18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawiedliwość jednak istnieje

Lu...........i2 • 2024-02-15, 10:41
Opalone małpy po wybuchu gazu w szkole



sothis

2024-02-16, 00:48
kruszymordziec napisał/a:

h*ja wiesz, sam piszesz że 500 lat temu byliśmy na podobnym poziomie cepie, widzisz już różnicę?



Obawiam się, że on widzi i nawet Ci ją częściowo wytłumaczył. Może przeczytaj jeszcze raz, albo skorzystaj z jego rad? :D

En

2024-02-16, 00:59
@bercisko

sothis TY ch*jA WIESZ O ZYCIU I SWIECIE. Mam nadzieje, ze nastepny podobny filmik bedzie z twoim udzialem (w roli glownej). Dawaj nr konta bankowego. Wysle ci kase na podroz do Afryki, zobaczysz jak sie tam zyje hahaha.
Ale dzban xD

Parkometr

2024-02-16, 01:00
kruszymordziec napisał/a:

h*ja wiesz, sam piszesz że 500 lat temu byliśmy na podobnym poziomie cepie, widzisz już różnicę?




Tak j***ny trepie. 500 lat to dla ewolucji pstryczek. Więc jeśli poziom rozwoju ma być ewolucyjnym dowodem na wyższość rasy białej to ty dzieci lepiej już nie rób, bo w twoim przypadku to regres zachodzi.

Nie znasz zjawiska to się nie wypowiadaj obrażając mnie. Pobełkocz sobie z pijaczkiem spod monopolowego

Taki burak jak ty jest ostatnią osobą do mówienia o wyższości rasy białej.

FilipZKonopii

2024-02-16, 01:57
Parkometr napisał/a:

Tak j***ny trepie. 500 lat to dla ewolucji pstryczek. Więc jeśli poziom rozwoju ma być ewolucyjnym dowodem na wyższość rasy białej to ty dzieci lepiej już nie rób, bo w twoim przypadku to regres zachodzi.
Nie znasz zjawiska to się nie wypowiadaj obrażając mnie. Pobełkocz sobie z pijaczkiem spod monopolowego
Taki burak jak ty jest ostatnią osobą do mówienia o wyższości rasy białej.



Zabawne ze wspominasz o ewolucji...z punktu widzenia ewolucji rasa czarna jest rasa najstarsza pośród wszystkich homo-sapiens, w końcu taki gatunek hominida zasiedlal tereny dzisiejszej Afryki. Co mądrzejsze i silniejsze jednostki rozprzestrzeniły się na tereny Europy czy Azji, zaczęły krzyżować z innymi hominidami tworząc rasę białą czy żółta. Rasa biała i żółta zaczęły się rozwijać, powstały cywilizacje, powstały technologie. I prawdę powiedziawszy gdyby człowiek właściwy czyli ten mieszaniec murzyna z neandertalem IM nie dał tej technologii to dalej by lepili te swoje gówniane lepianki czy używali narzedzi z krzemienia. Wnioski na temat ewolucji sa następujące czarni to tylko szczebel ewolucji hominidow, pierw była małpa, później murzyn i w końcu czlowiek

BeardedBastard

2024-02-16, 02:32
sothis napisał/a:

A prostaczków jak zwykle cieszy cudza krzywda. Bo czarni to dobrze jak dzieciaków poparzyło.
Nie pomyślicie, że może wystarczyłoby im dać odpowiednią do możliwości pracę, odpowiednio pokierować i byliby równie wartościowymi ludźmi jak 1/5 społeczeństwa naszego kraju?
Mówię o tym całym zasiłkowym bydle, które należałoby zagonić do pracy pod batem, bo tylko wtedy by robili cokolwiek pożytecznego...



Nie wiem co bierzesz ale lepiej to odstaw bo pie**olisz jakbyś przedawkował.....

Andrzej91

2024-02-16, 02:41
Czyżby to był gaz szlachetny ? :mrgreen:

FilipZKonopii

2024-02-16, 02:47
Andrzej91 napisał/a:

Czyżby to był gaz szlachetny ?


