18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na głód w afryce

~Velture • 2018-05-07, 09:06
Polska akcja humanitarna go nienawidzi!
Kliknij i zobacz jak jednym prostym trikiem można pozbyć się głodu w Afryce!


ProstackiCham

2018-05-07, 17:54
To już wiem dlaczego murzyni są czarni

szaman1991

2018-05-07, 18:48
krasnal_małapała@ Co ty pie**olisz człowieku zmień leki, bo aż szkoda to czytać te wypociny ja pie**ole. Musisz mieć zaawansowane niedoj***nie mózgowe skoro piszesz takie farmazony i obrażasz innych nic o nich nie wiedząc.

R41NM4N

2018-05-07, 19:21
@up jednak jesteś debilem

Aikawa

2018-05-08, 02:32
Przynajmniej sraki niedostanie

DiegoEve26

2018-05-08, 09:08
Dobrze, że podmuchał, bo by się oparzył.

krasnal_hałabała

2018-05-08, 13:50
szaman1991 napisał/a:

krasnal_małapała@ Co ty pie**olisz człowieku zmień leki, bo aż szkoda to czytać te wypociny ja pie**ole. Musisz mieć zaawansowane niedoj***nie mózgowe skoro piszesz takie farmazony i obrażasz innych nic o nich nie wiedząc.




Gdzie kogoś obraziłem pod tym tematem? zacytuj, to ty mnie obrażasz do tego w bardzo prymitywny sposób bo poprzez zwykłe przeinaczanie mojego nicku nie będącego nawet moim imieniem, ja też tak robiłem ale w podstawówce kiedy przeinaczałem imię kolegi na przykład "Marcin srarcin". Żałosne... :homer:

Seksiaczek

2018-05-08, 16:45
@krasnal_hałabała Żeby umrzeć z głodu w dzisiejszym świecie,szczególnie w Europie to trzeba się zajebiście postarać.Żyjemy w niewyobrażalnym dobrobycie,nawet nie zdajemy sobie sprawy jak mamy dobrze.Jeśli ktoś dowie się,że jakakolwiek matka z dzieckiem głoduje od razu obsypie ją produktami spożywczymi i nie tylko.

krasnal_hałabała

2018-05-08, 17:52
@up, What?! nie wiem w jakim świecie wy żyjecie ale nikt nikomu nic nie daje za darmo, to właśnie ludzie typu niektórych tutaj oderwanych od rzeczywistości wynaleźli stronę internetową dla bezdomnych.

Seksiaczek

2018-05-08, 18:11
Jak nie masz pieniędzy na jedzenie,możesz zwrócić się do państwa,lub wyżebrać.Nie żyjemy w afryce,ty naprawdę myślisz,że ktoś w PL umiera z głodu?Kto tu jest oderwany od rzeczywistości. Znam ludzi,którzy za robienie z siebie debili na yt dostają nawt k***a węgiel od ludzi.A nie pracują od conajmniej dwudziestu lat.

krasnal_hałabała

2018-05-08, 19:09
@up, Państwo ci nic nie da, musisz spełniać odpowiednie wymogi a jak już dostaniesz to wierz mi, nie wyżyjesz z tego, może to cię zaskoczy ale trzeba płacić nie tylko za jedzenie, za czynsz, za wodę, gaz, prąd etc. Z resztą ta rozmowa zabiera mi czas, nie przekonam cię, sam się przekonasz... nie wiem kiedy, w profilu masz napisany 64 rocznik ale sądzę że jesteś z tego stulecia albo należysz do jakichś elit. Wyżebrać? człowieku, tak, tak, żebrak trzyma bursztynową komnatę w dupie, trzeba mu ją zabrać bo przecież biedaki robaki pewnie ukradły.

