma patrzec jak jego stary cierpi z jego powodu, nie mówiac o szacunku straconym do bitego starego.




Skrzek007

2023-03-19, 08:14
janiestad666 napisał/a:

co te k***y polskie maja z tym "przeproś! przeproś!" ich na prawde satysfakcjonują wymuszone przeprosiny czy to tylko łechtanie kruchego ego ??
P.S. błąd ze tatuś naj***ł dzieciakowi co bił jego synka, powinien jak juz to napie**olić jemu staremu na jego oczach. nie będzie mieć wyroku za bicie małoletniego a jednoczesnie dla kurewki to będzie wieksza trauma patrzec jak jego stary cierpi z jego powodu, nie mówiac o szacunku straconym do bitego starego.



Dobre! Ale warunkiem by taka nauczka była skuteczna jest choćby śladowe uczucie do rodzicieli.. Coś, o co coroz trudniej podejrzewać dziesiejszą gówniarzerię.

Quassar

2023-03-19, 08:33
Geraldinio napisał/a:

Napie**alali się od zawsze, tu się nic nie zmieniło. Po prostu przyszła moda by to nagrywać i publikować.



Dokładnie !!

To jak pie**olenie o patoli że kiedyś tego nie było..
Ofc że było możliwe żę nawet więcej..
Tylko wtedy nie było smartfonów i internetu a nawet jak już był gdzieś internet to nie był ogólno dostępny w każdym mieście a gdzie dopiero na wsi.
Jak już ktoś miałto był w gronie 5% szczęśliwców a reszta musiała gonić do tak zwanych kafejek internetowych.

Np dobrym filmikiem z VHS może być oto nagranie z Olsztyna jak babka nago odpie**alała manniane na dworcu PKP
https://www.sadistic.pl/dworzec-pks-olsztyn-kobieta-rozebrala-sie-do-naga-vt119954.htm

Kolejna akcje z przed 12 lat
Gdzie jest Madzia xDDDD
https://www.youtube.com/watch?v=TsO7GRQKfkA

Jeszcze lepszym były listy wojsk do rodzin z drugiej wojny światowej..
Jak narzekacie na ortografie w Internecie, warto poszukać tych listów i zobaczyć na jakim oni byli poziomie xD
Podlinikował bym ale nie mgoe znaleźć :D

John-Flopp

2023-03-19, 08:53
Geraldinio napisał/a:

Napie**alali się od zawsze, tu się nic nie zmieniło. Po prostu przyszła moda by to nagrywać i publikować.



Co ty pie**olisz ja to nagranie ma ponad rok jak nie więcej..

petru23

2023-03-19, 09:56
pazuzu napisał/a:

Ostatnio jakiś wysyp takich akcji. Nie dość że w kraju drożyzna /inflacja, obok mamy wojnę to niektórym mało wrażeń i sami się napie**alaja między sobą



Mam 4 dychy na karku i za gnojka takich akcji było imo więcej. Sam nie zaliczę, ile razy w podstawowce czy średniaku komus wpie**oliłem i ile razy sam zebrałem oklep.
Bloki na bloki, osiedla na osiedla, szkoły na szkoły itp itd. Rekolekcje to niczym wojna domowa była.
Jestem z Kielc, także u nas dochodziły jeszcze noże.


Tylko było coś takiego jak "honor".