18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sport to zdrowie?!

Salieri16000 • 2020-02-11, 17:28
Paizutdin Alijew, sportowiec z Dagestanu, doznał poważnych obrażeń podczas zawodów zapaśniczych w Petersburgu.

Jeden z widzów sfilmował moment nieudanego odbioru podczas jednej z walk na Grappling Open World Cup. Jednocześnie Ministerstwo Sportu w Dagestanie podkreśliło, że zawody „nie były oficjalne”.

Śmiało od 10-tej sekundy:



Według doniesień medialnych u zapaśnika zdiagnozowano stłuczenie mózgu, zamknięty uraz czaszkowo-mózgowy i złamanie kręgów szyjnych z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Wiadomo, że w wyniku tych obrażeń mężczyzna został sparaliżowany.

te...........di

2020-02-11, 23:40
Karwen napisał/a:

k***a.... dźwięk pękającego kręgosłupa. Do końca życia dupe mu będzie pościerać matka albo stary. Gość nawet nie będzie miał świadomości że sra pod siebie dopóki nie poczuje zapachu gówna ... Chciałby się zajebac ale bez pomocy to może ew pomarzyć. Wniosek? Lepiej być srulejarzem oglądającym kwejka niż zapaśnikiem



Jak ktos ma pecha to i o swoje gowno sie wypie**oli i polamie, nie ma zasady - życie jest sumą zdarzeń losowych

raistpol

2020-02-12, 03:59
zerwikaptur napisał/a:

Zawsze jak widzę ten chwyt w butkach czy walkach mma bądź ten chwyt -wyniesienie przeciwnika i rzut przez plecy o ziemie ,delikwent uderza głowa,karkiem o ziemie nie dość ze ciężarem swojego ciała to ciało owe ma nadany pęd a nierzadko dochodzi doctego trzecia siła s mianowicie ciężar ciała zawodnika wynoszącego deliwenta w górę bo nierzadko spada ona ciężarem swojego ciała na ofiarę/delikwenta/zawodnika wynoszonego .
Tu na filmie gość spadł na głowę i kark ciężarem swojego ciała plus nadany mu pęd i jakie skutki a te uderzania z walk mną czy ulicznych to już całkiem pie**olniecie często o asfalt czy beton



Wyniesienie przeciwnika i rzut przez plecy o ziemie - delikwent uderza głową lub karkiem.
Ale wiesz że taki chwyt/rzut istnieje tylko w grach TV? Bo nie wydaje mi się by to o co ci chodzi, nawet kaskaderzy wrestlingu wykonywali.
Ale istnieje podobny. Ręce oplatają gościa w pasie i rzucasz go przez bok. Pewnie z nim ci się poj***ło. Nazywa się suplex.
A to o czym ty chyba myslisz to masz w obrazku.
Ps.

Gość odpie**olił jakieś wydziwiasy, to teraz niech zapie**ala na kółkach.
Ćwiczenie zapasów jest na tyle kontuzjogenne, że trenerzy nie uczą takiego gówna




Karboksylator

2020-02-12, 10:07
pa pie**olę, nie wierzę, gość sam się zutylizował w sposób niewiarygodny

zerwikaptur

2020-02-12, 10:10
raistpol napisał/a:

Wyniesienie przeciwnika i rzut przez plecy o ziemie - delikwent uderza głową lub karkiem.
Ale wiesz że taki chwyt/rzut istnieje tylko w grach TV? Bo nie wydaje mi się by to o co ci chodzi, nawet kaskaderzy wrestlingu wykonywali.
Ale istnieje podobny. Ręce oplatają gościa w pasie i rzucasz go przez bok. Pewnie z nim ci się poj***ło. Nazywa się suplex.
A to o czym ty chyba myslisz to masz w obrazku.
Ps.
Gość odpie**olił jakieś wydziwiasy, to teraz niech zapie**ala na kółkach.
Ćwiczenie zapasów jest na tyle kontuzjogenne, że trenerzy nie uczą takiego gówna




Tak o suplex mi chodziło głównie .
No moim zdaniem najniebezpieczniejszą akcja w zapasach czy wogole walkach .
Nie licząc ciosów z kravmaga które z założenia maja być śmiertelne bądź eliminujące z walki

DzidaZawodnik

2020-02-12, 12:00
Kolejny kogucik co się sadził do silniejszego.

kulawiec

2020-02-12, 15:40
A gdzie ten sport? Bo ja tu sportu nie widzę. Sport to jest wtedy jak sobie truchtamy po lesie z dziećmi, albo na rowerku po piwko jedziemy.

bartek046

2020-02-12, 17:16
Ruch to zdrowie, sport to kalectwo.

bins24

2020-02-12, 22:19
gość szedł udolnie, lub mniej bo balache i zaślizgnął się z przeciwnika. Prawidłowo wykonana technika tutaj: