18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na stop oil

~Velture • 2023-07-25, 10:15
Stop-oil go nienawidzą! Kliknij i sprawdź jak jednym prostym trikiem... :trollencjusz:



Cytat:

Wegański bankiet Just Stop Oil został zrujnowany po tym, jak żartownisie uruchomili alarmy gwałtu ukryte w balonach wypełnionych helem.

Eko-aktywiści zorganizowali wczoraj wspólny posiłek w Heritage and Arts Centre w Bow we wschodnim Londynie.

Jednak żartownisie z YouTube, Josh Pieters i Archie Manners, zepsuli to wydarzenie i opowiedzieli, jak zepsuli kolację swoim 1,4 milionom subskrybentów.


silwerbalk

2023-07-25, 12:23
Najbardziej dziwi mnie to że jest taki alarm gwałtu ..... Widzicie co te k***y zrobiły z tą krainą ..... :-(

Stonka

2023-07-25, 12:26
Halman napisał/a:

efekt wklejenia tłumaczenia automatycznym translatorem przez typka który się szczyci że zna perfekt angielski



A co to za umiejetność w tych czasach znać płynnie język angielski. Kontakt z tym językiem masz od wczesnej podstawówki.

0dbytBiskupa

2023-07-25, 12:35
~maderfakermen napisał/a:

ty się lamusie polskim naucz najpierw posługiwać.


Dodam tylko od siebie, że nie jesteśmy na konferencji lingwistów i każde tłumaczenie jest dobre jeśli rozumiemy o co chodzi. A "rape alarm" chyba nie ma bezpośredniego odpowiednika w polskim języku, chociaż widziałem "alarm osobisty".

Buddaa09

2023-07-25, 13:01
halman to największy burak na tym portalu :)

Budrys2000

2023-07-25, 13:37
Stonka napisał/a:

A co to za umiejetność w tych czasach znać płynnie język angielski. Kontakt z tym językiem masz od wczesnej podstawówki.



Jest to umiejętność nieosiągalna dla większości posługujących się językiem. 90% osób twierdzących, że zna biegle angielski, faktycznie zna go na poziomie ledwo komunikatywnym.

Kurisu

2023-07-25, 13:40
PIs napisał/a:

Co to k***a jest alarm gwałtu?



taki breloczek co dzieci mają przy plecakach co robi bardzo głośny alarm i płoszy pedofila albo przyciąga uwagę ludzi w pobliżu.

RobDeMay

2023-07-25, 15:50


To by wystarczyło, ale oni są zbyt glupi na taką technologie

WeldAttack

2023-07-25, 18:39
ale kuurwa jak wykombinowali haha

Bul_od_bytu

2023-07-25, 19:38
Niech się parchy poczują jak ci, którym blokują drogi. Cały ten pie**olnik razem z nimi szczelnie zamknąć i podpiąć im rurę ze starego diesla. Do rana by było po Stop Oil :D

mazga50

2023-07-25, 20:26
RoboCat napisał/a:

a teraz sie obraza hipokryci z stop oil ze ktos im popsul plany.....



żydy imprezują w zrujnowanym kościele chrześcijańskim. j***ć te k***y zawsze i wszędzie.

outline

2023-07-25, 23:52
Dobra, przyznam ze mi siępomysłz tym trolingiem bardzo podoba, pomysłowo :D

PR0boszcz

2023-07-26, 00:38
REsadER napisał/a:

znam lepszy sposób na stop oil
"Złodziej ropy zamieniony w dzieło sztuki"



Dlaczego on trzyma wał korbowy na głowie ?

Kamaellos

2023-08-01, 13:34
RobDeMay napisał/a:

To by wystarczyło, ale oni są zbyt glupi na taką technologie



jaka jarzębina? Zielone mirabelki alias guguła