18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na amerykańskich dresów

BongMan • 2013-03-12, 19:23
Udawać Ruskiego :D

why

2013-03-13, 05:48
DUST DEVIL napisał/a:

@why, polak rusek bracia Słowianie, więc nie siej fermentu ;)


Gość zajebiście udaje Rosjan, choć z jakiegoś powodu nie było legendarnego Блядь ;)





bracia Słowianie ? poj***ło Ci się coś ? Nie przypominam sobie żeby przez ostatnie kilkaset lat spotkało nas coś dobrego z ich strony, chyba, że twój tatuś był w UB albo w partii to możesz mieć inne wspomnienia...

MrPink

2013-03-13, 07:54
jak już się tak chwalimy znajomością języków obcych, to mam wiadomość dla Ciebie, Dust Devil.

Иди на хуй




w wolnym tłumaczeniu: wypie**alaj

sz...........r9

2013-03-13, 09:32
No rzeczywiście dużo powiedział...

MArcin911

2013-03-13, 10:51
T-Will napisał/a:

Szkoda, że tak mało. Chętnie posłuchałbym tego akcentu dłużej, zajebisty.



5:12 :mrgreen:

mres666

2013-03-13, 10:56
pacyfista napisał/a:

Udaje ruska rewelacyjnie.


faktycznie, ledwo powiedział dwa zdania

czaspogardy

2013-03-13, 11:55
To jest typowy "ruski" akcent, udawany przez amerykanina, oczywiście typ robi to dobrze, ale jego struny głosowe nigdy nie będą w stanie perfekcyjnie tych charakterystycznych miękkich dźwięków wydawać. Oczywiście trik skuteczny bo skąd amerykanie (tym bardziej czarni bracia) mają wiedzieć jak brzmi prawdziwy ruski akcent? Oni nawet nie wiedzą gdzie jest rosja.

BongMan

2013-03-13, 14:09
why, jeśli chodzi o stosunku polityczno-dyplomatyczne to racja, Ruskie nas jebią. Natomiast w stosunkach międzyludzkich jest nam bliżej do nich niż do tych z zachodu. Taki szwab, Belg, Holender, Francuz czy Anglik zawsze patrzy na Polaka z góry i traktuje z dużą rezerwą. A Ruski albo Ukrainiec zawsze zagada, zaśmieje się, kielona zaproponuje.

GiePe

2013-03-13, 17:05
Przetłumaczy mi ktoś?Bo nie rozumiem

brK.

2013-03-13, 17:23
@BongMan
ch*ja prawda, w niemczech miałem do czynienia z ruskimi niemcami jak i turkami i powiem, ze młodzi niemcy są naprawdę w porządku idzie się z nimi pośmiać i pożartować, a reszta to jakieś niewydarzone :P

thez

2013-03-13, 18:04
@up w niemczech...

Bo k***a między polakami, ukraincami, ruskimi i ch*j wie kim jeszcze jest wyścig szczurów w reichu o robote ;) Wiadomo, że będą sobie nogi podkładać :D

BongMan mówił o relacjach społecznych i tu jest na prawdę spoko, tylko trzeba zapomnieć o polityce.

oc...........an

2013-03-13, 21:12
MrPink napisał/a:

jak już się tak chwalimy znajomością języków obcych, to mam wiadomość dla Ciebie, Dust Devil.

Иди на хуй


w wolnym tłumaczeniu: wypie**alaj




Да ты ПИЗДОРВАНКА НЕДОЁБАНАЯ!

:P


Co wy pie**olicie, w normalnych relacjach Rosjanie/Ukraińcy/Białorusini/Mołdawianie to zajebiści ludzie, bardzo gościnni i mili. Wy jak zwykle wszystko miarką prawicowskiego politycznego butthurtu mierzycie. Założę się, że jedyny rusek jakiego widzieliście to Putin w telewizji. Won z ksenofobią!

A w Niemczech na robotach to nawet polak polakowi wilkiem.

ASAKKU

2013-03-13, 21:46
MrPink napisał/a:

jak już się tak chwalimy znajomością języków obcych, to mam wiadomość dla Ciebie, Dust Devil.

Иди на хуй




w wolnym tłumaczeniu: wypie**alaj



Osobiście przetłumaczyłbym: "Idź w p*zdu", ale ja to się nie znam... Tylko cyrylicę potrafię czytać, ale co znaczą poszczególne słowa, to już nie za bardzo... :mrgreen:

oc...........an

2013-03-13, 21:55
@up "иди на хуй" ma w języku rosyjskim parę znaczeń takich jak "idź na ch*j", "wypie**alaj", "wal się", można też powiedzieć, że jest to zamiennik dla polskiego "ch*j ci w dupę" ;)

BongMan

2013-03-14, 03:07
DUST DEVIL napisał/a:

ПИЗДОРВАНКА НЕДОЁБАНАЯ


p*zdorwanka niedojobanaja? :D Tego nie znałem :D
A kojarzysz coś takiego jak "promudobliadskaja p*zdroprojebina"? Cyrylicą na klawiaturze pisać ni ch*ja nie potrafię.

Pegasi

2013-03-14, 15:46
nie ma tłumaczenia, nie będzie piwa