18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Spotkanie sadoli Białystok i okolice

wwwj • 2014-01-31, 14:30
Witam!

Drodzy użytkownicy sadistic.pl czy mielibyście ochotę spotkać się z innymi, podobnymi do was, sadolami i przy piwku porozmawiać na bieżące tematy? Poważne i niepoważne? Ogólnie mogło by być ciekawie zobaczyć jak naprawdę wyglądają okoliczni sadyści! ;-) Może to ktoś kogo już znamy, tylko się dobrze z tym kryje? :P Widziałem, że użytkownicy w innych częściach Polski takie rzeczy organizowali, aczkolwiek wersji Białystok i okolice nie znalazłem.

Osobiście sadistica przeglądam od bardzo dawna, ale dopiero jakiś czas temu zdecydowałem się założyć tu konto (gdybym wiedział, że sadolki wklejają swoje cycki zrobiłbym to szybciej! :wali: ).
Na tą chwilę chciałbym zobaczyć ile osób jest chętnych na takie coś i po to zamieszczam ankietę. Jak będzie nas dużo wynajmiemy jakąś salę może i zrobimy sadolowe disco :) Wszystko jest do ogarnięcia ;)

P.S. Przyjezdni będą również mile widziani i zapewniam, że białe niedźwiedzie biegające po Białymstoku to miejska legenda :D

bo...........ę

2014-02-01, 02:45
Jutro zawitywuję w Białymstoku ale sesja i ch*jowo tak naj***nym na zaliczenie przyjść.

PS. Jakiego masz członka? :amused:

wwwj

2014-02-01, 15:44
Większość komentarzy - kwintesencja sadistica :szczerbaty: w każdym razie głosujemy dalej.

@up - GAY ALERT!!!

Póki co to faktycznie spotkanie beze mnie by się odbyło bo mam więzadła w kolanie zerwane i chodzić nie mogę :)
Dlatego proponuję późniejszą datę jakąś. Jak przestanie piździć jak na Syberii.

Co do cenzury to nie byłem pewien czy można sobie bezkarnie bluzgami rzucać, więc nie chciałem ryzykować warna jakiegoś :P

Pener

2014-02-01, 15:49
wwwj napisał/a:

Co do cenzury to nie byłem pewien czy można sobie bezkarnie bluzgami rzucać, więc nie chciałem ryzykować warna jakiegoś :P


ktoś tu rególaminuf nie czytał

Krzysztov

2014-02-01, 17:09
no właśnie, warana mu za to dać.

Purgen

2014-02-01, 17:27
A fruzie jakieś będą?

~LeweOkoSaurona

2014-02-01, 18:22
A dalej niż w Białymstoku się nie dało? Mam lepszą propozycję: szybka wódka jutro w Łodzi, albo nawet jeszcze dziś :wodka: