18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na stop oil

~Velture • 2023-07-25, 10:15
Stop-oil go nienawidzą! Kliknij i sprawdź jak jednym prostym trikiem... :trollencjusz:



Cytat:

Wegański bankiet Just Stop Oil został zrujnowany po tym, jak żartownisie uruchomili alarmy gwałtu ukryte w balonach wypełnionych helem.

Eko-aktywiści zorganizowali wczoraj wspólny posiłek w Heritage and Arts Centre w Bow we wschodnim Londynie.

Jednak żartownisie z YouTube, Josh Pieters i Archie Manners, zepsuli to wydarzenie i opowiedzieli, jak zepsuli kolację swoim 1,4 milionom subskrybentów.


John-Flopp

2023-07-25, 10:20
A wystarczyła proca i kilka kamyków.

~REsadER

2023-07-25, 10:25
znam lepszy sposób na stop oil


"Złodziej ropy zamieniony w dzieło sztuki"

RoboCat

2023-07-25, 10:29
a teraz sie obraza hipokryci z stop oil ze ktos im popsul plany..... :D

PIs

2023-07-25, 10:29
Co to k***a jest alarm gwałtu?

Halman

2023-07-25, 10:32
PIs napisał/a:

Co to k***a jest alarm gwałtu?



efekt wklejenia tłumaczenia automatycznym translatorem przez typka który się szczyci że zna perfekt angielski

~Velture

2023-07-25, 10:35
Halman napisał/a:

efekt wklejenia tłumaczenia automatycznym translatorem przez typka który się szczyci że zna perfekt angielski



Nikt mi nie płaci za tłumaczenie.
W przeciwieństwie do ciebie chociaż jakieś wrzucam zamiast linka do skośnych znaczków z napisem "więcej info".

~Beny

2023-07-25, 10:55
Halman napisał/a:

efekt wklejenia tłumaczenia automatycznym translatorem przez typka który się szczyci że zna perfekt angielski



Nie do końca. A artykułach jest podany 'rape alarm'. Poszukaj sobie, chyba że przerasta Cię kilka słów po angielsku.

PIs napisał/a:

Co to k***a jest alarm gwałtu?



Taki breloczek dźwiękowy, który kobieta może uruchomić w razie napadu itp.

SkoPio1

2023-07-25, 11:00
„i opowiedzieli, jak zepsuli kolację swoim 1,4 milionom subskrybentów”

Kłamstwo, nie zepsuli kolacji swoim 1,4 mln subskrybentów.
;>

Halman

2023-07-25, 11:02
Beny napisał/a:

Poszukaj sobie, chyba że przerasta Cię kilka słów po angielsku.



nie muszę szukać i nie przerasta ale nie wytykam innym z wyższością że nie znają angielskiego a co do rape popatrz jakie są możliwe konteksty

~Beny

2023-07-25, 11:13
Halman napisał/a:

nie muszę szukać i nie przerasta ale nie wytykam innym z wyższością że nie znają angielskiego a co do rape popatrz jakie są możliwe konteksty



Mój angielski jest na poziomie 'Kali mieć buty' więc tekst o wyższości możesz sobie wsadzić... into Kali's boots.
Co do kontekstów, to nie musisz szukać, ale ja mam sprawdzić konteksty słowa 'rape' :facepalm:
Mając dwa słowa 'rape alarm' nie ma raczej zbyt wielu możliwości znaczenia :roll:
Halman, słonko, pogrążasz się z każdym jednym postem. Włączając również te, które skasowałeś.

Halman

2023-07-25, 11:23
Beny, oczywiście ze moderacja ma tutaj zawsze rację bo jak nie to banik :szydera:

~Beny

2023-07-25, 11:26
Halman napisał/a:

, oczywiście ze moderacja ma tutaj zawsze rację bo jak nie to banik



No, no. Skończyły Ci się argumenty, to trzeba wyrzygać tekst o racji i banie. Dodaj jeszcze 'nie zesraj się' i będzie komplet :lol:

maderfakermen

2023-07-25, 11:39
Halman napisał/a:

efekt wklejenia tłumaczenia automatycznym translatorem przez typka który się szczyci że zna perfekt angielski



ty się lamusie polskim naucz najpierw posługiwać. :facepalm: