18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na fotoradar (?)

czarkou • 2013-01-28, 23:52
Co za łeb to nie mam pytań :amused:

Yeti1989

2013-01-29, 09:46
A fotoradary miały być żółte... a tu gówno dalej są szare

grongow

2013-01-29, 09:49
Jakie k***a 50 ? Z tego co wiem to w terenie zabudowanym między 23.00 a 6.00 obowiązuje ograniczenie prędkości do 60km/h. Tak właśnie telewizja podaje informacje.

pietryna

2013-01-29, 09:57
@up
Widać nie spotkałeś się ze znakiem ograniczenia do 50? Właśnie po to aby i w nocy obowiązywało 50...

Mike Kenzo

2013-01-29, 10:06
Bo moje miasto to Białystok, i moje życie to Białystok <3

me...........93

2013-01-29, 10:28
grongow napisał/a:

Jakie k***a 50 ? Z tego co wiem to w terenie zabudowanym między 23.00 a 6.00 obowiązuje ograniczenie prędkości do 60km/h. Tak właśnie telewizja podaje informacje.


Co ty k***a pie**olisz? Widać, że nie zrobiłeś jeszcze prawka albo leży gdzieś zakurzone. Kolega wyżej ma racje, od 23 do bodajże 5 na obszarze gdzie normalnie obowiązuje 50, w tych godzinach można rozpędzać się do 60 km/h.

Gus

2013-01-29, 10:30
No i na ch*j ta banda kretynów sie wypowiada, skoro taki wolny kraj to może i zyliard j***nych mandatów nałapać w nocy jak tylko mu się podoba i nic nikomu do tego.

Nashi

2013-01-29, 10:30
zielonyyoo napisał/a:

niech wypowie się sadisticowy prawnik jakiś odnośnie mojego pytania
to czyn ciągły z KK można stosować również do wykroczeń?


w nawiązaniu, ja bym prosił o odpowiedź na takie pytanie - czy jeśli dostanę mandat za picie piwa, to mogę bez obaw je w tym samym miejscu skończyć kwalifikując to jako czyn ciągły? Tj. mając na względzie, że od początku miałem zamiar wypić to piwo (a może nawet te 3 piwa które mam w plecaku?), nie można mi wystawić kolejnego mandatu za to samo.
Nie dostrzegam błędu logicznego w swoim rozumowaniu, aczkolwiek znawca KK ze mnie żaden.

GetSome

2013-01-29, 10:36
zielonyyoo napisał/a:

niech wypowie się sadisticowy prawnik jakiś odnośnie mojego pytania
to czyn ciągły z KK można stosować również do wykroczeń?



Jeśli chodzi Ci o to, czy wykroczenia mogą wypełniać znamiona czynu ciągłego, tak samo jak przestępstwa (te z kk), to tak, mogą.

No i ten szalik Ćwiąkalskiego :homer:

je...........ę

2013-01-29, 10:41
Haha k***a zaskarżają fotoradary no to pięknie,wyjdzie że działają bezprawnie i co,kto odda pieniądze,punkty karne,prawo jazdy ludziom którzy je stracili? Okradali nas kilka ładnych lat i teraz powiedzą,że są jednak tak,były nielegalne i ch*j ,my w plecy oni zarobieni się cieszą. j***ć ten cały sk***iały system niech lepiej idą sobie k***a premie nawzajem dawać bo tylko to potrafią i tylko tutaj prawo znają...
banda sk***ysynów,złodziei decydentów

98kylo98

2013-01-29, 11:21
Policja jak zwykle wybiera dłuższą drogę zamiast iść na skróty, w sumie to nic dziwnego jak do policji to bez podstawówki Cię przyjmą bo musisz być skończonym idiotą żeby nie filozofować za bardzo.

Jestem pewien że gość chciał trafić do mediów żeby pokazać że te fotoradary to o dupę potłuc, pokazał że można zapie**alać nie rozbijając się a fotoradary są po to żeby wypchać kieszenie sk***ysynom.

Jak ktoś zna swoje możliwości, wsiada do samochodu i tworzy z nim jedność to nie rozbije się.
Ale jak ktoś przecenia możliwości i zapie**ala na drodze pełnej samochodów to jest skończonym idiota bo nigdy nie wiadomo co odjebie inny kierowca. Jak nikogo nie ma na drodze to nie mam nic przeciwko żeby się ktoś zabawił, byleby nie narażał innych.

kapral

2013-01-29, 11:32
"za każdym razem rozpędzał samochód do 130 kilometrów na godzinę"

no... NIE ty głupia p*zdo, przed chwilą mówiłaś że za każdym była inna prędkość. k***a zgiń.

V6Terapeuta

2013-01-29, 11:34
k***a gdyby chcial sie zemscic to jechalby tak zeby fotki mu nie strzelilo... a tak debil zaistnial ale w plecy jest w ch*j siana... jedyna forma walki z fotoradarami jest jezdzenie tak zeby zdjec nie robily (jesli na siebie nie zarobia to stana sie bezurzyteczne)
Łysy ch*j (czyt. minister finansow) zalozyl na 2013 rok 1.5mld pln z fotoradarow biorac pod uwage przyblizone dane jakie znalazlem w internecie ok 30% polakow posiada prawo jazdy czyli nie wazne czy ktos jezdzi autem czy nie srednio kazdy polak zaplaci mandad ok 150 pln...
tak wiec kochani nie dajmy sie łapac to fotoradary same "zdechną"


Dalione

2013-01-29, 12:22
@cykus
Miałem dosłownie to samo porównanie zrobić :D

borisklinga

2013-01-29, 12:40
no i kolejny debil,
wystarczyło ze by RAZ przypie**olil w ten fotoradar pomógłby sobie (zemsta) i innym, bo zanim by poskladali fotoradar na nowo to pare dni by mineło i chociaz przez te pare dni dało bo sie jezdzic normalnie

pie**ole wszystkich ktorzy napinaja sie na fotradary, wystawaiaja dupe czy oglaszaja jakies proszki do posypywania tablicy rej. tak naprawde to gowno robicie dla tej walki, jak walka to trzeba niszczyc fotoradary a nie pajacowac przed nimi