18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawiedliwość jednak istnieje

Lu...........i2 • 2024-02-15, 10:41
Opalone małpy po wybuchu gazu w szkole



Małpkiskaczą

2024-02-15, 15:48
Jakie małpy k***a co wy? Widać po kolorze skóry, że nastepuję transformacja w człowieka. Co wy ludzie, skąd tyle hejtu?

elim

2024-02-15, 15:55
"Sprawiedliwość jednak istnieje. Opalone małpy po wybuchu gazu w szkole"
Ani nic te dzieci nie zrobiły, nie ma żadnego powody żeby w taki sposób o nich pisać, takim prymitywnym komentarzem ustawiłeś się poniżej najgłupszych osób z filmików na tym portalu.

pipa-z-bułą

2024-02-15, 16:14
Prekursor w tej dziedzinie, niejaki Michael Jackson stosował tlen. Chociaz jak widać gaz równie skuteczny, szerzej dostępny i... tani (nie w POlsce) :mrgreen:

WERFI

2024-02-15, 17:36
sharkypl napisał/a:

Aby być białym trzeba przejść przez piekło




i gitara, niesprawiedliwie by było gdyby murzyny mogły bezboleśnie zmienić się w białego i przystąpić do tej lepszej rasy

Pioterrr

2024-02-15, 18:43
sothis napisał/a:

A prostaczków jak zwykle cieszy cudza krzywda. Bo czarni to dobrze jak dzieciaków poparzyło.
Nie pomyślicie, że może wystarczyłoby im dać odpowiednią do możliwości pracę, odpowiednio pokierować i byliby równie wartościowymi ludźmi jak 1/5 społeczeństwa naszego kraju?
Mówię o tym całym zasiłkowym bydle, które należałoby zagonić do pracy pod batem, bo tylko wtedy by robili cokolwiek pożytecznego...



To po co tu jesteś na sadolu??

:->


P.S. Przynajmniej częściowo nabrali właściwy kolor skóry.

damian15snk

2024-02-15, 18:58
Oglądać bez dźwięku!

RazoR2011

2024-02-15, 19:10
może to płacz szczęścia, że zostali biali? :D

kieleckipirat

2024-02-15, 19:36
Może weźmiecie mnie za zoofila ale te w czerwonym bym brał przed poparzeniem

ko...........en

2024-02-15, 19:53
Jakby ktoś wiedział co gdzie i jak z tym wybuchem to proszę o PW.

spawarka_inwertorowa

2024-02-15, 21:13
sothis napisał/a:

A prostaczków jak zwykle cieszy cudza krzywda. Bo czarni to dobrze jak dzieciaków poparzyło.
Nie pomyślicie, że może wystarczyłoby im dać odpowiednią do możliwości pracę, odpowiednio pokierować i byliby równie wartościowymi ludźmi jak 1/5 społeczeństwa naszego kraju?
Mówię o tym całym zasiłkowym bydle, które należałoby zagonić do pracy pod batem, bo tylko wtedy by robili cokolwiek pożytecznego...



co ty k***a tu robisz na tym portalu?, ty naprawde taki glupi jestes czy udajesz?

JimmyJimmy

2024-02-15, 21:40
Czyli można ich wybielić ogniem, w takim wypadku jestem za wpuszczaniem imigrantów pod warunkiem że będę przepuszczani przez piec kremacyjny

Ketchuptortex

2024-02-15, 21:41
Swoją drogą nie zazdroszczę im leczenia przy ich stanie służby zdrowia. Takie oparzenia pokazują swoją twarz dopiero na drugi dzień. Miałem poparzone 30% ciała i wyglądało nawet podobnie do tej pani na krześle. W szpitalu mówią że dobra spoko nawet pan wygląda i to raczej oparzenia powierzchniowe 1 stopień. Wyj***li mnie do domu po 4h i dopiero po 24h porobiły mi się bąble wielkości piłki tenisowej na poparzonych partiach. Po 3 dniach wizyta u chirurga i wyszło że ja mam 2 stopień i to już taki bardzo poważny. Mineło od wypadku 8 miesięcy, masa hajsu na aquażele i inne specjalne specyfiki i nadal mam bliznowca na 1/3 prawej ręki i ciut mniej na lewej -.-

sothis

2024-02-15, 21:48
Pioterrr napisał/a:

To po co tu jesteś na sadolu??