Seksiaczek

2018-05-08, 23:08
Ja to nie pisze,że państwo z miejsca zapewni ci wszystko co będziesz chciał.Piszę,że w naszym kraju,jeśli nie masz na jedzenie coś ci rząd wyślę,lub poprostu ludzie kupią ci coś do jedzenie,jeśli odpowiednio zagrasz na ich emocjach.Czy gdyby wspomniana dziewczyna w ciąży do ciebie podeszła i poprosiła o jedzenie to byś coś jej nie kupił? Polacy najbotasi nie są,ale każdego stać na kilkuzłotową pomoc dla takich ludzi.W Europie problemu głodu nie ma w ogóle.Powiem więcej dzięki najnowszym technologiom marnuje się tony jedzenia.Oczywiście rządy kochanych socjalistów w ciągu najbliższym kilkudziesięciu lat mogą to zmienić.

Kamil10923

2018-05-09, 23:19
wy sie smiejecie a murzyn glodny nie chodzi

szaman1991

2018-05-10, 20:54
Krasnal
Widzisz, napisałeś do człowieka, którego zupełnie nie znasz, że ma bogatych rodziców bla bla bla tym samym być może pochopnie go oceniając co samo w sobie jest wg mnie obrazą. Tego co piszesz nawet mi się nie chce komentować masz prawo do swojej opinii, nie mi to oceniać, ale wiesz... Każdy patrzy z innej perspektywy

Ale mi humor poprawił j***ny o jezuniu ;')

krasnal_hałabała,

krasnal_hałabała

2018-05-11, 18:19
@up, A ty nie pomyślałeś że ktoś urodzony w ubogiej rodzinie mógłby poczuć się dotkliwie urażony pie**oleniem że biednych ktoś obdaruje i że jest taki dobrobyt że człowiek co w dzieciństwie wpie**alał rozgotowany chleb z cukrem we wodzie bo nic innego nie było dostanie rarytasy z pańskiego stołu? Tylko burżuj oderwany od rzeczywistości przez pieniądze mógł coś takiego wymyślić.

I nie, nie za komuny tylko już za czasów waszego kapitalizma w czasach supermarketów i natrętnych reklam i niestety w dalszym ciągu są tacy ludzie i chociaż niektórzy z biedy potrafili się wyrwać w dalszym ciągu mogą czuć się urażone. Są dobrzy ludzie którzy pomagają biednym, mogę się z tym zgodzić ale z tym że są ale nie z pie**oleniem że to reguła i że każdy ci pomoże. pie**olony burżuj prędzej cię zniszczy nawet jak nie ma z tego korzyści, od tak "bo się tobą bawię" a nie ci pomoże.

Mam dziwne dla niektórych poglądy ale nie są one oparte na izmach, filmach, książkach czy artykułach propagandystów i cenzorów tylko na własnym doświadczeniu i tym jakich ludzi spotykałem. Są ludzie co nazywają mnie komunistą, nie jestem nim, są tacy którzy nazywają mnie faszystą albo kapitalistą i żadnym z tych też nie jestem, moje poglądy oparte są na doświadczeniu i sprawiedliwości bo kocham sprawiedliwość a nienawidzę niesprawiedliwości i dlatego umrę na wygnaniu, samotny w tłumie.

pie**olenie burżujów że biedakom się pomaga to tylko autopropaganda szerzona w ich własnych umysłach żeby mogli poczuć się lepiej skoro zarabiając 20 tysięcy miesięcznie dadzą 200 złotych kwartalnie na dom dziecka ale to ich pieniądz, sami zarobili i mają prawo wydawać na co chcą i nie dawać na co nie chcą ale niech później nie mówią że są wielkie filantropy bo to mija się z prawdą i obraża ludzi którzy doświadczyli biedy, choroby, biedy wywołanej przez chorobę, choroby wywołanej przez biedę etc.

Znałem osoby które pomagały biednym ludziom ale to były osoby które same pracowały na etacie a nie posiadające własną firmę. Więc jeśli ktoś tutaj kogoś obraża to ty wszystkich biedaków ale przecież nie będziesz liczył się ze zdaniem robaków.