Szlachetne z pewnością były pobudki inicjatora zdarzenia


:roll:



:roll:

Boniek01

2024-02-16, 03:54
sothis napisał/a:

A prostaczków jak zwykle cieszy cudza krzywda. Bo czarni to dobrze jak dzieciaków poparzyło.
Nie pomyślicie, że może wystarczyłoby im dać odpowiednią do możliwości pracę, odpowiednio pokierować i byliby równie wartościowymi ludźmi jak 1/5 społeczeństwa naszego kraju?
Mówię o tym całym zasiłkowym bydle, które należałoby zagonić do pracy pod batem, bo tylko wtedy by robili cokolwiek pożytecznego...



Udaj się do towarzystwa opieki nad zwierzętami, myślę że razem dacie radę im pomóc

:mrgreen:

Atlasss

2024-02-16, 06:01
Pewnie któraś k***a kradła gaz z petem w ryju :D

sothis

2024-02-16, 07:55
BeardedBastard napisał/a:

Nie wiem co bierzesz ale lepiej to odstaw bo pie**olisz jakbyś przedawkował.....



A z którą częścią mojej wypowiedzi się nie zgadzasz? :D

amk2481

2024-02-17, 00:08
sothis napisał/a:

A prostaczków jak zwykle cieszy cudza krzywda. Bo czarni to dobrze jak dzieciaków poparzyło.
Nie pomyślicie, że może wystarczyłoby im dać odpowiednią do możliwości pracę, odpowiednio pokierować i byliby równie wartościowymi ludźmi jak 1/5 społeczeństwa naszego kraju?
Mówię o tym całym zasiłkowym bydle, które należałoby zagonić do pracy pod batem, bo tylko wtedy by robili cokolwiek pożytecznego...



Nie byliby ludźmi, a co dopiero wartościowymi.

sothis

2024-02-17, 01:01
amk2481 napisał/a:

Nie byliby ludźmi, a co dopiero wartościowymi.



Jest ryzyko, że zaliczasz się do tej wyszczególnionej przeze mnie 1/5 populacji kraju naszego, lub jeszcze nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem :)

dominator76

2024-02-19, 00:58
Zaczynają puchnąć... rozwija się choroba oparzeniowa. Mogli ich chociaż wodą oblać...

DEADmanPL

2024-02-19, 12:23
Parkometr napisał/a:

A powiedz mi geniuszu co robili biali ludzie 500 lat temu? Mogliby Cię zamordować, gdyby uznali za heretyka. Też cieszyliby się z twojego cierpienia.
Bardzo nie lubię kiedy skończony burak bierze się za ocenianie bardzo złożonych zjawisk, bo skończony burak bardzo to sobie upraszcza.
Oczywiście to, że czarni mają teraz możliwość edukacji, a z niej nie korzystają to należy ganić. Ale też da się to wyjaśnić. Zachęcam do rozmowy z jakimś kryminologiem, albo socjologiem.
Możesz ganić, że murzyny są rozpuszczone jak dziadowski bicz. Ale bardziej tu pasuje porównanie do białych julek.
Nie bardzo chce mi się tłumaczyć to zjawisko, bo zajęłoby to dużo czasu, a ty i tak byś nic nie zrozumiał. Pogadaj z kimś mądrym o tym. Oczywiście nie jestem żadnym obrońcą czarnych. Można tu znaleźć wiele moich rasistowskich komentarzy, ale różnica między moimi słowami, a twoimi jest taka, że ja doskonale wiem o czym mówię



W porównaniu jednak do Ciebie nie musiałem uciekać się do ubliżania oponentowi o odmiennym zdaniu niż moje, buraku. Jeśli myślisz, że ta połowa tekstu oparta na pseudo podjazach wobec mnie sprawiła, że brzmisz mądrzej, to się myślisz. Nie wątpię tez, ze doskonale wiesz o czym mówisz, od razu widać, że jesteś dobry w pie**oleniu kocopołów.

Reszta twojej wypowiedzi to bełkot o niczym. Poczytaj sobie o losach Kenii, Algierii czy Sudanu po upadku kolonializmu, ale nie dziel się z nami swoimi wnioskami panie socjolog.