18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na amerykańskich dresów

BongMan • 2013-03-12, 19:23
Udawać Ruskiego :D

oc...........an

2013-03-14, 18:17
BongMan napisał/a:


p*zdorwanka niedojobanaja? :D Tego nie znałem :D
A kojarzysz coś takiego jak "promudobliadskaja p*zdroprojebina"? Cyrylicą na klawiaturze pisać ni ch*ja nie potrafię.



Kojarzę, jest coś takiego, ale tak samo jak p*zdorwanka, jest to niszowe (ba, wręcz wysublimowane) przekleństwo na specjalne okazje (teściowa i takie tam ;) )

MrPink

2013-03-15, 09:42
DUST DEVIL napisał/a:




Да ты ПИЗДОРВАНКА НЕДОЁБАНАЯ!

:P


Co wy pie**olicie, w normalnych relacjach Rosjanie/Ukraińcy/Białorusini/Mołdawianie to zajebiści ludzie, bardzo gościnni i mili. Wy jak zwykle wszystko miarką prawicowskiego politycznego butthurtu mierzycie. Założę się, że jedyny rusek jakiego widzieliście to Putin w telewizji. Won z ksenofobią!

A w Niemczech na robotach to nawet polak polakowi wilkiem.


O nie nie nie. Jednym z moich najlepszych przyjaciół jest Igor - student z Ukrainy. Sam mam korzenie wschodnie - moja rodzina pochodzi z Ukrainy. Na tegorocznym sylwestrze byłem u Mołdawianki. Byłem też w Rosji już 3 razy, wybieram się w październiku czwarty raz, tym razem na kolej transsyberyjską. Rosjan bardzo lubię, z kilkoma utrzymuję dalej kontakt, kraj i kultura też mi się podoba; w ogólnym skrócie - jestem zafascynowany wschodem. Nie zmienia to faktu, że Rosji pod kątem działalności politycznej nienawidzę, bo ciągle nam nieustannie wkłada ch*ja w dupę.
Poza tym dla mnie jesteś debilem. Osobiście bym napluł na Ciebie za te wstawki komunistyczne na Twoim profilu sadisticowym.

Dlatego swoje zdanie podtrzymuję, tym razem już bez szpanowania znajomością języka.

Wypie**alaj.

oc...........an

2013-03-15, 23:01
MrPink, wszyscy dobrze wiemy, że gówno byś zrobił w realu pajacu :P

Skoro nie masz najmniejszego pojęcia jaką logiką się kieruję w moich wypowiedziach i wstawkach, to znak, że po prostu jesteś na nie za głupi :roll:

Jedyne z czym się zgadzamy to brak sympatii to Rosyjskiej władzy. A z tym, że r*cha nas jak chce - większość krajów europy i ameryki północnej r*cha nas...

Znajomością języka się nie popisałeś, a idiotą byłeś, jesteś i będziesz :P

BlackRaven45

2013-03-16, 00:50
_kwiatek_ napisał/a:

jak bym słyszał Niko z GTA 4 :D


Niko miał serbski akcent :-P