18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na pijanych plażowiczów

MacekJacek • 2014-07-23, 18:07

Mało sadystyczne, ale podsyłam jako przestroga dla plażowiczów alkoholików.
Szukałem i nie znalazłem, ale jak było to wypie**olić

Rzehooj

2014-07-23, 22:49
I oczywiście wcale nie ustawione to było. :roll:

Rax

2014-07-23, 23:23
k***a zawsze fajny pomysl musi sp***olic fakt ustawki.

myslisz fajne fajne... ale k***a jednak sztuczne... sadolki powinny to lepiej zrozumiec...

petru23

2014-07-23, 23:50
to, że ktoś naj***ny na plaży sobie leży nie znaczy od razu, że alkoholik idioto

Nihilista

2014-07-24, 01:04
Ee tam. Po pijaku jest najlepiej.

plociu

2014-07-24, 01:12
u nas to by zaj***ł ten wieniec i by tanczył do rytmu xD

RustyRat

2014-07-24, 13:27
a ja myślę ze to nie alkohol jest przyczyną pójścia na dno tylko brak umiejętności pływania ;], i pewnie niektórzy pod wpływem zapominają że nie potrafią pływać albo mało co potrafią.

myha

2014-07-24, 13:42
Sam wielokrotnie pływałem w różnych stanach upojenia alkoholowego(raz nawet ponoć pływałem w stanie w którym nie dałem rady chodzić - czego osobiście nie pamiętam), a pływakiem jakimś wielkim nie jestem, raczej przeciętnym. Ciągle żyje, więc to że po pijaku wchodzi się do wody nie znaczy wcale że się utopi.
Patologią jest to że jak pływasz sobie kajakiem to też musisz być trzeźwy bo ci prawko zabiorą(jak to iść na spływ ze znajomymi bez piwka).
Samo jeżdżenie samochodem po alkoholu też nie jest złe. Znam ludzi(kilku osobiście i kilku z opowieści) którzy od 20-30 lat zapie**alają non stop po pijaku i wypadków żadnych nie mieli. Osobiście samochodem po pijaku nie jeżdżę(co innego np rowerem parę razy się zdarzyły szybkie kursy do nocnego), bo nie czuje się będąc pijanym pewnie za kierownicą i boje się wypadku.
Karanie prewencyjne jest złe i sprzeczne z jedną z podstawowych zasad praworządności które uznaje - o braku przestępstwa bez ofiary.
Oczywiście gdy pojawiają się ofiary i to nie koniecznie po pijaku, winny wypadku powinien być karany jak za morderstwo(w zależności od innych faktów- umyślne bądź nie), a kary za morderstwa powinny być powiedzmy "bardziej adekwatne do przewinienia" niż obecnie(o wiele większe).

fucktenshit

2014-07-24, 14:00
KTO na plaży w słońcu wali wódkę z kubków? chyba tylko ruscy. :d

Mercury001

2014-08-15, 00:18
Ciekawe, czy coś pamiętał z tej akcji ;-)