18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Śpisz spokojnie?

Nocturno • 2015-06-01, 03:54
Siedząc kilka dni temu w parku na ławce usłyszałem zajebistą wymianę zdań między siedzącymi obok chłopakami :-D

- Twierdzisz, że religia oparta jest na strachu?
- Tak. Kościół zmusza ludzi do uległości, budując w nich strach wobec fałszywego Boga i piekła.
- Aha. Czyli ty, jako ateista, śpisz spokojniej?
- Właśnie tak. Nie boję się wyimaginowanych diabełków czy sprawiedliwości w wykonaniu żydowskiego zombie.
- Rozumiem. Czyli próbujesz mi powiedzieć, że sypiasz spokojnie? Powstałeś drogą brutalnego doboru naturalnego, pożerania słabego przez silnego. W twoim narodzeniu nie było sensu i nie ma przeznaczenia, tak samo nie ma sensu pomaganie słabszym i chorym, więc twoja charytatywność to tylko dojebywanie skilla w ego. Pochodzisz od małpy, więc wszystkie twoje uczucia: do mamy, siostry, babci, dziewczyny to tylko hormonalna iluzja, mająca na celu przedłużenie gatunku. Na dodatek siedzisz na pie**olonej kuli płonącej magmy, od której oddziela ciebie niestabilna skorupa ziemska. Ta kula to tylko pyłek zapie**alający tysiące kilometrów na godzinę przez pustkę, w której roztacza się istny taniec asteroid (z których wiele może w nas pie**olnąć), wokół zajebiście rozgrzanej, olbrzymiej kuli wodoru i helu, która za kilka miliardów lat zmieni się w Czerwonego Olbrzyma, paląc połowę układu słonecznego na wiór. Cały układ krąży wokół wielkiej i supermasywnej Czarnej Dziury, zmierzając nieuchronnie do rozj***nia w jej wnętrzu. Zarazem twierdzisz, że nikt tego świata nie stworzył, nie opiekuje się nim i jesteśmy całkowicie sami. I ty mi mówisz, że śpisz spokojnie..? Chłopie, masz jaja ze stali, albo gówno we łbie...
- ....

(M)ateuszki zaorane 8-)

mi...........80

2015-06-01, 13:24
Strasznie spłaszczone postrzeganie ateistów, powiedziałbym dziecinne. Normalny ateista nie będzie z tobą dyskutował, bo nie ma powodu żeby się tłumaczyć, po prostu jest jak jest.

sa...........ek

2015-06-01, 13:28
McMenel napisał/a:

W tej wypowiedzi jest tyle błędów logicznych iż aż oczy bolą. Nie będę się rozpisywał nie ma sensu autor i tak nie zrozumie iż moralność nie wywodzi się z religii. Moralność wyewoluowała wraz z instynktami stadnymi. Dbanie o porządek w stadzie i o dobry byt grupy zwiększa szanse na przetrwanie. Bezcelowość życia ateisty ?? Kto ci wmówił te pierdoły. Moim celem jest choćby zostawienie po sobie jakiejś dobrej rzeczy. Dodanie coś od siebie do osiągnięć ludzkości. Wspieranie inicjatyw które pozwolą na lepsze poznanie wszechświata i lepszy byt przyszłych pokoleń. A taki chrześcijanin ?? Wierzy iż spełniając wolę boską trafi do nieba. Problem w tym iż ten bóg bardziej przypomina osiłka wymuszającego haracz niż istotę moralną. Uwierz we mnie a będziesz w niebie, nie wierz a będziesz płonął po wieczne czasy w piekle. Sorry ale wieczność z taką istotą pełną przemocy i zazdrości nie może być dobra.


Kto ci takich pierdół naopowiadał?, że Bóg to wymuszacz haraczu?! ja wiem że nawet ateista leci do nieba... no ale ty wiesz lepiej, ciebie pewnie molestował ksiądz, a mnie nie...

Propaganda i manipulacja rodem z TVNu :idzwch*j:
Bóg istnieje, bo go słyszę,widzę,czuję. Jak ktoś chce wiedzieć jak niech się jak jak go słyszę,widzę,czuje niech się domyśli.

monto

2015-06-01, 13:29
nie wiem czym go tak zaorał? dla mnie to zwykle pie**olenie

sa...........ek

2015-06-01, 13:29
mitrus80 napisał/a:

Strasznie spłaszczone postrzeganie ateistów, powiedziałbym dziecinne. Normalny ateista nie będzie z tobą dyskutował, bo nie ma powodu żeby się tłumaczyć, po prostu jest jak jest.


I to jest Ateista! a nie jakiś fundamentalista rodem z Islamu, co by niedługo zabił sam w imieniu Ateizmu...

Didekc

2015-06-01, 13:34
Tak, pochodzimy od małpy... Brawo geniuszu. Oczywiście też nie można zapomnieć, że w tym stuleciu zniszczą nas wszystkie możliwe zagrożenia z kosmosu. Ten post jest tak głupi i bezsensowny, że wpuszczenie go na główną, musiało mieć na celu tylko jedno... Wywołanie gównoburzy :-D