18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spokojnie on nic nie zrobi

Leatherface • 2023-02-16, 14:26
Chce sie tylko przywitać i pobawić


Saika

2023-02-16, 17:43
Do utylizacji. Strzał z pompki w zad drobnym śrutem i tak po 15 min drugi w łeb. Właściciel do połamania ew. wielorazowa kuracja kablem na gołe plecy.
Chcesz psa, to se go miej, w miejscu publicznym ma być na smyczy i w kagańcu i ch*j kogo obchodzą te wasze tłumaczenia że łagodny czy nie gryzie.
Jesteś w miejscu publicznym to się k***a dostosuj.

Angevil

2023-02-16, 18:00
Wiecie że da się rozerwać psa trzymając za tylne łapy?

vasik

2023-02-16, 18:05
Do woka z pchlarzami :-) :mrgreen:

Juzwa

2023-02-16, 18:15
Bambrych napisał/a:

k***a masują te psy. Tylko że trzech się właściwie zachowało. Najlepszy ten z bejsbolem.



No, ten z młotem na końcu też nieźle sobie poradził.

andrew31

2023-02-16, 18:22
Ha pamiętam taką sytuację w pracy, Koledzy się "chwalili" że jednego to jego własny pies ugryzł chyba 3 razy a drugiego to "tylko" 5 razy. Wtedy im odpowiedziałem że nasz pies dawno temu za dzieciaka ugryzł członka rodziny tylko raz. Pies nie dożył do wieczora jak ojciec się dowiedział.... Jeśli to nie jest zwierze od którego się wymaga agresji i takiego np jakiś policyjny czy wojskowy to w takich sytuacjach do piachu i tyle.

piorun343 napisał/a:

Nożyk do tapet i cięcie na pysk pieseła i mamy piękny skowyt i zdziwioną pancię co się stało piesełowi!?



Zawsze noszę nóż w kieszeni. A dodatkowo staram się wyrabiać odruch bezwarunkowy sięgania po nóż cokolwiek się dzieje moja ręka już automatycznie wędruje na rękojeść, Mam nadzieję że nigdy nie trzeba będzie tego wykorzystać. Ale widząc takie sytuacje lub np przytrzaśnięci smyczy z psem we windzie.

SanEscobar94

2023-02-16, 18:42
Leatherface napisał/a:

Co niektórzy tutejsi miłośnicy psów są sklonni włożyć coś więcej niż tylko palca



no. tobie, noz w dupe

Mzimu

2023-02-16, 19:25
Manolito666 napisał/a:

Przypominam, że psy powinny wychodzić na spacer w kagańcach. Zwracam się szczególnie do tych właścicieli, którzy sami ochoczo zakładali kaganiec na twarz, bo im telewizor kazał. Pieskowi też możecie założyć.



Dobra i celna odpowiedź!

Geraldinio

2023-02-16, 20:04
Gdy podlatuje do mnie obcy pies z agresywnym nastawieniem, często słyszę: spokojne, on nie gryzie. To k***a jak żre? PRZEZ SŁOMKĘ???

psotna_cipka

2023-02-16, 20:04
andrew31 napisał/a:

Ha pamiętam taką sytuację w pracy, Koledzy się "chwalili" że jednego to jego własny pies ugryzł chyba 3 razy a drugiego to "tylko" 5 razy. Wtedy im odpowiedziałem że nasz pies dawno temu za dzieciaka ugryzł członka rodziny tylko raz. Pies nie dożył do wieczora jak ojciec się dowiedział....



Dobry ojciec, szanuję

szczecin123

2023-02-16, 20:25
Duże psy powyżej 10 kg powinny obowiązkowo mieć kolczatkę. Komu to przeszkadzało a obrońcom. Jedno pociągnięcie i piesek grzeczniutki. j***ni obrońcy pchlarzy zaraz będą z pipy strzelać że niehumanitarnie ale jakby takiemu dupę obgryzł albo wszamał kundla to by od razu zdanie zmienili.

piter1729

2023-02-16, 20:42
Śmiać mi się chce jak widzę ten debilny rytuał posiadaczy pchlarzy jak pozwalają swoim kundlom wąchać dupy napotkanego psa, Chciałbym być świadkiem jak któremuś odpie**oli coś i zaatakuje drugiego w tym czasie.

psotna_cipka

2023-02-16, 20:50
piter1729 napisał/a:

Śmiać mi się chce jak widzę ten debilny rytuał posiadaczy pchlarzy jak pozwalają swoim kundlom wąchać dupy napotkanego psa, Chciałbym być świadkiem jak któremuś odpie**oli coś i zaatakuje drugiego w tym czasie.



Po prostu pies sprawdza czy dupa innego kundla śmierdzi tak samo jak odbyt jego właściciela.


:lol:

Geraldinio

2023-02-16, 21:38
szczecin123 napisał/a:

Duże psy powyżej 10 kg powinny obowiązkowo mieć kolczatkę. (...)



Wszystkie powinny, te małe sk***iszony są czasem tak zaciekłe i zajadłe, że ugryzłyby nawet po ucięciu łba ;) Proponuję obroże elektroniczne, rażą prądem, ale są bezpieczniejsze niż kolczatki, bo nie ranią, nie wdają się infekcje itp.

ps
Nie to, że jakoś szczególnie się martwię o te pchlarze, ale dla właściciela to zawsze mniej wizyt u weterynarza i mniejsze koszty :)

XTralala

2023-02-16, 22:00
Ja nie wiem jakie okoliczności muszą zajść żeby pies ugryzł robiłem pół roku na wolontariacie w schronisku i nic takiego się nie działo