18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spot kandydata republikanów do kongresu

~Sunday • 2022-07-08, 17:32

Make Rifles Great Again :niggasmile:

WieprzowinkadlaMuslimka

2022-07-08, 23:10
p47 napisał/a:

tam gdzie nie ma murzynow nie ma zamieszek,kradziezy,gwaltow itd. zmierc smoluchom!



Ty chłopok chyba nigdy nie był w Nowej Hucie i nie spotkał prawilnych nierobów prawilnie kibicujących jakiejś prawilnej grupie biegaczy za prawilną piłką prawilnie kopaną :P

///

Sosna84

2022-07-08, 23:58
murzyn z bronią...
Czyli czyjś sklep zostanie okradziony, albo czyjaś córka zgwałcona.

35i

2022-07-09, 04:07
Sosna84 napisał/a:

murzyn z bronią...
Czyli czyjś sklep zostanie okradziony, albo czyjaś córka zgwałcona.



Zgwałcona i zabita lub zabita i zgwałcona.

Cipczan

2022-07-09, 07:55
Blade - ostatni łowca.

Autor

2022-07-09, 10:05
mwaski napisał/a:

No to popatrzmy:
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, Art. 3: "Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby"
Konstytucja RP, Art. 41, ust. 1: "Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą. Pozbawienie lub ograniczenie wolności może nastąpić tylko na zasadach i w trybie określonych w ustawie"
Ja tutaj słowa o dostępie do broni nie widzę. To, że tobie WYDAJE SIĘ, że prawo do bezpieczeństwa ma być realizowane poprzez powszechny dostęp do broni, to jest właśnie prawackie sp***olenie umysłowe.



Bo jesteś jednym z tych, którym wskazuje się na Księżyc, a Ty patrzysz na palec.
Wolność szeroko rozumiana, to również prawo do obrony własnego życia. Pozbawiając człowieka prawa do obrony, pozbawiasz go wolności. Broń jak sama nazwa jej wskazuje służy do obrony, a to, że bandyci używają jej do napaści wykorzystują aparatczycy komunistyczni replikujący się w kolejnych pokoleniach do propagandy i narracji, która wpisała się w Twój światopogląd.

rektus

2022-07-09, 11:23
murzyn mądrzejszy od Białego. Fejk

OpenStreetMaps

2022-07-09, 12:09
No co podwójne standardy gdyby jakiś biały nakręcił podobny spot wyborczy jak karabinem przegania
czarny motłoch ze sklepu roznoszący murzyńską ospę to w polityce nie miałby czego już szukać.

hardowski

2022-07-09, 12:33
Teraz odwróćmy role i patrzmy jak świat płonie... :roll:

wilkoala

2022-07-09, 19:20
OpenStreetMaps napisał/a:

No co podwójne standardy gdyby jakiś biały nakręcił podobny spot wyborczy jak karabinem przegania
czarny motłoch ze sklepu roznoszący murzyńską ospę to w polityce nie miałby czego już szukać.



Tak sobie myślę że to fejk.
Nie wierzę że amerykanie są aż tak głupi.

sadol001

2022-07-10, 12:20
wilkoala napisał/a:

Tak sobie myślę że to fejk.
Nie wierzę że amerykanie są aż tak głupi.



Oni na butelce wody mają napisane, że opakowanie nie nadaje się do spożycia. Nadal nie wierzysz w ich głupotę?