18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdolenie umyslowe

Shock • 2021-02-07, 14:55


Pomódlmy sie za śledzionę

boplex81

2021-02-08, 08:10
Do Rafała Brzoska prowadzacy podobny :-)

ksamilian

2021-02-08, 08:31
Trochę Scatmena "Pi papa para pa".
A przy okazji z tymi kobietkami może się inaczej pomodlić ;) Jest muziko, romantico i ciachanie.... ;)

Deimont

2021-02-08, 17:34
k***a po miniaturce myślałem że to Jason Statham , virus przycisnął to religie założył.

Wiewór

2021-02-08, 19:53
StereoTyp napisał/a:

Poj***ne, ale jeśli ktoś dzięki temu czuje się lepiej psychicznie i np. takie rzeczy przywracają mu wiarę w siebie, to nic mi do tego.
Drugą stroną jest tylko to, że w większości przypadków jest to tylko trzepanie kasy na idiotach - jak każda religia/sekta.



Nie wolno godzić sie na coś takiego bo religia jest jak wirus - jest zarazliwa. Dzisiaj to paru pojebów i szaman który maca laski po psitksach ale jutro to może być kolejna organizacja terrorystyczna albo kolejny pasożyt jak Rydzyk czy kościół katolicki.
Religie powinny być zdelegalizowane i każda wypalana żelazem. Szaman do więzienia a wyznawcy do psychiatryka na leczenie.

6pingwin6

2021-02-09, 10:58
Justynka99 napisał/a:

Gość działa w branży, w której w Polsce i większości Europy praktycznie monopol ma jedna, gigantyczna sieciówka (kościół katolicki) i jakoś z tego żyje. Gratuluję. Wspierajmy małe biznesy. Jedyna różnica jest taka, że on nie bierze kasy z budżetu, nie wyłudza ziemi od państwa i nie próbuje wpływać na ustawy, żeby wszyscy musieli żyć według jego odchyłów.



Nie, on "tylko" miesza w głowach ludziom zdesperowanym i potrzebującym pomocy. Idź, sprawdź czy cię w kuchni nie ma.

maveric666

2021-02-09, 19:42
To są psychiczni popie**oleńcy zresztą bardzo gtozni

tikaven

2021-02-10, 00:11
woah no tak bo jak komuś to pomaga nie znaczy, że nie wolno się przyczepić xd tak myślę, że jednak ch*ja tam nie ma po co tego uszanować jeżeli nie chce sobie pomóc w jakiś racjonalny sposób już pominę to, że kiedyś taka iluzja legnie w gruzach i bardziej tylko rozpie**oli

tomeksg

2021-02-10, 03:40
Kolezanka ze studiow nalezala do tego gowna, glupia ale fajna dupka