18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Spotkanie sadoli Białystok i okolice

wwwj • 2014-01-31, 14:30
Witam!

Drodzy użytkownicy sadistic.pl czy mielibyście ochotę spotkać się z innymi, podobnymi do was, sadolami i przy piwku porozmawiać na bieżące tematy? Poważne i niepoważne? Ogólnie mogło by być ciekawie zobaczyć jak naprawdę wyglądają okoliczni sadyści! ;-) Może to ktoś kogo już znamy, tylko się dobrze z tym kryje? :P Widziałem, że użytkownicy w innych częściach Polski takie rzeczy organizowali, aczkolwiek wersji Białystok i okolice nie znalazłem.

Osobiście sadistica przeglądam od bardzo dawna, ale dopiero jakiś czas temu zdecydowałem się założyć tu konto (gdybym wiedział, że sadolki wklejają swoje cycki zrobiłbym to szybciej! :wali: ).
Na tą chwilę chciałbym zobaczyć ile osób jest chętnych na takie coś i po to zamieszczam ankietę. Jak będzie nas dużo wynajmiemy jakąś salę może i zrobimy sadolowe disco :) Wszystko jest do ogarnięcia ;)

P.S. Przyjezdni będą również mile widziani i zapewniam, że białe niedźwiedzie biegające po Białymstoku to miejska legenda :D

Pener

2014-01-31, 14:34
Czy jesteś chętny/a na piwko z sadolami?
no kur**, oczywiście
nie i ch**


i po ch*j te gwiazdki?

MichaU

2014-01-31, 14:34
Pener napisał/a:

Czy jesteś chętny/a na piwko z sadolami?
no kur**, oczywiście
nie i ch**


i po ch*j te gwiazdki?



Bo to pewnie jakaś ciota.

~Vuko

2014-01-31, 14:50
Michau napisał/a:

Bo to pewnie jakaś ciota.


może szuka sponsora?

Moby_Dick

2014-01-31, 15:05
Na sadolowe cycki liczy i to na żywo xD Sale wynajmować itp. kurfa, to jakiś Bal Sadola będzie? Ognisko na Madro się odpie**oli i malina, a na sale to potem odwiozą... reanimacyjną salę :amused:

P.s. "zapewniam, że białe niedźwiedzie biegające po Białymstoku to miejska legenda" - Czyli na białym misiu nie mogę przyjechać? :(

Mr.Drwalu

2014-01-31, 15:08
Ech, zapewne jakiś Cygan. :-/
Upije sadoli i zapie**oli wszystkim fanty. Weź tu wracaj na golasa. .. :roll:

Prometheus_Coprophagus

2014-01-31, 15:38
wwwj napisał/a:

zapewniam, że białe niedźwiedzie biegające po Białymstoku to miejska legenda



To nie białe niedźwiedzie, to ja wracający z izby wytrzeźwień. Na Bacieczki jest z Zaściańskiej słuszny kawałek drogi, to i całe miasto przeszedłem. ;)

Mr.Hardistic napisał/a:

Weź tu wracaj na golasa.



Bo to pierwszy raz? :wtf:

~Tołdi

2014-01-31, 16:32
Nie i ch*j

~Bambi~

2014-01-31, 16:46
Sk%$$n^y p^%d$%#ne ciągle ta j$3na cenzura ile do ch%%ja mozna :szloch:

P@...........@C

2014-01-31, 16:51
jestę chentny xD

gdzie i kiedy?

le...........ce

2014-01-31, 17:03
Ja to byłbym chętny, ale nie piję alkoholu już 4 lata i nawet mnie nie ciągnie. Więc nie chcę tego psuć :-/

spoiler

Pierre d'Ollony

2014-01-31, 18:49
wwwj napisał/a:

Widziałem, że użytkownicy w innych częściach Polski takie rzeczy organizowali, aczkolwiek wersji Białystok i okolice nie znalazłem.



Bo k***a większość ludzi z tego zadupia jeszcze nie ma dostępu do prądu, a co dopiero do internetu

Ru...........tQ

2014-01-31, 23:17
Się przyj***liście do chłopaka. Ja gdybym był z Białegostoku to chętnie bym się ugadał na browarka. ;)
Zniechęcacie potencjalnych zainteresowanych spotkaniem.

Tak, mogą się ugadać na PW, ale po co, skoro od tego jest ten temat?