18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spot reklamowy abonamentu RTV

Ja...........ro • 2013-04-04, 15:32
Aż wysilę się na opis - kampania reklamowa o zaletach płacenia abonamentu RTV.
"-Oczywiście, że płacę abonament, w ogóle co to za pytanie, ja jestem projektantką, plebsie! :krejzi: "

Płacenie abonamentu jest w ch*j glamur 8-)

maXikinght

2013-04-05, 02:23
ta płaćcie abonament dla tych cwe*i co po 200 tysi zarabiają ...

Riffer

2013-04-05, 11:25
ALe ja nawet telewizora nie mam podlaczonego :D nie pozdrawiam euro komuchow

korinogaro

2013-04-05, 11:28
Tak tylko wam wyjaśnię żeby was jeszcze bardziej wk***ić, że abonament radiowo-telewizyjny to nie jest tak naprawdę abonament(czyli nie jest to opłata za pewną cykliczną, trwałą usługę), a podatek który jakiś debil tak głupio nazwał ze względu na to, że gdy tworzyła się telewizja polska to "za darmo" miałeś te 2 czy 3 programy. Tak więc jest to podatek taki sam jak za samochód czy za mieszkanie. Innymi słowy zapłaciłeś podatek za zakup auta, domu, telewizora, ale teraz płać dodatkowo za to, że je masz.

korinogaro

2013-04-05, 11:30
Dodatkowo żeby było zabawniej nie jest to podatek od stanu faktycznego (czyli tego, ze faktycznie oglądasz telewizję) tylko tzw. podatek od możliwości (czyli od tego że masz możliwość oglądania TV, dlatego obejmuje on również nowoczesne komórki, konsole (z netflix itp.), komputery, nawet lodówki jak masz te najnowsze modele z wbudowanym LCD i dostępem do sieci oraz kodekami).

androgenius

2013-04-05, 11:47
j***ć telewizję. j***ć radio. j***ć gazetę.
j***ć każde jednokierunkowe źródło masowego wtłaczania gówna między uszy i za oczy.
Poza dobrą książką.










Hej! Nie bądź takim skąpym sk***ysynem, płać za gówno, które dzięki nam nosisz we łbie, sam widzisz, że tylko plebsy i złodzieje nie płacą za całodobową iniekcję z gówna a fajni ludzie lubią za smród ze łba przybulić :homer:

KlinikaAborcyjna

2013-04-05, 11:51
Tusk sam nawoływał aby nie płacić abonamentu ale mówił że prezydent kaczyński stoi na przeszkodzie .
Teraz peowcy mają własnego prezydenta i nic nie stoi na przeszkodzie aby ustawowo znieść abonament , ryży kłamca!

Deepshock

2013-04-05, 11:54
Śmiech śmiechem, ale mi przyszedł rachunek za niepłacenie abonamentu przez 3 lata 1340zł... A ludzi którzy zostali ponagleni do zapłaty jest od groma. Z czego w ogóle nie oglądam takich syfnych programów jak 1 czy 2 o reszcie nie wspominając. A płacić każdy musi kto ma odbiornik. Niestety jest to żenada...

ma...........us

2013-04-05, 11:58
Mojej matce podobnie, przyszło pismo z Urzędu skarbowego o zajęciu wypłaty na ponad 1500 zł z odsetkami za niepłacenia w ostatnich 5ciu latach. ch*je k***a, najpierw tuskomatoł twierdzi, że abonament to haracz, a potem sk***iel napycha tym swoje kieszenie. !

RockyWood

2013-04-05, 12:11
Ktoś ma namiary na tą panią? Bo tak szukam po google i google nic o tej pani nie wie... a po tych jej goglach widać że męża nie ma a chętnie bym ją poznał.

zbronkoo

2013-04-05, 12:20
perfekcyjny materiał na sadola. nic mnie chyba tak nie wk***ia, jak ta morda.

snik0

2013-04-05, 12:23
Co polaczki? nie przyzwyczailiście się do podwójnych i potrójnych podatków? skoro raz płacicie np za abonament kablówkowy/satelitarny czy inny ch*j nie oznacza że nie możecie jeszcze raz zapłacić tego samego za mniejszy pakiet kanałów.

backbone

2013-04-05, 12:26
Nie oglądam TV. A jak już to komercyjną, nie państwową. Więc wypie**alać od moich pieniędzy.

nitrox89

2013-04-05, 12:30
Dlatego najlepiej mają Ci co nigdy nie płacili. Bo mogą im skoczyć i obtoczyć. A który ch*j mi udowodni że mam telewizor? Kablówki nie mam, cyfry itp. też. To jakim cudem, jak listonosza nie wpuszczam do domu, a anteny nie widać?