18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawdź mi mysz, bo powietrze z niej ucieka.

jacoob • 2018-07-17, 13:31
No ucieka.

CDF

2018-07-17, 15:35
Jest coś takiego z dzieckiem, dorosłym, moją teściową??

Jorgen88

2018-07-17, 15:39
o k***a aż mi się żabki przypomniały :D if you know what i mean :D
Caramon napisał/a:

Są pewne granice...

heh kolejny ma wakacje :wyj***ne:
janlew napisał/a:


Chcesz zatem powiedzieć że wolisz jak mysz długo zdycha w męczarniach zatrzaśnięta w pułapce, wdychając odór sera wymieszanego z zapachem własnego gówna, niż żeby ją zabić powietrzem w ułamku sekundy.

w sumie to pułapka zabija momentalne, jo widzioł jo wim bo kiedyś kot znosił do domu to raz w miesiącu pułapkę się nastawiało :D ale nie mam nic przeciwko używaniu kompresorów...no bo k***a niech nawet te p*zdy z wakacji powiedzą, że nie jest to kreatywne...zaraz po tym jak opłaczą biednego szczurka :szloch:

Catar

2018-07-17, 15:46
niech tera zrobią sztuczne oddychanie

jbone

2018-07-17, 16:18
e kompresor ograne.próbowaliście 50 barowego ssaka?jak złapie szczura to pokażę wam wywróconego na drugą stronę :)

TB303

2018-07-17, 16:44
Sadisticowa hipokryzja w pigułcie. Śmiej się ze wszystkiego, oglądaj morderstwa i zgony - wszystko jest w porządku. Spróbuj zażartować z religii i wierzących(dotyczy wyłącznie chrześcijan-katolików), bądź wrzuć film gdzie zwierze jest zabijane - banda pipek dostaje bólu macic i krwotoku z cipek.

Jorgen88

2018-07-17, 17:03
TB303 napisał/a:

Sadisticowa hipokryzja w pigułcie. Śmiej się ze wszystkiego, oglądaj morderstwa i zgony - wszystko jest w porządku. Spróbuj zażartować z religii i wierzących(dotyczy wyłącznie chrześcijan-katolików), bądź wrzuć film gdzie zwierze jest zabijane - banda pipek dostaje bólu macic i krwotoku z cipek.


a ch*ja właśnie! sam się zdziwiłem ale jest ich mało...nie licząc gimbów co mają wakacje. czas pokaże czy masz rację :D

Ca...........on

2018-07-17, 17:50
@HAL9000/2 Mam 40 na karku, widziałem w życiu sporo - i to nie na filmikach, więc nie rób ze swojej otępiałej psychiki wyznacznika normy, względem której zgadujesz, kto jest uczniem na wakacjach. Powiem Ci tylko, że znałem chojraków, co to ich nic nie ruszało. Zgrywanie twardziela zwykle kończy się po kilkunastu latach na przydrożnym drzewie lub na tutejszym hardzie :amused:

Jorgen88

2018-07-17, 18:17
Caramon napisał/a:

@HAL9000/2 Mam 40 na karku, widziałem w życiu sporo - i to nie na filmikach, więc nie rób ze swojej otępiałej psychiki wyznacznika normy, względem której zgadujesz, kto jest uczniem na wakacjach. Powiem Ci tylko, że znałem chojraków, co to ich nic nie ruszało. Zgrywanie twardziela zwykle kończy się po kilkunastu latach na przydrożnym drzewie lub na tutejszym hardzie :amused:


kurde to ty patrzę wiesz kto i kiedy trafia na harda...chyba powinieneś być jaką wyrocznią czy coś. marnujesz swój talent powiem ci :wyj***ne:

Foto123

2018-07-17, 18:24
No nie, szybka ,,śmierć'' (I mam tu na myśli choćby utratę świadomości czy już tą śmierć mózgu) to to na pewno nie była :D
to ze się nie rusza, nie znaczy ze nie żyje.

Jorgen88

2018-07-17, 18:32
@up kolejny obrońca?

Arcus_aortae

2018-07-18, 04:00
Rozerwało jej jelita a nie płuca ponieważ on jej wtłoczył powietrze do jamy ustnej która jest początkowym odcinkiem przewodu pokarmowego a u gryzoni nie ma wspólnego odcinka dla przwodu oddechowego i pokarmowego jak u ludzi co oznacza że żeby rozerwać płuca musiałby napompować ją nosem. Bestialstwo tak czy inaczej

Jorgen88

2018-07-18, 11:46
Arcus_aortae napisał/a:

Rozerwało jej jelita a nie płuca ponieważ on jej wtłoczył powietrze do jamy ustnej która jest początkowym odcinkiem przewodu pokarmowego a u gryzoni nie ma wspólnego odcinka dla przwodu oddechowego i pokarmowego jak u ludzi co oznacza że żeby rozerwać płuca musiałby napompować ją nosem. Bestialstwo tak czy inaczej


ej zajebista ciekawostka ale i tak ch*j nie bestialstwo a kreatywność

Scareface101

2018-07-21, 03:07
To nie jest k***a mysz tylko szczór