P.S. Przynajmniej częściowo nabrali właściwy kolor skóry.





spawarka_inwertorowa napisał/a:

co ty k***a tu robisz na tym portalu?, ty naprawde taki glupi jestes czy udajesz?




Jestem tu by cieszyć się inteligentna i blyskotliwa dysputą z wybitnymi myslicielami oraz osobami zdecydowanie mniej rozumnymi. Np takimi, co czytają czyjeś wpisy bez zrozumienia. To też jest dla mnie rozrywka, co prawda niskich lotów ale nie zawsze trzeba jeść kawior i zapijać szampanem. Pajda chleba ze smalcem też ma swoje miejsce w życiu :D

Parkometr

2024-02-15, 22:16
DEADmanPL napisał/a:

Mówisz prostaczki cieszące się z czyjegoś cierpienia? To Te dzikusy za zaj***nie ze straganu ziemniaka dokonują samosądów, niewyobrażalnie znęcając się nad człowiekiem. To dla nich tylko pretekst, dzięki temu mogą "z czystym sumieniem " zadawać cierpienie. Przypatrz się na filmach jak każdy ochoczo rzuca kamieniem i ekscytuje się wydarzeniem. 80% Afryki to przygłupy i pozostałości prymitywnych cywilizacji, które jeszcze tylko dlatego tam istnieją bo pompujemy od 80 lat tryliardy dolarów w nich. Te 20% może i dałoby radę się jakoś zasymilować, ale problem jest posegregować, więc lepiej byłoby nie ryzykować wcale. Wspomniane 80% populacji to kompletny odpad nienadający się do życia w cywilizacjach zachodnich. Połowa z nich posiada iloraz inteligencji ocierający się w europejskich standardach jako lekkie upośledzenie, poczytaj sobie badania na ten temat.
I to nie rasizm, tylko racjonalne rozliczenie z sytuacji. Nie lubię czarnych nie bez powodu. A dlatego, że sami sobie ciężko na te niechęć zapracowali.




A powiedz mi geniuszu co robili biali ludzie 500 lat temu? Mogliby Cię zamordować, gdyby uznali za heretyka. Też cieszyliby się z twojego cierpienia.

Bardzo nie lubię kiedy skończony burak bierze się za ocenianie bardzo złożonych zjawisk, bo skończony burak bardzo to sobie upraszcza.

Oczywiście to, że czarni mają teraz możliwość edukacji, a z niej nie korzystają to należy ganić. Ale też da się to wyjaśnić. Zachęcam do rozmowy z jakimś kryminologiem, albo socjologiem.

Możesz ganić, że murzyny są rozpuszczone jak dziadowski bicz. Ale bardziej tu pasuje porównanie do białych julek.

Nie bardzo chce mi się tłumaczyć to zjawisko, bo zajęłoby to dużo czasu, a ty i tak byś nic nie zrozumiał. Pogadaj z kimś mądrym o tym. Oczywiście nie jestem żadnym obrońcą czarnych. Można tu znaleźć wiele moich rasistowskich komentarzy, ale różnica między moimi słowami, a twoimi jest taka, że ja doskonale wiem o czym mówię

kruszymordziec

2024-02-15, 23:09
Parkometr napisał/a:

A powiedz mi geniuszu co robili biali ludzie 500 lat temu? Mogliby Cię zamordować, gdyby uznali za heretyka. Też cieszyliby się z twojego cierpienia.
Bardzo nie lubię kiedy skończony burak bierze się za ocenianie bardzo złożonych zjawisk, bo skończony burak bardzo to sobie upraszcza.
Oczywiście to, że czarni mają teraz możliwość edukacji, a z niej nie korzystają to należy ganić. Ale też da się to wyjaśnić. Zachęcam do rozmowy z jakimś kryminologiem, albo socjologiem.
Możesz ganić, że murzyny są rozpuszczone jak dziadowski bicz. Ale bardziej tu pasuje porównanie do białych julek.
Nie bardzo chce mi się tłumaczyć to zjawisko, bo zajęłoby to dużo czasu, a ty i tak byś nic nie zrozumiał. Pogadaj z kimś mądrym o tym. Oczywiście nie jestem żadnym obrońcą czarnych. Można tu znaleźć wiele moich rasistowskich komentarzy, ale różnica między moimi słowami, a twoimi jest taka, że ja doskonale wiem o czym mówię



h*ja wiesz, sam piszesz że 500 lat temu byliśmy na podobnym poziomie cepie, widzisz już różnicę?