18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spot kandydata republikanów do kongresu

~Sunday • 2022-07-08, 17:32

Make Rifles Great Again :niggasmile:

35i

2022-07-08, 17:38
Najlepiej by chyba było, gdyby prawdziwe KKK mu zrobiło wjazd za bezczeczenie ich strojów służbowych przez nygusów. Poza tym nie sądzę, żeby prawdziwe KKK przyszło z widłami na strzelaninę.

Poopatulony

2022-07-08, 17:49
Smerfy się wk***ią, a Pracuś zrobi huragan i znowu będzie bidaaa.

Heliar

2022-07-08, 17:55
Odnoszę wrażenie, że połowa aktorów z KKK, ma czarne rączki :niggasmile:

to...........10

2022-07-08, 18:08
Uwielbiam to prawackie pie**olenie :D

Tak, należy dać wszystkim dostęp do broni, wtedy będzie się można obronić przed napastnikami wcale a wcale nie uzbrojonymi w broń palną :D

35i

2022-07-08, 18:09
Heliar napisał/a:

Odnoszę wrażenie, że połowa aktorów z KKK, ma czarne rączki



Obejrzyj jeszcze raz, bo ja odniosłem wrażenie, że wszyscy. Gówno też ma różne odcienie.

p47

2022-07-08, 18:13
tam gdzie nie ma murzynow nie ma zamieszek,kradziezy,gwaltow itd. zmierc smoluchom!

Autor

2022-07-08, 18:38
mwaski napisał/a:

Uwielbiam to prawackie pie**olenie
Tak, należy dać wszystkim dostęp do broni, wtedy będzie się można obronić przed napastnikami wcale a wcale nie uzbrojonymi w broń palną



To nie jest prawackie pie**olenie, tylko podstawowe prawo do ochrony i obrony własnego życia. Jak chcesz dyskutować merytorycznie to odsyłam do art. 3 deklaracji praw człowieka.
Pozbawiając człowieka narzędzia obrony w istocie zaprzecza to podstawowemu założeniu ww deklaracji.
O nietykalności i wolności osobistej "mówi" również Konstytucja RP, a dokładnie art. 41. ust.1.

35i

2022-07-08, 18:49
p47 napisał/a:

tam gdzie nie ma murzynow nie ma zamieszek,kradziezy,gwaltow itd. zmierc smoluchom!



Polecam Bałuty. :-)

dżonyłojlker

2022-07-08, 19:00
35i napisał/a:

Polecam Bałuty.



Jak się powiesić, to tylko na Bałutach.

Riikko

2022-07-08, 19:29
znajac ameryke, pewnie wejdzie do kongresu za ta reklamowke :)

baronturbina

2022-07-08, 21:34
Na południu stanów raczej kariery nie zrobi.

to...........10

2022-07-08, 22:08
Autor napisał/a:

To nie jest prawackie pie**olenie, tylko podstawowe prawo do ochrony i obrony własnego życia. Jak chcesz dyskutować merytorycznie to odsyłam do art. 3 deklaracji praw człowieka.
Pozbawiając człowieka narzędzia obrony w istocie zaprzecza to podstawowemu założeniu ww deklaracji.
O nietykalności i wolności osobistej "mówi" również Konstytucja RP, a dokładnie art. 41. ust.1.



No to popatrzmy:

Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, Art. 3: "Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby"
Konstytucja RP, Art. 41, ust. 1: "Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą. Pozbawienie lub ograniczenie wolności może nastąpić tylko na zasadach i w trybie określonych w ustawie"

Ja tutaj słowa o dostępie do broni nie widzę. To, że tobie WYDAJE SIĘ, że prawo do bezpieczeństwa ma być realizowane poprzez powszechny dostęp do broni, to jest właśnie prawackie sp***olenie umysłowe.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-08, 22:53
mwaski napisał/a:

No to popatrzmy:
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, Art. 3: "Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby"
Konstytucja RP, Art. 41, ust. 1: "Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą. Pozbawienie lub ograniczenie wolności może nastąpić tylko na zasadach i w trybie określonych w ustawie"
Ja tutaj słowa o dostępie do broni nie widzę. To, że tobie WYDAJE SIĘ, że prawo do bezpieczeństwa ma być realizowane poprzez powszechny dostęp do broni, to jest właśnie prawackie sp***olenie umysłowe.



"Bezpieczeństwa swej osoby" Czyli możesz użyć wszelkich narzędzi od tulipana przez koktajl do broni palnej by zapewnić sobie bezpieczeństwo. Co do obrony w polskim prawie nie reguluje tego konstytucja a zwolnienie z czynów ujęte w kodeksie karnym pod sformułowaniem "stan wyższej konieczności"

Karboksylator

2022-07-08, 22:53
Autor napisał/a:

To nie jest prawackie pie**olenie, tylko podstawowe prawo do ochrony i obrony własnego życia. Jak chcesz dyskutować merytorycznie to odsyłam do art. 3 deklaracji praw człowieka.
Pozbawiając człowieka narzędzia obrony w istocie zaprzecza to podstawowemu założeniu ww deklaracji.
O nietykalności i wolności osobistej "mówi" również Konstytucja RP, a dokładnie art. 41. ust.1.





mwaski napisał/a:

No to popatrzmy:
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, Art. 3: "Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby"
Konstytucja RP, Art. 41, ust. 1: "Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą. Pozbawienie lub ograniczenie wolności może nastąpić tylko na zasadach i w trybie określonych w ustawie"
Ja tutaj słowa o dostępie do broni nie widzę. To, że tobie WYDAJE SIĘ, że prawo do bezpieczeństwa ma być realizowane poprzez powszechny dostęp do broni, to jest właśnie prawackie sp***olenie umysłowe.



nie pisz mu co ma myśleć. kim jesteś, że chcesz mu narzucić swoje zdanie?
ja też jestem za powszechnym dostępem do broni. teraz broń mają bandyci. jak będą ją mogli mieć prawie wszyscy, to raczej taki bandyta będzie się zastanawiał nad napadem.