18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdolenie umysłowe zachodu

GeorgeHarvey1 • 2023-02-16, 18:28







Może mało sadystyczne, ale jednak przeraża

traf

2023-02-16, 18:36
dla mnie fantastyczny materiał :)

radek225

2023-02-16, 18:39
Sam bym się zaopiekował taką negroidką. Lizałbym cipę, ssał sutki, ona by mi ssała ch*ja, zalewałbym usta, dupę, cipę.

Quassar

2023-02-16, 18:54
radek225 napisał/a:

Sam bym się zaopiekował taką negroidką. Lizałbym cipę, ssał sutki, ona by mi ssała ch*ja, zalewałbym usta, dupę, cipę.



Dla tamtego drugiego znalazła by sie praca za pół pensji :D

Sama małpa w tłumie białych ma szanse wyjść na ludzi-podobnych, ale w stadzie swoich to już out of control..
Mowa o tej grupie z 0.2% społeczeństwa.

vladok

2023-02-16, 19:05
Bałem się, że obciągną smoluchowi

Budrys2000

2023-02-16, 19:06
Chodzi o to, że jest intelektualnie nienormatywna i wykonują za nią te wszystkie czynności?

;-)

BambiPMT

2023-02-16, 19:12
Budrys2000 napisał/a:

Chodzi o to, że jest intelektualnie nienormatywna i wykonują za nią te wszystkie czynności?



Dokładnie, pomagają upośledzonej. Piękny gest.

Ale niestety na historię nie chodzili i nie wiedzą, że na pamiątkę pięknych czasów powinni ich traktować inaczej.



Skrzek007

2023-02-16, 19:27
To najmocniejszy materiał jaki widziałem na Sadolu. :shock:

pazuzu

2023-02-16, 19:36
Tak szczerze to zachowanie tych białych można odebrać jako rasistowskie, bo ze względu na kolor skóry traktują ją inaczej i wręcz sarkastycznie się zachowują w stosunku do niej. Więc nie wiem co na celu ma takiego zachowanie czy nabijanie się z czarnych czy faktycznie jakaś gloryfikacje

alojz

2023-02-16, 19:37
Kiedyś gdy mieszkałem w Grudziądzu, lokalny proboszcz miał psa i ten pies po 2 latach został potrącony przez grabarza. Proboszcz pozwał go do sądu, a tam sprawa toczyła się latami, lecz w końcu ok. miesiąc temu jakaś sędzia orzekła winę po stronie grabarza. Ta właśnie sędzia ma syna który wyszedł za afroamerykankę, której stryjeczny dziadek od strony brata zięcia miał zespół niespokojnych nóg i on to znalazł super lekarza, który starał się mu pomóc, lecz bez skutku. Przepisał mu jednak super maść którą produkują z kwasu fluorowodorowego i folii bąbelkowej. Maść pomogła natychmiast, lecz miał jej mało, więc musiał wyjechać do Teksasu by ją zdobyć i tam poznał cudowną azjatkę, która po 5 latach małżeństwa urodziła mu bliźniaki. Do czego zmierzam, otóż lekarz, który odbierał poród miał ciotkę z krzywym palcem u lewej stopy i właśnie kolega syna tej ciotki prosi , abyś nigdy więcej takiego gówna tu nie wstawiał.


Kiedyś gdy mieszkałem w Grudziądzu, lokalny proboszcz miał psa i ten pies po 2 latach został potrącony przez grabarza. Proboszcz pozwał go do sądu, a tam sprawa toczyła się latami, lecz w końcu ok. miesiąc temu jakaś sędzia orzekła winę po stronie grabarza. Ta właśnie sędzia ma syna który wyszedł za afroamerykankę, której stryjeczny dziadek od strony brata zięcia miał zespół niespokojnych nóg i on to znalazł super lekarza, który starał się mu pomóc, lecz bez skutku. Przepisał mu jednak super maść którą produkują z kwasu fluorowodorowego i folii bąbelkowej. Maść pomogła natychmiast, lecz miał jej mało, więc musiał wyjechać do Teksasu by ją zdobyć i tam poznał cudowną azjatkę, która po 5 latach małżeństwa urodziła mu bliźniaki. Do czego zmierzam, otóż lekarz, który odbierał poród miał ciotkę z krzywym palcem u lewej stopy i właśnie kolega syna tej ciotki prosi , abyś nigdy więcej takiego gówna tu nie wstawiał.

darayavahus

2023-02-16, 19:46
Śmieć ludzki rośnie. Oby szybko zdechli na jakimś tiktokowym czalendżu.

Sztruks

2023-02-16, 20:05
fuse_beyond napisał/a:

moje oczy właśnie popełniły samobójstwo



To jak piszesz?

psotna_cipka

2023-02-16, 20:10
Dali pić, nakarmili, a ostatniego dnia zerżneli, zarżnęli, poćwiartowali i rozrzucili truchło w lesie żeby dzikie zwierzęta miały co jeść. Popieram takie inicjatywy.

GeorgeHarvey1

2023-02-16, 20:16
Sztruks napisał/a:

To jak piszesz?



Brailem

:mrgreen: