18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na szybki lód

sajrus2088 • 2016-02-02, 01:05
Ciekawy eksperyment z butelką wody na pustyni


gonzales1988

2016-02-02, 13:49
Majkizrpgw napisał/a:

@Loaloa

Wyczuwam w miarę inteligentnego gościa, odrzuconego przez normalne społeczeństwo i tak bardzo samotnego, że postanowił wykreować nowe alter ego w internetowej rzeczywistości, dokładniej na sadisticu, dodając sp***olony podpis o siekierze, pod każdym j***nym postem aby w końcu ktoś go zauważył i mógł być z czymś utożsamiony. To przykre ale fascynujące, móc śledzić człowieka i jego drogę na dno, swoisty przypadek upadku internauty. Mam nadzieję, że kiedy ten okaz będzie już na tyle olewany, że postanowi skończyć ze swoim marnym, nudnym i przykrym życiem postanowi ostatni raz zwrócić na siebie uwagę: publicznym samobójstwem, które nagra postronna osoba i wrzuci na harda.



@Majkizrpgw

Wyczuwam w miarę inteligentnego gościa, odrzuconego przez normalne społeczeństwo i tak bardzo samotnego, że postanowił wykreować nowe alter ego w internetowej rzeczywistości, dokładniej na sadisticu. To przykre ale fascynujące, móc śledzić człowieka i jego drogę na dno, swoisty przypadek upadku internauty. Mam nadzieję, że kiedy ten okaz będzie już na tyle olewany, że postanowi skończyć ze swoim marnym, nudnym i przykrym życiem postanowi ostatni raz zwrócić na siebie uwagę: publicznym samobójstwem, które nagra postronna osoba i wrzuci na harda.

amaimon

2016-02-02, 19:23
jak słyszę na wejściu 'salam melajkum' to już wiem, że filmik ma podłoże naukowo poznawcze...

visitor1

2016-02-02, 20:44
Dla ciapakow to czarna magia