18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdalają do ojczyzny

mi...........80 • 2015-09-04, 09:04
Podobno uchodźcy z Syrii którzy ostatnio sp***olili do Anglii już chcą wracać do ojczyzny.

Podobno decydującym czynnikiem jest większa ilość fundamentalistów islamskich w Londynie niż w całej Syrii

brovski

2015-09-04, 22:43
@up nastepny k***a, tym razem matematyk

na sadolu zarejestrowalem sie przed toba wiec sie nie wychylaj bo cie k***a znajde. portal zaczalem odwiedzac jednak dlugo dlugo wczesniej. otworzylem konto nieco pozniej, bo mialej juz dosyc i postawilem sobie za cel cisnac takich ograniczonych cebularzy jak ty wsioku i ten baran powyzej.

mibcadet

2015-09-05, 00:10
@brovski mitrus80 ma rację, wszystkie posty masz w ten sam deseń. Napchane złością, żalem, bólem dupy o nic. Nie dość, że sam nie jesteś idealny i robisz sporo błędów ortograficznych to innym na okrągło na siłę wytykasz.

Po drugie to w ogóle w Twoich postach nie widać najdrobniejszych przejawów jakiegoś optymizmu czy radości. Portal Sadistic jest po to, aby CIESZYĆ z lekka jebniętych ludzi, a nie ustawiać ich do normy.
A Ty na siłę próbujesz pokazać swoją wyższość i podbudować upadające ego emanując głupią nienawiścią z powodu pierdół. W sumie miałbym to w poważaniu, ale faktycznie psujesz powstające rozmowy w komentarzach.

Ponadto fakt, że założyłeś od kogoś wcześniej konto nie stanowi, że jesteś od kogoś starszy. A to że masz od kogoś więcej lat nie znaczy, że JUŻ ukończyłeś gimnazjum. I prawdę mówiąc 12 lat temu jak (niestety ja już z tej epoki) kończyłem gimnazjum moje otoczenie nie prezentowało tak niskiego poziomu. Generalnie różni byli ludzie, głupsi, mądrzejsi, ale w tych pierwszych 3 rocznikach gimnazjalnych tragedii jeszcze nie było. Nie wnikam jak dalej.
Jednak porównując Ciebie do ludzi jakich ja zapamiętałem z tamtych lat to wypadasz bardzo słabo, i pod względami językowymi i intelektualnymi. A w dodatku nie masz za grosz radości z życia i próbujesz zarazić tym innych.
sp***alaj stąd, i tak za długo tu śmierdzisz :)

Mam nadzieję, że nie narobiłem błędów, bo obrócisz kota ogonem i zamiast odnieść się do konstruktywnych argumentów, poprzedzających "sp***alaj stąd", będziesz mi wyszczególniał literówki lub błędy ortograficzne.

@mitrus80 Wskazówka aby nie zaczynać kolejnych zdań w ciągłej wypowiedzi od tego samego wyrazu jest przydatna :)

brovski

2015-09-05, 11:44
@up i kolejny muppet, tym razem swietny mowca majacy problemy z czytaniem ze zrozumieniem

po pierwsze, wskaz mi gdzie popelniam tak wiele bledow ortograficznych? jesli juz, omijam wielkie litery i polskie znaki. jest to jednak wybor swiadomy wiec bledy to nie sa. owszem, zgubilem raz spacje i byc moze jeden lub dwa znaki interpunkcyjne (przecinki) ale to nie ortografia, czyz nie mam racji?

wspominajac o dacie mojej rejestracji nie chodzilo mi o moj wiek. byla to odpowiedz na zarzut, iz naleze to grupy gimbazy, ktora pojawila sie na sadisticu stosunkowo niedawno. czytaj ze zrozumieniem zanim spedzisz dobre pol godziny katorgi starajac sie sklecic zdanie podrzednie zlozone.

moje posty sa takie a nie inne, bo od czasu do czasu przeczytam jakis komentarz typowego polaczka, ostrzyzonego na krotko, pachnacego cebula buraka i postanwiam pobawic sie z nim troche. a noz mu zylka peknie.

jedyna wartosc w twojej wypowiedzi znajduje w ostatnim zdaniu, gdzie przylaczasz sie do mojej rady - czytaj wiecej ksiazek mitrus80. niektorzy znaja kilka jezykow, a ty nawet swojego ojczystego nie potrafisz opanowac.

eNeRgOo

2015-09-05, 14:23
brovski napisał/a:

zj***les ten temat, gratulacje :facepalm2:


brovski

2015-09-05, 14:53
to tez bylo moim celem, dziekuje

ralfiq

2015-09-06, 17:35
brovski napisał/a:

a noz mu zylka peknie.



Odnosnie ortografii.

brovski

2015-09-06, 20:58
@up haha w koncu jakis bystrzak

ale drugiego nie wylapales, masz jeszcze jedna szanse