18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spot reklamowy abonamentu RTV

Ja...........ro • 2013-04-04, 15:32
Aż wysilę się na opis - kampania reklamowa o zaletach płacenia abonamentu RTV.
"-Oczywiście, że płacę abonament, w ogóle co to za pytanie, ja jestem projektantką, plebsie! :krejzi: "

Płacenie abonamentu jest w ch*j glamur 8-)

Morgennes

2013-04-05, 12:48
Chcą zdjąć z anteny program prof. Miodka to raz. Karmią nas durnymi serialowymi tasiemcami z Kożuchowską i innymi pseudoaktorami. Jak nie "Jak oni wyją" "De wojs of Polant" to jakieś wiejskie przytupajki na lodzie. Non toper j***ne powtórki więc... takiego ch*ja że wam zapłacę!

kurczasty

2013-04-05, 13:15
Wszyscy ci pseudo dziennikarze krzyczą, że bez abonamentu nie będzie polskiej telewizji.
Oczywiście wymieniają, Teatr Telewizji i ambitne programy.

Ale nikt k***a nikt nie powie, że podatek który obciąża najbiedniejszych dość sporo służy temu, żęby prezenterzy telewizyjni zarabiali po 50 tys miesięcznie.

k***a to jakiś żart.

A najbardziej mnie wk***iał jak jakiś ciapak, grający na czymś w jaka to melodia przypominał o abonamencie. Wypie**alaj do siebie zbierać ten abonament za banany murzynu.

Plecionkarz

2013-04-05, 13:24
Płacić kasę, żeby taki np. Tomasz Lis dostawał 92tys za jeden odcinek. Telewizja to jest zlepek gówna za ściągnięty od uczciwych ludzi haracz. I jeszcze mają czelność wyzywać kogoś od złodziei. Ci wielcy ludzie telewizji to przeciętne bałwany które dorwały się do koryta albo miały bogatego tatusia. Wystarczy popatrzeć co się stało z Szymonem Majewskim. Taki był z niego gwiazdor tefałenu a jak zakręcili mu kurek to nagrywa jakieś żałosne gówno na youtube.

Tafariel

2013-04-05, 13:49
Niech zrobią płatne kanały i już, a nie wojują k***a o ten j***ny abonament rtv takim gównem ...

donRafael

2013-04-05, 14:38
Fantastycznie. Kolejny produkt postmodernistycznej kultury, mający zachęcić debili i hipsta-pedałków do płacenia. W sumie trafili idealnie z reklamą, bo banany serio zaczną pewnie płacić.

Miya

2013-04-05, 15:14
Rozmawiałem ostatnio z jedną panią pracującą wysoko w lokalnym radiu. Wyraziła zdanie na temat abonamentu, które strasznie mnie zainteresowało. Otóż w owych magicznych krajach Europy, do których mielibyśmy dołączyć, płacąc daninę, telewizja publiczna... abonamentu nie nakłada. Telewizje będące odpowiednikiem naszego koncernu (tak, koncernu) TVP, nie ma prawa żądać abonamentu jeżeli emituje reklamy. Fajne jet to, że reklam nie ma w czasie trwania programów, ale albo jedno źródło dochodu albo drugie. Ponadto telewizje publiczne tworzone były z zamysłem emisji programów prospołecznych - debat, informacji, dobrej publicystyki - wszystkiego, co pomaga tworzyć i utrzymać społeczeństwo obywatelskie. Z założenia telewizje takie nie mają prawa bawić się w zabieranie widzów telewizjom prywatnym, rozrywkowym. Telewizja publiczna nie powinna być biznesem; ma mieć małą oglądalność (może nie tyle ma, co nie powinno jej to przeszkadzać), ale publika, która z niej korzysta, również nie ma być motłochem poszukującym taniej sensacji. Chcesz się rozerwać po kolacji, przy Van Dammie, gdy dzieciaki pójdą spać - włącz Polsat. Ale jeśli chcesz czegoś lekkiego, jednakże zabarwionego intelektualną nutą - włącz TVP. Zapomniałem tylko, że o 20.00 na jedynce leci M jak Miłość.

Belzedup666

2013-04-05, 21:54
Płać za pranie mózgu - k***a tv to j***na propaganda a żeby dotrzeć do plebsu to nie można go zmuszać do płacenia tylko dać za darmo aby cieszył się jej widokiem. No chyba że te k***y rozkminiły lud że jak płacę to muszę wykorzystać na maksa i dać robić sobie sieczkę z głowy.

Squbany

2013-04-05, 23:12
I na tego typu reklamy ,ida nasze pieniadze z podatkow za panowanie tUSKA.Tak sie rzadzi naszymi pieniedzmi k***a j***na.Bedziesz placil abonament to ten rzad przepie**oli jeszcze wiecej naszej kasy i nic dobrego nie zrobi.

Krak

2013-04-08, 12:21
WojciechKaruzelski napisał/a:

Cała ojropa sie paczy!



A ja napizzę, że już jest wypaczona: pedały, biurokracja, kolorowi,...