18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spokojnie on nic nie zrobi

Leatherface • 2023-02-16, 14:26
Chce sie tylko przywitać i pobawić


smc

2023-02-16, 23:21
Ja noszę nóż, gaz pieprzowy i wizytówkę mojego prawnika dla właściciela :-D

zotrix

2023-02-16, 23:38
andrew31 napisał/a:

Ha pamiętam taką sytuację w pracy, Koledzy się "chwalili" że jednego to jego własny pies ugryzł chyba 3 razy a drugiego to "tylko" 5 razy. Wtedy im odpowiedziałem że nasz pies dawno temu za dzieciaka ugryzł członka rodziny tylko raz. Pies nie dożył do wieczora jak ojciec się dowiedział.... Jeśli to nie jest zwierze od którego się wymaga agresji i takiego np jakiś policyjny czy wojskowy to w takich sytuacjach do piachu i tyle.
Zawsze noszę nóż w kieszeni. A dodatkowo staram się wyrabiać odruch bezwarunkowy sięgania po nóż cokolwiek się dzieje moja ręka już automatycznie wędruje na rękojeść, Mam nadzieję że nigdy nie trzeba będzie tego wykorzystać. Ale widząc takie sytuacje lub np przytrzaśnięci smyczy z psem we windzie.



i to jest jedyny słuszny sposób postępowania....teraz czekam na wpisy pchlarzy którzy wchodzą w ślimaka z psem zaraz po tym jak zeżre jakieś gówno lub wyliże sobie jaja na przemian z dupą a pot em chyc pod kołderkę...

kocur

2023-02-17, 00:24
smc napisał/a:

Ja noszę nóż, gaz pieprzowy i wizytówkę mojego prawnika dla właściciela



i zanim cokolwiek wyciągniesz już dawno leżysz znokautowane i płaczesz za mamusią.


alubinium123

2023-02-17, 01:00
Leatherface napisał/a:

Co niektórzy tutejsi miłośnicy psów są sklonni włożyć coś więcej niż tylko palca



j***ł Cie pies, widać że za gowniaka trochę piesek Tobą pozamiatał. Smuteczek

BartusUkF

2023-02-17, 04:22
I dlatego mam nóż przy sobie, żaden z piesków by już nie kozaczył ;_; Jeszcze gdyby kogoś bliskiego mi atakował to już tym bardziej bym się nie zastanawiał.

Chujoslaw

2023-02-17, 10:40
Zoofilia to choroba psychiczna.

tpytlak7

2023-02-17, 11:52
oooo jest ta dz**ka Leatherface , brakowało mi ciepie ty śmierdząca c**o :)

Hrabiaa

2023-02-17, 11:57
Amon Amarth w tle

tpytlak7

2023-02-17, 11:59
alubinium123 napisał/a:

j***ł Cie pies, widać że za gowniaka trochę piesek Tobą pozamiatał. Smuteczek



Jego ojciec j***ł a mama podglądała, mamusia zabroniłatemu małemu śmietnikowi mieć pieska dlatego teraz taki się kundel zrobił sfrustrowany :) Leatherface ty c*pko, co u taty?

Leatherface

2023-02-17, 12:49
tpytlak7 napisał/a:

Leatherface ty c*pko, co u taty?


Mówił że jak zesrał ci się na ryj, to tak ci smakowało że prosiłeś jeszcze o dokładkę.

postpost

2023-02-17, 14:26
SupremeLeader napisał/a:

Pamietajcie! W celu obrony przed agresywnym psem należy mu wsadzić palec w dupę, może nie pomoże ale przynajmniej na filmiku wyjdzie śmiesznie.

a tak na serio, z cyklu sadol uczy i bawi.

Jak pies złapie, to trzeba tłuc go pięścią w nos. W niektórych ras, to miejsce jest tak czułe jak u mężczyzn jaja. Dobry cios potrafi zniechęcić nawet najbardziej rozsierdzone bydle.

spoon17

2023-02-17, 15:39
SupremeLeader napisał/a:

Pamietajcie! W celu obrony przed agresywnym psem należy mu wsadzić palec w dupę, może nie pomoże ale przynajmniej na filmiku wyjdzie śmiesznie.



pomoże pomoże, kiedyś jak mnie psy zatrzymały...

Noct

2023-02-17, 17:10
postpost napisał/a:

a tak na serio, z cyklu sadol uczy i bawi.
Jak pies złapie, to trzeba tłuc go pięścią w nos. W niektórych ras, to miejsce jest tak czułe jak u mężczyzn jaja. Dobry cios potrafi zniechęcić nawet najbardziej rozsierdzone bydle.



Kolejny internetowy mit, który może zrobić komuś krzywdę. Gdy zaatakuje cię pies, należy go zabić. Czymkolwiek, byle szybko. A potem po surowicę na wściekliznę. To jest jedyna skuteczna metoda obrony.

Genius510

2023-02-18, 18:52
Uwielbiam patrzeć na tych żałosnych k***y synów którzy nie potrafią wpie**olić właścicielom psów tylko żałośnie jęczą niebo głosy