18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na głód w afryce

~Velture • 2018-05-07, 09:06
Polska akcja humanitarna go nienawidzi!
Kliknij i zobacz jak jednym prostym trikiem można pozbyć się głodu w Afryce!


Seksiaczek

2018-05-12, 02:10
UP Piszesz znowu o promilu społeczeństwa.Napisałem,że w tych czasach,szczególnie w Europie,czy też w Ameryce Północnej(co innego rejony takie jak afryka,czy tez niektore czesci Azji) po prostu ciężko jest umrzeć z głodu.Za moją tezą przemawia coraz liczniejsze choroby cywilizacyjne takie jak:otyłość,cukrzyca.1/4 procent populacji polski jest otyła,wszyscy to ci zli burżuje pracujący w rządzie,lub mających bogatych rodziców? 34% polaków przyznało się,że marnuje żywność(dane na rok 2017 kilka lat temu było to 52%) To też ci zli burżuje? Problem głodu w naszych rejonach prawie nie istnieje. Chodziaz, natknąłem się na artykuł który podaje dane,że 5% uczniów z powodu głodu nie jest w stanie skupić się na lekcji,z tego samego artykułu wynika jednak że jest to spowodowane:(stale pogłębiająca się bieda oraz niezaradność życiowa rodziców).A więc jest to wina debili płodzących się na potęgę,a nie sytuacji braku pożywienia.(oczywiscie są od tego wyjątki) Zawsze istnieje jakaś część populacji,która bedzie niedożywiona,nawet w najbogatszym kraju.Pięknie grasz na emocjach nie powiem,opisując jak to ty głodowałeś,ale powiedzmy sobie jasno,że zdecydowanej większości % społeczeństwa to nie dotyczy.Oczywiście jeśli napisałeś prawdę to bardzo współczuję.
PS.W Polsce nie ma kapitalizmu ;) Może powinieneś jednak trochę poczytać a nie opierać sie tylko na doświadczeniu?
Pozdrawiam i życzę ci,żeby domniemana sytuacja z twojego dzieciństwa się nie powtórzyła.

Indyferentny

2018-05-14, 00:22
@krasnal_hałabał, nie zamierzam się wpie**alać na trzeciego tylko chciałbym zauważyć jedną rzecz. Ty nie myl kolego kapitalizmu z dyktaturą korporacji, bo wyżej wymienionego kapitalizmu w życiu nie doświadczyłeś żeby pisać o nim jakiekolwiek sentencje oparte na autopsji czy nawet pokrętnie spisanej historii. To co można było do tej pory w rzeczywistości zaobserwować, z logicznego punktu widzenia, można rozumować jedynie w następujący sposób:

komunizm/socjalizm - utopijne założenia, które nie mają zastosowania w praktyce;
kapitalizm - teoria idealna, która do tej pory nie została zastosowana w praktyce.

Faktów nie da się przeinaczać na swoje potrzeby... chyba, iż jest się dyletantem bądź ćwierć-mózgiem. Też jestem z gatunku takich "popie**oleńców" i rozumiem twój punkt widzenia, tylko mam dodatkowe zboczenie co do stosowanej nomenklatury.